εξατμιση

Ξεκίνησε από owen200, Ιουλίου 30, 2014, 12:56:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

owen200


itom32

Το τελικό του λινκ που δίνεις,είναι bold on (βιδωτό).Θα χρειαστεί αν έχεις το μαμά του pb1,μετατροπή και κόλλημα μιας φλάντζας όπως αυτή της φωτο ώστε να μπορεσεις να δέσεις το τελικό.

owen200

σε ευχαριστω itom . να σε ρωτησω. η εξατμιση που μου διχνεισ ειναι καλη? γιατι την εχω βρει κ αυτη σε καλη τιμη

itom32

Στην θέση σου θα προτιμούσα την yiosimura,εκτός του ονόματος,με φένεται καλύτερης κατασκεύης και έχει τα μικρα εξτρα φλάντζες κλπ.

owen200


zentakias

Τελικά την πηρες την εξάτμιση? πώς σου φαίνεται?

microvios

Ναι βρε,  τελικά την πήρες? Πώς είναι? φωτό?
It ain't over till it's over

microvios

Πάει, μας ξέχασε ο Owen...
It ain't over till it's over

zentakias

Δε θα μαθουμε τελικα αν την πηρε ή οχι.

Εγω παντως για τελικο στο pb1 μου σκεφτομαι να παρω ενα φθηνο απο aliexpress και επισης
αυτον τον ανταπτορα ->http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Motorcycle-stainless-steel-modified-exhaust-interface-cb400vtec-xjr-gsx-zrx-zzr/1842206601.html
ωστε η εξατμιση μου να γινει σαν του version R και να μπορω να βαζω-βγαζω το τελικο, σε αντιθεση με το μονοκομματο που εχω τωρα.

Headmaster

προσεχε μονο μην στην βγαλει αλλος οπως επαθε ο desmond!!! :-\

zentakias

Θα φροντισω ο εξατμισας που θα την τοποθετησει, να βαλει μερικες τσιμπλες επιπλεον να βρισκονται.

microvios

Στο πρόσφατο Bikes & Tatoos, είχαμε γνωρίσει ένα κατασκευστή που η δουλειά του έδειχνε προσεγμένη, είχε εκφράσει την επιθυμία να κάνει εξατμίσεις για τα SF και μας είχε πεί πως θα έκανε και ειδικές τιμές. Δεν έχω κρατήσει στοιχεία αλλά έχει ο JAS. ίσως θα άξιζε να πάμε να τον δούμε από κοντά και να μιλήσουμε. Σε τελική ανάλυση, αν μπορούμε να βρούμε εδώ τελικά σε καλές τιμές, ή να μας φτιάχνει κάποιος κατα παραγγελία και κατα τα γούστα μας, γιατί να πληρώνουμε τον κάθε κινέζο, εγγλέζο ή γερμανό? Δεν είναι δα και rocket-science οι εξατμίσεις.
It ain't over till it's over

zi

Αυτο θα ηταν το καλυτερο ρε παιδια. Μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...