Ολική επαναφορά! :)

Ξεκίνησε από ammo77, Νοεμβρίου 16, 2022, 09:46:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ammo77

Καλημέρα μάγκες,
Ας ξεκινήσουμε από εδώ και πάλι την κουβέντα να ζωντανέψει ξανά το σάιτ μας! Καλή δύναμη σε όλους!

JEPE

Καλησπέρα σε όλους!να μαστε όλοι γέροι και πάντα όρθιοι!ένα μεγάλο συγχαρητήρια στα μέλη που τρέξαν να ανέβει παλι το φορουμ!ελπίζω σύντομα για μια συνάντηση με τα παλιά αλλά και με καινούρια μέλη!!

TEOS CB SF

Καλησπέρα .. μπράβο σε όλους όσοι ασχολήθηκαν με την επαναφορά του φόρουμ.


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ntaks

Καλησπέρα σε όλους και καλή αρχή

Sent from my 21091116UG using Tapatalk


Spyros.L

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον @Alex400 ο οποίος με το γνωστό και ξεχωριστό χαρακτήρα του με παρότρυνε να αναλάβω τη διαχείριση του site. Αν δεν ήταν αυτος, μάλλον δε θα το είχα αναλάβει. Τον @itom32 για την υποστηριξη σε ότι αφορά την υλοποίηση του νέου μας φόρουμ και την εμπιστοσύνη/χώρο που δείχνει/δίνει στις επομενες γενιές :) . Τον @ammo77 , για την διακριτική υποστηριξή του (ξέρει αυτός). Φυσικά, τον @panosp25 για την άμεσοτητα του που εν μέσω άλλων εργασιών και υποχρεώσεών βρήκε χρόνο για την ομαλή μεταφορά του server. Και βεβαίως ολα τα μέλη αυτής της μικρής μεν, ουσιαστικής δε, κοινότητας ανθρώπων που συνέβαλαν οικονομικά για να συνεχίσει να ζει αυτή η πολυετής ομάδα που ονομάζουμε Superfour.gr .

Σας ευχαριστώ!
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Alex400

Καλησπέρα και απο εμένα . Σπύρο θα χρησιμοποιήσω το ''λόγκο σου ''[ Κάθε φορά που αναβάλουμε τη μάχη . . . ] Το φόρουμ ΜΟΝΟ κέρδος ήταν για όλους μας . Μας έδωσε γνώσεις , μας γνώρισε φίλους [ πραγματικούς φίλους ] ΟΧΙ σαν αυτούς που βάζουν like οποτε δείχνεις κάτι στο facebook . . . ΜΠΡΑΒΟ λοιπόν και ευχαριστώ σε όσους το ξαναστήσανε στα πόδια του .                                                                                                                   Υ.Γ. Σαν τη Χαλκιδική ΔΕΝ έχει .  ;D

triumphboy

Καλή αρχή να έχουμε και πάλι με αντάμωματα, χαρές και βόλτες!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Καλησπέρα καλορίζικο το ανανεωμένο φορουμ. Καλή αρχή να έχουμε. Σπύρο ευχαριστούμε για τον κόπο και τον χρόνο σου, που αφιέρωσες για να το επαναφέρεις.

Ποντιος χρηστος

Αποψε ζουμε στα παραμιθια που τελειωνουν ως το πρωι ...καλησπερα καλωςσ εβγαλα ακρη εδω σιγα σιγα να μαθαινω εγω το παιδι.να ειστε παιδια ολοι καλα με υγεια....!
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Alex400

Παράθεση από: Spyros.L στις Νοεμβρίου 19, 2022, 01:04:34 ΠΜΣε αυτό το σημείο θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον @Alex400 ο οποίος με το γνωστό και ξεχωριστό χαρακτήρα του με παρότρυνε να αναλάβω τη διαχείριση του site. Αν δεν ήταν αυτος, μάλλον δε θα το είχα αναλάβει. Τον @itom32 για την υποστηριξη σε ότι αφορά την υλοποίηση του νέου μας φόρουμ και την εμπιστοσύνη/χώρο που δείχνει/δίνει στις επομενες γενιές :) . Τον @ammo77 , για την διακριτική υποστηριξή του (ξέρει αυτός). Φυσικά, τον @panosp25 για την άμεσοτητα του που εν μέσω άλλων εργασιών και υποχρεώσεών βρήκε χρόνο για την ομαλή μεταφορά του server. Και βεβαίως ολα τα μέλη αυτής της μικρής μεν, ουσιαστικής δε, κοινότητας ανθρώπων που συνέβαλαν οικονομικά για να συνεχίσει να ζει αυτή η πολυετής ομάδα που ονομάζουμε Superfour.gr .

Σας ευχαριστώ!
ΑΝ ήξερες πόσο μεγάλο είναι αυτό που ανάστησες . . . Είναι ο χώρος που  βρίσκονται ΟΛΟΙ αυτοί που με βοήθησαν όταν τους είχα ανάγκη . Είναι ο Δημήτρης που μες τη νύχτα  , μου φτιαχνε τις αναρτήσεις , είναι ο Σπύρος που ήρθε με το λεωφορείο για να στηρίξουμε τις μηχανές , είναι ο Σταμάτης που μέσα στο κρύο για ΠΟΛΛΕΣ μέρες ρύθμιζε βαλβίδες , άλλαζε ρουλεμάν ,έφερνε ανταλακτικά . . . Είναι ο Νικόλας που με βοήθησε να ανεβοκατεβάζω το μοτέρ , είναι ο Γιώργος που βάψαμε τις εξατμίσεις , ο Γιώργος που κουβάλαγε τα πράγματα μου για βαφές , ο ΙΤΟΜ να με βρεί την μηχανή για να πάρω τα ανταλακτικά , να τρέξει να τη κλείσει , να την αγοράσει , να με τη στείλει . . . ΠΟΙΟΙ νομίζεις ειναι εκει μέσα ; [ Στο φόρουμ ] ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ειναι εκεί . Να ξερες πόσο μεγάλο είναι αυτό που ανάστησες . . . .

zi

Γεια σας παληκαρια κ απο τα ωραια Τρικαλα. Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ολους
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Ποντιος χρηστος

εμενα ολη ξ ομαδα της θεσσαλονικης εδωσε το παρον σε οτι δηποτε ζητησα
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης