Θήκη εγγράφων μοτοσυκλέτας

Ξεκίνησε από Ποντιος χρηστος, Νοεμβρίου 12, 2020, 05:23:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποντιος χρηστος

καλησπέρα.    σε τι θήκη και πως εχει ο καθε ενας μας τα χαρτια(αδεια) θα μπορουσαμε να εχουμε κατι τις το δικο μας.?δεν ξερω απλα σκεφτηκα πως θα επρεπε να ειναι και οχι οπως ειναι.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Spyros.L

Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

TEOS CB SF

Πολύ καλή ιδέα .. είμαι σίγουρος ότι θα υλοποιηθεί ...

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Και εγω το βρίσκω χρήσιμο , μη πώ αναγκαίο . . .Θα πρέπει να δούμε τι θα περιέχει απο εγγραφα [ αφορά τις διαστάσεις]  και κατα τη γνώμη μου θα πρεπει να ειναι αδιάβροχο και στεγανό το υλικο με δυνατότητα να ανοιγει και να κλεινει πολλές φορές χωρίς να χαλάει . Το εξωτερικό ''ντιζαίν '' έπεται .  ;)

TEOS CB SF

Καλησπέρα ,, θα συμφωνήσω με τον Αλέξανδρο σχετικά με τα παραπάνω ,,, κατά την άποψη μου θα πρέπει να μπορεί να τοποθετηθεί και κάτω από την σέλα ..


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


klab

Πάντως καλό είναι τα έγγραφα να τα έχετε πάνω σας και όχι στο μηχανάκι κάτω από την σέλα.
Αν σας το "φάνε" θα έχουν και τα νόμιμα χαρτιά δώρο.

TEOS CB SF

Πολύ σωστό αυτό που λες klab ,,αλλά στην δική μου περίπτωση θα με βολεύει να μπαίνει και κάτω από την σέλα ,,
Οπότε να βρούμε μια λύση και για τα δύο.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

Πάνω σε υπάρχων θήκη εφόσον αγοραστεί ?,το λογότυπο τις ομάδας με τι τρόπο μπορεί να μπει κολληθεί εκτυπωθή ίσως? η σκέφτομαι πολλά .....! βρήκα ένα τις σειράς   sτοe-moto.gr
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης