Καλημέρα και καλός σας βρήκα...

Ξεκίνησε από ntaks, Μαΐου 29, 2019, 08:05:09 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ntaks

Καλημέρα σε όλους! Ευχαριστώ πολύ που με δεχτηκατε στο φόρουμ και θέλω να συγχαρώ όλους εδώ για την δουλειά που έχετε κανει!!  :D  :D
Οπως και άλλοι πολύ έτσι εγώ ερωτεύτηκα με το SF στην σχολή οδηγών όπου ακόμα κάνω μαθήματα ( λόγο απεργιών εδώ και 3 μηνες δεν μπορούμε να βγάλουμε δίπλωμα).
Έχω βρει κάποια SF αλλά μέχρι στιγμής ένα παπάκι για να μαζέψω τα λεφτά για να το πάρω  :P :P (διανομέας)

Ποντιος χρηστος

Καλημέρα καλός ήρθες . Ελπίζω να βρεις και θα βρεις ότι θες ακόμα και το ποιο μικρό βιδακι κυριολεκτικά από το που μπορείς να αγοράσεις έως και ποσό κάνει . Δεν υπάρχει περίπτωση ότι και αν ρωτήσεις να μην το βρεις η να μην απαντήσει εδώ μέσα κανείς . Συνιστώ να κάτσεις αρκετές ημέρες να διαβάσεις διότι το εργαλείο θέλει μελέτη . Καλός όρισες στην κοινότητα μας παρέα μας . Αυτά
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Καλημέρα και καλός μας ήρθες.
Ξεκίνησες από ΛʼΘΟΣ ομάδα να ρωτάς για το cb πηγές σε ακόμη λιγότερο λάθος ομάδα και συστηθηκες και ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΣΤΗ ΣΩΣΤΉ. (Τα λέω επειδή είδα και τα δύο μυνήματα στο fb) Σε κατεύθυναν οι απαντήσεις για το go4it

Alex400

Καλώς όρισες στην παρέα , εύχομαι να βρεις και εσύ αυτό που βρήκαμε εμείς σε αυτό το χώρο. Αν θέλεις πες μας σε ποια περιοχή είσαι [ Θεσσαλονίκη -Λειβαδιά - Αθήνα] .         

itom32


JEPE

Καλώς ηρθες στην παρέα μας να ξέρεις ότι είσαι στην πιο σωστή περιοχή (θέση/νίκη)για να σε βοηθήσουν πλήρως για ότι θες σε σχέση με το συγκεκριμένο μοντέλο!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Καλώς ήρθες στην παρέα! Καλη παραμονή και καλη επιτυχία με το δίπλωμα αλλα και την αναζήτηση!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ntaks

Θεσσαλονίκη είμαι ευχαριστώ πολύ σε ολους

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα .. εύχομαι να βρεις ένα καλό μηχανάκι και σύντομα να πάρεις και την άδεια οδήγησης ..

Harlock

Καλως ηρθες στην ομαδα.
Απαγορεύονται οι μετατροπές cb400sf σε cafe racer με σελα φραντζολα .
Καλη διαμονή.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


ntaks

Με Ρόδες από Motocross και σελα φρατζολα; 😂😂😂

apostolos

Καλησπερα και καλως ηρθες στην παρεα μας Οτι θες να μαθεις ελευθερα ρωτα Καλες βολτες με το παπι σου παντα κρανος και καλα να περνας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ntaks

Πάντα εξοπλισμός όπου και αν πας όσο κοντά και να είναι οτι και να καβαλας!

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk


giannis_t

Καλωσόρισες! Σίγουρα ότι και να πάρεις θα πρέπει να το μάθεις μιας και έχουν περάσει χρόνια και καιροί. Οπότε όπως ειπώθηκε ξεκινά διάβασμα. Όσα περισσότερα μάθεις τόσο καλύτερα και φθηνότερα θα κάνεις τις συντηρήσεις σου ;)
Οι φρατζολες και τα καφέ ρεισερ τι έχουνε; Μήπως ζηλεύετε εδώ μέσα :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

panosp25



Παράθεση από: giannis_t στις Μαΐου 29, 2019, 11:53:02 ΜΜ
Οι φρατζολες και τα καφέ ρεισερ τι έχουνε; Μήπως ζηλεύετε εδώ μέσα :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ζηλεύουμε αλλά το κρύβουμε καλά!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk