Τσιμούχες πίσω ανάρτησης (Showa)

Ξεκίνησε από panosp25, Ιουνίου 15, 2017, 12:17:42 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποντιος χρηστος

ωραίος. ξύστρες τσιμούχες δαβανοπουλος.CR 80.τιμη αν θυμασε γράψε.
επισης αλλη μια ερωτηση η λεγομενη κεφαλή θελει αλαγη οπως η τσιμούχα - ξυστρα? η την αφήνουμε ως εχει?
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

giannis_t

Τιμή και τα 2 σετ 35 ευρώ (το γράφω και σε προηγούμενο ποστ) κωδικός 52436-GC4-305 .
Κεφαλή όχι δεν χρειάζεται ολόκληρη.
Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

stam

Από αύριο μάλλον θα έχω και εγώ νέα για τσιμούχες,ξύστρες.

giannis_t

Λοιπόν μετά από αρκετούς μήνες βρήκα το κουράγιο να ξανανοίξω τα αμορτισέρ, οπότε ενημερώνω εδώ για μελλοντικούς αναγνώστες. Τελικά το προαναφερθέν σετ τσιμούχες ξύστρες απο CR80 μας κάνει και μάλιστα έχει κάποια μικρή διαφορά από τις τσιμούχες του SealExpert.
Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Ποντιος χρηστος

διαφορα στην τιμη η στα χιλιοστα?
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

giannis_t

Στην τιμη νομιζω ειχα δωσει 35 ευρω για 2 σετ. Αλλά ξαναλέω ότι έχει και ξύστρες μέσα που δεν μπορείς να τις βρεις αλλού.
Τώρα η τσιμούχα αποτελείτε από δυο κομμάτια, το μικρό κομμάτι είναι από άλλο υλικό πιο σκληρό, δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό απλά το παρατήρησα. Στην εικόνα το κομμάτι 2 μπαίνει μέσα στην τσιμούχα 1.
Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.