Προστασία ξύστρας πιρουνιού

Ξεκίνησε από itom32, Μάρτιος 02, 2019, 06:26:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Sorry που σπαμάρω μάγκες...αλλά άμα τον δείτε τον Τέο με πόση τάξη και ρέγουλα δουλεύει θα πάθετε πλάκα.Εξαιρετική δουλεία στο χα, πει και όταν τα έφτιαχνες τεμέτερον!!! 8)

TEOS CB SF

Στο πίσω μέρος απλά το έκοψα .. για να μπει αναγκαστικά θέλει λίγο παραπάνω άνοιγμα για αυτό φαίνεται το κενό , με αυτό τον τρόπο όμως έρχεται και σφίγγει κατά κάποιο τρόπο την μπότα . Δεν είναι απαραίτητη η σιλικόνη εγώ την έβαλα για έξτρα σταθεροποίηση ..

Ποντιος χρηστος

Ντο λέει εμπρες ενουνιζα . Πισον πισον ας τερουμε ποιος αφταει κιαλο αγριγορα🇬🇷
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Alex400

Προσεγμένη δουλειά και άριστο αποτέλεσμα. Ωραίος ο Θεόφιλος.   

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

JEPE

Πολύ ωραίο!το έβλεπα σε άλλες μηχανές αλλά στο δικό μας νόμιζα ότι δεν θα ταίριαζε!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Ωραια τωρα που εχω ολα τα στοιχεια θα το ξεκινησω!!!Απο την παραπανο βδομαδα  που θα εχω τελειωσει κατι που θα σας παρουσιασω Θα ξεκινησω την παραγωγη!!! Περιμενω παραγγελιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

itom32

Παράθεση από: JEPE στις Μάρτιος 03, 2019, 08:58:43 ΜΜ
Πολύ ωραίο!το έβλεπα σε άλλες μηχανές αλλά στο δικό μας νόμιζα ότι δεν θα ταίριαζε!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aκόμη και τα aftermarket ανταλλακτικά ταιριάζουν πιο όμορφα στα superfour παίρνοντας λίγο απο την αίγλη του.Στους άλλους μπορεί και να κάτσει... ;)

TEOS CB SF

Παράθεση από: wolfi στις Μάρτιος 03, 2019, 07:00:03 ΜΜ

Λύκε τώρα είδα το βελάκι τι δείχνει ... Φυσικά δεν το πουλάω ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΩΡΙΖΩ

TEOS CB SF

Παράθεση από: apostolos στις Μάρτιος 03, 2019, 09:33:45 ΜΜ
Ωραια τωρα που εχω ολα τα στοιχεια θα το ξεκινησω!!!Απο την παραπανο βδομαδα  που θα εχω τελειωσει κατι που θα σας παρουσιασω Θα ξεκινησω την παραγωγη!!! Περιμενω παραγγελιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αποστολε εάν μπορείς μιλά με τον Χρήστο Πόντιο διότι πιο πάνω κάπου γράφει ότι ήθελε να κάνει κ αυτός για όλους και μάλιστα από ότι έμαθα μπορεί να χαράξει και σε cnc το λογότυπο του φόρουμ .. μην γίνει κάνενα μπέρδεμα και παρεξηγηθεί

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi


itom32

Oτι και να λέτε το πρώτο ζευγάρι είναι δικό μου.Πόντιε ρήξε φώτο αυτό με την γραφή που με άρεσε!!! ;)Αύριο θα κάνω μετρήσεις με παχύμετρο,στα Oem προστατευτικά τις Honda να σε τις δώσω να βγάλεις πατρον πάνω στις oem διαστάσεις.

Ποντιος χρηστος

Χαχαχα ❤ Το σχέδιο Γιάννη το πρώτο θα σε το φτιάξω για τεσεν εννοείται σε το στέλνω να το δεις



.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

apostolos

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Μάρτιος 04, 2019, 02:53:25 ΠΜ
Παράθεση από: apostolos στις Μάρτιος 03, 2019, 09:33:45 ΜΜ
Ωραια τωρα που εχω ολα τα στοιχεια θα το ξεκινησω!!!Απο την παραπανο βδομαδα  που θα εχω τελειωσει κατι που θα σας παρουσιασω Θα ξεκινησω την παραγωγη!!! Περιμενω παραγγελιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αποστολε εάν μπορείς μιλά με τον Χρήστο Πόντιο διότι πιο πάνω κάπου γράφει ότι ήθελε να κάνει κ αυτός για όλους και μάλιστα από ότι έμαθα μπορεί να χαράξει και σε cnc το λογότυπο του φόρουμ .. μην γίνει κάνενα μπέρδεμα και παρεξηγηθεί
Καλησπερα αδελφε δεν το ειχα δει το post του Χρηστου κανενα προβλημα απο εμενα ισως κατι αλλο αργοτερα !!!!