Χαιρετώ τους σύντροχους CBφοράκιδες

Ξεκίνησε από Raimon Shirax, Μαΐου 20, 2021, 12:10:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Raimon Shirax

Χαιρετώ την παρέα με τα CB400 SF  ;)
Είμαι ο Χάρης και κάτοχος ενός CB400SF-R από το 1999 που το πήρα μτχ με 47.850 χλμ. Από τότε έχει γίνει ο απαραίτητος καθημερινός μου σύντροφος για τις αστικές μετακινήσεις μου (για τις υπεραστικές τον ρόλο έχει επωμισθεί ένα ΧΧ, επίσης από το 1999) και πλέον το κοντέρ γράφει σήμερα 222.686 χλμ.
Καλά και όμορφα χλμ σε όλες και όλους και τα λέμε...  :D
Stay alive, keep riding

itom32

Γεια σου Χαρη,καλως ορισες στο superfour.gr.Πολλα χρονια μαζι του,ευχομαι αλλα τοσα με απροβληματιστα και ασφαλη χλμ.Εχεις το FiiR(project big one) του 1994; η το FiiiS(version R)1995;

Raimon Shirax

Παράθεση από: itom32 στις Μαΐου 20, 2021, 01:06:48 ΜΜ
Γεια σου Χαρη,καλως ορισες στο superfour.gr.Πολλα χρονια μαζι του,ευχομαι αλλα τοσα με απροβληματιστα και ασφαλη χλμ.Εχεις το FiiR(project big one) του 1994; η το FiiiS(version R)1995;

Καλώς σας βρήκα  :)
Αν δεν κάνω λάθος το FiiiS (version R)1995. Αρ. πλαισίου NC3113515xx, αρ. κινητήρα NC23E 165xxxx
Stay alive, keep riding

itom32


Alex400

Καλώς όρισες Χάρη , ακόμα ενα Version-R στην παρέα  ;)

panosp25

Χάρη καλώς ήρθες στην παρέα. Καλα και ασφαλή χιλιόμετρα. Ελπίζω να σε δούμε και σε κάποια απο της εκδρομές μας.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Raimon Shirax

Παράθεση από: panosp25 στις Μαΐου 20, 2021, 03:28:18 ΜΜ
Χάρη καλώς ήρθες στην παρέα. Καλα και ασφαλή χιλιόμετρα. Ελπίζω να σε δούμε και σε κάποια απο της εκδρομές μας.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα. Και εγώ το ελπίζω να βρεθούμε μαζί σε κάποια μοτοεκδρομή   :)
Stay alive, keep riding

giannis_t

Γεια σου Χάρη καλώς ήρθες στο φόρουμ!

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

JEPE

Χάρη καλώς ήρθες!πάντα γερός και με πολλά ακόμα χιλιόμετρα!!

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Rough


Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης