Νέο μέλος

Ξεκίνησε από alexcb91, Νοεμβρίου 22, 2021, 09:13:24 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

alexcb91

Καλησπέρα στην ομάδα έγινα κάτοχος ενός cb400 version s του 97 και εδώ και ένα μήνα το site αυτό Μ έχει λύσει διάφορες απορίες. Προσπάθουαα να κάνω εγγραφή εδώ και δύο εβδομάδες αλλά από κινητό δεν γινόταν με τπτ οπότε με το που ασχολήθηκα λίγο με υπολογιστή έκανα και την εγγραφή.

zi

Σωραιος. Καλώς ήρθες

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα ,, εύχομαι καλή αρχή

Alex400

Καλώς ήρθες στη παρέα . Αν θες γράψε μας και απο πού είσαι [ Θεσσαλονίκη - Λιβαδειά-Αθήνα . . .] αν παίξει κάνας καφές να σε ενημερώσουμε .  ;)

alexcb91

Είμαι από Αθήνα παιδιά και φυσικά και με ενδιαφέρει κάποια μάζωξη αρκεί να μου το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μου.

JEPE

Καλώς ήρθες!

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Spyros.L

Γεια σου αλεξ! Ανεβασε καμια φωτο της μοτο να σε δούμε!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

alexcb91

 Φυσικά θέλω να το μαζέψω λίγο πρώτα γιατί τώρα το πήρα και προς το παρόν μου κάνει τα χατίρια και κινούμαι για υποχρεώσεις με την πρώτη ευκαιρία  θα το ανεβάσω

alexcb91


TEOS CB SF

Όπως το βλέπω φίλος ,έκανες καλή αγορά ,, φαίνεται πολύ καλό

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


alexcb91

Καλησπέρα στην ομάδα κάτι με προβληματίζει μιας και διαβαζοντας στην ομάδα και ψαχνοντας το μηχανάκι μου βρήκα ότι κάτω από τη σέλα ο κωδικός ειναι cb f2n αλλά έχει όλα τα χαρακτηριστικά του version s  που διάβασα στο ίντερνετ και οι αριθμοί είναι σωστοί και στον Τούρκο που ρώτησα για ανταλλακτικά με τον αριθμό πλαισίου Μ είπαν ότι το μηχανάκι είναι του 97 καμία ιδέα τι παίχτηκε? Η πώς να καταλάβω τι έχω?

JEPE

Ο αριθμός πλαισίου που γράφει στον λαιμό είναι ίδιος με την άδεια κυκλοφορίας;;

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


alexcb91

Ναι είναι ίδιος επίσης ο κωδικός χρώματος βάση ίντερνετ είναι μαύρο ενώ εμένα τόσο στην άδεια όσο και στη φωτογραφία είναι ανθρακι αλλά με τον αριθμό πλαισίου είναι όλα σωστά.

Alex400

Αλέξης ή Αλέξανδρος ; Φαίνεται το ίδιο αλλά γιορτάζει άλλη μέρα . . . ΑΝ το πλαίσιο σου είναι Version-S , Θα έχει πίσω απο τους λαιμούς των εξατμίσεων κάτω απο το ψυγείο μια ενισχυτική μπάρα που συνδέει αριστερό και δεξί κάθετο σωλήνα πλαισίου . Την έχουν τα πλαίσια Version-R και Version-S . ΔΕΝ την έχουν τα FiiN -  FiiR του 92 έως 94 . Το δικό σου ειναι FiiiV 97 και πρέπει να την έχει . Οσο για τα νούμερα πλαισίου [ χωρίς να θέλω να σε φοβίσω , ΑΝ εχει αλλαχτεί το πλαίσιο , έχουν αλλαχτεί και οι αριθμοί . . . ] . Θα σου στείλω το τηλέφωνο μου σε πρωσοπικό μήνυμα να το δούμε απο κοντά αν θέλεις . Και οι δίσκοι εμπρός ειναι αλλαγμένοι .

Alex400

Μετα τον καφέ-αυτοψία ,  προέκυψε πλαίσιο FiiN σε Version-S FiiiV . Η όλη εργασία εχεί συμβεί [ευτυχώς] στην Ιαπωνία . [Φέρει το σφράγισμα της αλλαγής ,  στο τμήμα του πλαισίου πάνω απο το ποδόφρενο ] . Φέρει και την ενισχυτική μπάρα κάτω απο το ψυγείο . Εχει και τα ελάσματα για κεντρικό στάντ , το οποίο όμως απουσιάζει . Μάλλον θα έβρισκε στην εξάτμιση . Κατα τα άλλα ειναι μια μηχανή πολλά υποσχόμενη , αν υπάρξει το μεράκι απο τη πλευρά του Αλέξανδρου . [ Δείχνει να το χει .]