Λεπτομέρεις ανακατασκευής

Ξεκίνησε από panosp25, Απριλίου 28, 2018, 05:23:46 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400

Τώρα ξέρετε τι μας περιμένει....Τόσο καιρό το ανέθρεφαν οι Λύκοι μες το δάσος. Τα αγρίμια το συντρόφευαν σαν να τανε δικό τους ... Ζυγώνει η ώρα που θα βγει και θα μας συναντήσει... >:D >:D >:D               

panosp25


itom32

Πάνο αυτοκόλλητα για τα καπάκια βρήκες;Πληροφοριακά είχα βρει στον Δαβανόπουλο ένα σετ το οποίο είχε στην ίδια συσκευασία αυτοκόλλητα για version R και για version s.To σετ βέβαια περιείχε και αυτοκόλλητα με το φτερό για ρεζερβουάρ τα οποία θα σε μείνουν καβάτζα,όπως και αυτά για version s των καπακίων.



Ήταν απο την εταιρία.Υakuza...σε αρκετά καλή τιμή.Αν θυμάμαι καλά γύρω στο 10αρικο.

panosp25

Γιάννη για τα καπάκια σκέφτομαι να φτιάξω αλουμινενια σήματα cb400. Εκτος αν μου σκαλισεις ξυλινα.  ;D

itom32

Παράθεση από: panosp25 στις Σεπτεμβρίου 30, 2018, 02:09:35 ΜΜ
Γιάννη για τα καπάκια σκέφτομαι να φτιάξω αλουμινενια σήματα cb400. Εκτος αν μου σκαλισεις ξυλινα.  ;D
Θες να δοκιμάσεις τις σχεδιαστικές-χειροπρακτικές μου ικανότητες με φαίνεται... ;DΠάντως με έδωσες ωραία ιδέα για το φτερό της Honda πάνω απο τζάκι ή για το σκρίνο....σκαλιστό σε οξιά ή σε καρυδιά ή σε λέυκα..... ::)

panosp25

Θέλω κι εγώ! Θέλω κι εγώ!
Οι σχεδιαστικές - χειροπρακτικές - καλλιτεχνικές ικανότητές σου είναι ήδη αποδεδειγμένες!!!! ;)

itom32

Παράθεση από: panosp25 στις Σεπτεμβρίου 30, 2018, 02:16:09 ΜΜ
Θέλω κι εγώ! Θέλω κι εγώ!
Οι σχεδιαστικές - χειροπρακτικές - καλλιτεχνικές ικανότητές σου είναι ήδη αποδεδειγμένες!!!! ;)
Οτι θέλει ο Πάνος.Μόλις ετοιμάσω το πρώτο θα βγάλω φώτο να με πεις αν σε αρέσει και αν είναι οκ στο στέλνω. O0

JEPE

Α ρε!θα μας τρελάνετε εσείς!
Η prc αν κάνει παράρτημα
Στην Αθήνα δηλώνω για βοηθός πάντως!!

itom32

H prc ποιά είναι;; ;D ;D ;DΜάλλον hrc θα εννοείς;;;Συνάδελφοι;;Κι εγώ θέλω!!!! :-\

Alex400

H PRC Γιάννη μου είναι το εξελικτικό τμήμα της HONDA που ασχολείται αποκλειστικά με SUPER FOUR στη Λιβαδειά !!!!!!!  ;D ;D ;D     

panosp25

Γιάννη PRC.
Panos Racing Corporation κι έτσι.  ;) 8)
Λεπτομέρειες έδωσε ο Alex.

itom32


panosp25

Ιστορία μιας μοτοσυκλέτας επεισόδιο 3.785

Γυάλισμα καπακιού κεφαλής


και τοποθέτηση






TEOS CB SF

ʼψογο αποτέλεσμα ... Καλή συνέχεια ..

Alex400

ΜΟΛΙΣ τελειώσει θα το κρύψω και θα βάλω στη θέση του το δικό μου . ΧΙΧΙΧΙ  >:D >:D >:D >:D