Ανανεωση Hosting+domain 2023-2025

Ξεκίνησε από Spyros.L, Αυγούστου 11, 2023, 11:26:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Καλησπέρα στην παρέα έχουμε καμία απόφαση για το θέμα ??
Από ότι βλέπω νομίζω ότι όποιος ήταν να δηλώσει επιθυμία να συμμετέχει οικονομικά είχε όλο τον χρόνο να το πράξει ...
Μιας και έχω πληρωθεί και πριν περάσουν πολλές μέρες ας αποφασιστεί να κλείσει το θέμα με όσους μαζευτηκαμε και να βάζουμε το ποσό που αναλογεί σιγά σιγά ...

Αναμένω νεότερα ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Αυγούστου 28, 2023, 05:49:14 ΜΜΚαλησπέρα στην παρέα έχουμε καμία απόφαση για το θέμα ??
Από ότι βλέπω νομίζω ότι όποιος ήταν να δηλώσει επιθυμία να συμμετέχει οικονομικά είχε όλο τον χρόνο να το πράξει ...
Μιας και έχω πληρωθεί και πριν περάσουν πολλές μέρες ας αποφασιστεί να κλείσει το θέμα με όσους μαζευτηκαμε και να βάζουμε το ποσό που αναλογεί σιγά σιγά ...

Αναμένω νεότερα ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Έχει γράψει στην αρχή του ποστ ο Σπύρος ότι βγαίνει 10ευρώ στο άτομο. Μπορούμε  να ξεκινήσουμε βάζουμε τα χρήματα

TEOS CB SF

Τώρα το πρόσεξα και εάν δεν το έγραφες νομίζω δεν θα το έβλεπα ποτέ ..
Είχα μείνει στο ότι θα υπήρχε ενημέρωση και να μην βάλει κανείς χρήματα πριν υπάρξει ενημέρωση...
Επειδή εκτός από εμένα πιθανόν και άλλοι να μην έχουν προσέξει την τροποποίηση στο αρχικό μήνυμα καλα είναι να γίνει πιο ξεκάθαρο....
Επίσης τα άτομα τα βγάζω 13 που δηλώσαμε επιθυμία συμμετοχής,,, μήπως έγινε κάποιο λάθος και θα πρέπει να τα βάλει ο διαχειριστής από την τσέπη του ??


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


wolfi

Παράθεση από: stam στις Αυγούστου 28, 2023, 06:38:21 ΜΜΈχει γράψει στην αρχή του ποστ ο Σπύρος ότι βγαίνει 10ευρώ στο άτομο. Μπορούμε  να ξεκινήσουμε βάζουμε τα χρήματα

Αυτά ΔΕΝ μπορώ το ότι θα πρέπει να πιάνεις ΞΑΝΆ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΡΧΉ ΤΟ ΠΟΣΤ.
κάνεις πού κανείς το edit εεεε γραφτώ τελευταίο ποστ.....

wolfi

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Αυγούστου 28, 2023, 06:53:51 ΜΜΕπίσης τα άτομα τα βγάζω 13 που δηλώσαμε επιθυμία συμμετοχής,,, μήπως έγινε κάποιο λάθος και θα πρέπει να τα βάλει ο διαχειριστής από την τσέπη του ???
Καλά τα μετράς τα κεφάλια 13 βγαίνουν το  14 είναι kinder surprise 🫢
Το 14 το καλο😉

Spyros.L

Παράθεση από: wolfi στις Αυγούστου 28, 2023, 07:25:21 ΜΜ
Παράθεση από: stam στις Αυγούστου 28, 2023, 06:38:21 ΜΜΈχει γράψει στην αρχή του ποστ ο Σπύρος ότι βγαίνει 10ευρώ στο άτομο. Μπορούμε  να ξεκινήσουμε βάζουμε τα χρήματα

Αυτά ΔΕΝ μπορώ το ότι θα πρέπει να πιάνεις ΞΑΝΆ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΡΧΉ ΤΟ ΠΟΣΤ.
κάνεις πού κανείς το edit εεεε γραφτώ τελευταίο ποστ.....

Εχεις απολυτο δικιο ,παλαιμαχε συμφορουμιτη wolfi. Αν θες, αυτα καλυτερα να μου τα επισημαινεις σε προσωπικο μηνυμα.


ΑΑ και μετραω 14!!

10 ευρω ο καθενας.
Ευχαριστω! 8)
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Spyros.L

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Αυγούστου 28, 2023, 05:49:14 ΜΜΚαλησπέρα στην παρέα έχουμε καμία απόφαση για το θέμα ??
Από ότι βλέπω νομίζω ότι όποιος ήταν να δηλώσει επιθυμία να συμμετέχει οικονομικά είχε όλο τον χρόνο να το πράξει ...
Μιας και έχω πληρωθεί και πριν περάσουν πολλές μέρες ας αποφασιστεί να κλείσει το θέμα με όσους μαζευτηκαμε και να βάζουμε το ποσό που αναλογεί σιγά σιγά ...

Αναμένω νεότερα ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



TEOS δεν έχει γίνει κανένα λάθος. Είναι από 10 ευρώ ο καθένας και ευχαριστώ για το feedback. Ένα νέο μήνυμα θα ήταν όντως καλύτερο από EDIT στο αρχικό. Θα το χω υπόψιν.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

TEOS CB SF

Ωραία ,, 10€ οπότε αποστέλλω τα χρήματα εντός ολίγου ..
Όλα καλά όλα ωραία ...
Συνεχίζουμε ομαδικά.
1


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Καλησπέρα στην παρέα..
Σπύρο όλα ο.κ με τα χρήματα ??
Συγκεντρώθηκαν ??


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Spyros.L

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Σεπτεμβρίου 08, 2023, 11:24:40 ΜΜΚαλησπέρα στην παρέα..
Σπύρο όλα ο.κ με τα χρήματα ??
Συγκεντρώθηκαν ??


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Γεια χαρα TEOS . Ναι τα χρηματα εχουν συγκεντρωθει. Αναμενεται εντος εβδομαδας που επιστρεφω Ιωαννινα, να κανω πρωτα την πληρωμη για ανανεωση του Hosting και θα ενημερωσω επισημως. To domain το εχω ηδη πληρωσει απο τον Ιουλιο κιολας για εξασφαλιση.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Spyros.L

Γεια χαρά σε όλους, η πληρωμή έχει πραγματοποιηθεί  (Hosting+Domain).
Είμαστε ανανεωμένοι για 2 ολόκληρα έτη!  O0 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ΟΛΑ τα μέλη που κινητοποιήθηκαν και που στηρίζουν με κάθε τρόπο (οικονομικά και όχι μόνο.. )
για να έχουμε όλοι αυτό το θησαυρό γνώσης και μια ομάδα να μας ενώνει!

Με εκτίμηση.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.