Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

point zero

 :abeye-popping: :abeye-popping: :abeye-popping: :abeye-popping: :abeye-popping: :abeye-popping:

Μου 'ρθε  μια  ζαλαδα ...μια θολουρα ....
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

MIKEGOUD

Νομίζω ότι ερωτεύτηκα πάλι.. Αυτό το χρυσό ανάποδο... ΣΣΣΣΣΣΣ μην μας ακούσουν οι δικές μας και μας παρατήσουν πουθενά...

point zero

Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 17, 2011, 05:09:47 ΜΜ







Παιδια  εχω ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ .. με αυτο το  πορτοκαλι ...

με κοβω το δευτερο κοστουμι να  το  βαφω ετσι και να παιζω εναλαξ  μια  μαυρο μια   πορτοκαλι ...
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Παράθεση από: point zero στις Ιανουαρίου 17, 2011, 09:02:23 ΜΜ
Παιδια  εχω ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ .. με αυτο το  πορτοκαλι ...

Tι τεποζιταρα αυτη που εκανε quote o Point
Y.Γ:Point σε κοβω να κολλας την πορτοκαλι αρρωστια,(Rιτιδα) ;D :P την εχει ο desmond
Τα χαπιααααααααα μουυυυυυ

freethan

Όντας και εγώ κάποτε βαθιά προσβεβλημένος απο την πορτοκαλί αρρώστια ... δεν παλεύεται :] μπορεί να γίνεις καλύτερα αλλά ποτέ δεν γίνεσαι 100% καλά. Τρέλλαααααα

ammo77

Παράθεση από: ammo77 στις Ιανουαρίου 15, 2011, 05:31:19 ΜΜ


Έλεος παιδιά φτάνει θα πάθουμε τίποτα!!!!!! :o :o :o
Εγώ αυτό το χρυσαφί δεν το βγάζω απο το μυαλό μου :kiss2: :kiss2: :kiss2:
και έχ και πολόυς λόγους να το κάνω έτσι (θέλει βάψιμο το μοτέρ γιατί έχει φάει βούτες και απο τις 2 μεριές με ανεπανώρθοτα βαθιές γραμές και οι ζάντες μου αρχίζουν να ξεφλουδίζουν)!

desmond

Παράθεση από: itom32 στις Ιανουαρίου 17, 2011, 09:37:02 ΜΜ
Παράθεση από: point zero στις Ιανουαρίου 17, 2011, 09:02:23 ΜΜ
Παιδια  εχω ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ .. με αυτο το  πορτοκαλι ...

Tι τεποζιταρα αυτη που εκανε quote o Point
Y.Γ:Point σε κοβω να κολλας την πορτοκαλι αρρωστια,(Rιτιδα) ;D :P την εχει ο desmond
Τα χαπιααααααααα μουυυυυυ

Μόλις πάρεις τα χάπια σου και γίνεις καλά, τρέχα φαρμακείο, πάρε 2 κούτες ότι πιο δυνατό ενδοφλέβιο βρείς και και έλα με σύριγγες μπας και νιώσω τίποτα... Θυμάσαι που μένω ε;

Ααααα ρε freethan, θα μας στείλεις από νωρίς στον Αγιο Πέτρο...
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

freethan

Παράθεση από: point zero στις Ιανουαρίου 17, 2011, 09:02:23 ΜΜ
Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 17, 2011, 05:09:47 ΜΜ







Παιδια  εχω ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ .. με αυτο το  πορτοκαλι ...

με κοβω το δευτερο κοστουμι να  το  βαφω ετσι και να παιζω εναλαξ  μια  μαυρο μια   πορτοκαλι ...

Λάδι στην φωτιά


@itom32 μια ξαδέρφη της πορτοκαλί αγάπης σου


@freethan ARGHHHH

klab

Αυτές τις ασημένιες αλενόβιδες που βάζουν όλοι τους στα πλαϊνά καπάκια του μοτέρ πως θα γίνει να τις βρούμε και εμείς ρε γμτ.

MIKEGOUD

Παράθεση από: klab στις Ιανουαρίου 18, 2011, 01:58:15 ΜΜ
Αυτές τις ασημένιες αλενόβιδες που βάζουν όλοι τους στα πλαϊνά καπάκια του μοτέρ πως θα γίνει να τις βρούμε και εμείς ρε γμτ.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ τις θέλω κόκκινες...

itom32

Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 17, 2011, 05:09:47 ΜΜ

Παιδια γνωριζει κανεις αν ειναι αυτοκολητα αυτα τα φτερα στο ρεζερβουαρ ή ειναι ξερω γω καλλιτεχνικη βαφη.Παιζει να ειναι αυτοκολητα γιατι βλεπω παρακυκλοφορουν στην ανατολη.Εμεις που βρισκουμε ειναι το θεμα.Τελικα freethan το εψαξες καθολου στελνουν Ελλαδα αυτοι απο το CB400club??
Υ.Γ:

desmond

Αν είναι αυτοκόλητα τότε ίσως είναι ίδια με τη λωρίδα που βάζουν στα αυτοκίνητα στο παρμπριζ επάνω-επάνω.
Ξεκολλάει πολύ δύσκολα και αφήνει κόλλες για να τρίβεις τρεις μέρες...
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

freethan

Έλα μου ντε, αλλά μου κάνουν σε custom βάψιμο και μάλιστα είναι αντιγραφή απο Spec 3 μοντέλα.
Όχι δεν ρώτησα για αποστολή στην Ελλάδα, δεν έκανα την κίνηση μαν.

klab

Είναι αυτοκόλλητα και μάλιστα του V-TEC Spec III

snipereps

Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 17, 2011, 04:47:42 ΜΜ
Παράθεση από: snipereps στις Ιανουαρίου 17, 2011, 02:32:44 ΜΜ
Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 13, 2011, 11:06:08 ΠΜ
Ίσως με αυτή την μορφή το μαύρο στις μπότες να φαίνεται πιο ωραίο, όπως στο hyper vtec revo
O ασιμη κινητηρας ναι, κανει την διαφορα για τις μαυρες μποτες, Αλλα και αυτο με τον μαυρο κινητηρα απο ταιλανδη δες πως δενει!! ειναι επιστημονες μιλαμε οι ανθρωποι!!! τι να πουμε εμεις? καθε cb ειναι λες και βγηκε με σκοπο να ειναι η πιο μηχανη, μηχανη!!! Πολυ μπασταρδεμα ομως τα ριχνουν εκει ετσι???

Τι λες για αυτό που έχει βάψει ένα μονο μέρος;


Τι να πω μετα απο τα usd που ειδα θα ξαναρχισω να λειτουργω σαν ανθρωπος μετα απο κανα 3ωρο. Ρε! τι μας κανεις???? θα μεινουμε σεκοι καμια μερα πανω στο pc απο ανακοπη!!!
Ενταξει! πιστευω πως αν καποιος βαλει αναποδα μπροστινα στην μικρη του, θα ειναι μονο ο itom, ετσι???
Μαυτα που βλεπω να κανουν σαυτες τις μηχανες και με το ποσο ομορφες ειναι, σκεφτομαι πως και αλλη που θελω να παρω, καλυτερα να περιμενω και να μην το δωσω το cb μου, δεν μου παει καθολου η καρδια.