Αλλαγή ελαστικών

Ξεκίνησε από Alex400, Αυγούστου 03, 2018, 09:00:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400

Μετά από δύο μέρες αναζήτησης χωρίς αποτέλεσμα για ελαστικά Bridgestone BT90 (πιθανώς δεν υποστηρίζονται πλέον από την αντιπροσωπεία), αποφάσισα να τοποθετήσω τον αντικαταστάτη τους S20 EVO. Μετά από συζήτηση με τον Itom που μου είπε ότι υπάρχει μια προσφορά που τρέχει για το Forum από το κατάστημα Ψυχογιός κατευθύνθηκα στη Λένορμαν 203. Το επίπεδο της εργασίας ήταν υποδειγματικό και η εξυπηρέτηση άψογη. Πρώτη φορά είδα να σφίγγουν όλες τις βίδες με ροπόκλειδα. Όσο για την τιμή ήταν πολύ καλύτερη από όσο μπορούσα να περιμένω.

panosp25

Μπραβο λοιπον στον ανθρωπο για τον επαγγελματισμο του. Ευχαριστουμε για την προσφορά και καλοφορετα!

TEOS CB SF

Καλοφορετα  ʼλεξ. . Καλά χλμ με ασφάλεια ... Εάν επιτρέπεται ποσό κόστισαν?

Alex400

Η τιμή ήταν 155 ευρώ αλλά είναι αυστηρά για τα μέλη του φόρουμ και κατόπιν ελέγχου.           

itom32

Επειδή στην εποχή μας οι σωστοί επαγγελματίες είναι λίγοι,καλό είναι όταν είμαστε ευχαριστημένοι απο τις υπηρεσίες και την εξυπηρέτηση απο κάποιον,να το επισημαίνουμε.Νομίζω υπάρχει ένα τοπικ με τα sticky post.Σε αυτό θα βάλω την πληροφoρεία πχ για τον δικό μου μηχανικό τον Γιάννη Αγγελοχωρίτη διότι διαπιστωμένα και εγώ και άλλοι 4 του φόρουμ βρήκαν τη υγειά τους.To τοπικ με τα sticky post είναι εδώ:
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=1844.msg20674#msg20674
Noμίζω πως πρέπει να το κοιτάξουμε σοβαρά το συγκεκριμένο θέμα αν υπάρχει τέτοια προσφορά.Π.χ εκτυπώνουμε καρτες για τα τα μέλη του go4it και αφού μπει το λογότυπο του φορουμ και πχ μια σφραγίδα της εν λόγω εταιρίας,το κάθε μέλος μπορεί να παραλάβει την κάρτα του και να προχωρήσει το θέμα αγοράς ελαστικών.Είναι σημαντικό διότι τα ελαστικά είναι το Α&Ω στο θέμα ασφάλειας και αν θέλουμε να είμαστε σωστοί είναι μια στανταρ δαπάνη ανα 3 χρόνια περίπου.Αντίστοιχη προσφορά με 20% έκπτωση,είχα και απο την Repsol για όλα τα λιπαντικά που αφορούν το Superfour.
Αλέξανδρε άν γίνεται να αναφέρουμε αναλυτικά τις εταιρίες ελαστικών που μπορούμε να βρούμε στην εταιρία που ανάφερες.
Eπίσης εφόσον είμαστε θετικοί και το πάρουμε σοβαρά το θέμα,μπορώ να βάλω κι ένα link-ανακοίνωση στην ομάδα του facebook.

panosp25

Μ' αρεσει οταν γινονται τέτοια απο το forum. Συμφωνώ και στην ιδέα με τις καρτες. Αν μπορω να βοηθήσω κι εγω με καποιο τρόπο να το συζητήσουμε.

ammo77

Πολύ ωραίες περιπτώσεις!
Αντε γιατι στις μέρες μας δεν περισσεύουν τα ευρα σε αντιθέση με τους απατεώνες!!!

stam

Πολύ καλή τιμή τα ίδια τα είχα βάλει 177 ευρώ. Από αυτά που έχω βάλει ως τώρα μου φαίνονται τα καλύτερα. Και επίσης πολύ καλή και η πρόταση κάρτας για μέλη. Κάπου νομίζω είχα διαβάσει οτι και ο Σαρακάκης προσφερε έκπτωση στα μέλη Africa Twin

TEOS CB SF

Με μια πρόχειρη έρευνα η τιμή είναι σούπερ .. τώρα που το θυμήθηκα στον Ψυχογιό πρέπει να είχα βάλει τα πρώτα λάστιχα στο cbακι αν δεν κάνω λάθος το 2002 .. Τότε ακόμη έτρεχε σε αγώνες ..Τελικά περνάνε γρήγορα τα χρόνια

Mxs5

Καλησπέρα και από εμένα ήρθε και η δίκη μου σειρά για λάστιχα , αλλά ως νέος  στο φόρουμ ποια είναι η διαδικασία ; Ευχαριστώ εκ τω προτέρων

wolfi

Παράθεση από: Mxs5 στις Νοεμβρίου 20, 2018, 04:49:52 ΜΜ
Καλησπέρα και από εμένα ήρθε και η δίκη μου σειρά για λάστιχα , αλλά ως νέος  στο φόρουμ ποια είναι η διαδικασία ; Ευχαριστώ εκ τω προτέρων

Πρώτο σου ποστ και ζητάς "ειδική τιμή στα ελαστικά"
Όταν πας επίσκεψη σε ένα σπίτι λες και μία καλησπέρα.....
Μάστορα μου παρ'το αλλιώς θα "βρεις"

wolfi

Και μίας που άνοιξα το θέμα "ειδικές τιμές σε μέλη τουτουνου του μαγαζιού " που λεν και στο χωριό μου
ΖΗΤʼΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΈΛΗ ΠΟΥ ΧΕΙΡΊΖΟΝΤΑΙ ΤΊΣ ΚΑΡΤΕΣ
"ΑΣ ΞΑΝΑΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΖΑΡΙΑ ʼΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡʼ"
Ο νοών νοείτω  ;)

TEOS CB SF

Θα συμφωνήσω με τον wolfi ..
Δεν μπορώ να διαπιστώσω εάν υπάρχει διαφορετική συζήτηση για το θέμα στο facebook αλλά είναι λυπηρό να βλέπουμε τον τελευταίο καιρό τέτοια φαινόμενα .. εάν είμαι λάθος πείτε μου ..

wolfi

Και μήν πεταχτεί κανένας και πει .....
Εσένα τι σε βάλανε εδώ μέσα;
Τα λέει αναλυτικά η υπογραφή μου από κάτω.

JEPE

Παράθεση από: Mxs5 στις Νοεμβρίου 20, 2018, 04:49:52 ΜΜ
Καλησπέρα και από εμένα ήρθε και η δίκη μου σειρά για λάστιχα , αλλά ως νέος  στο φόρουμ ποια είναι η διαδικασία ; Ευχαριστώ εκ τω προτέρων
.  Φίλε μου καλησπέρα!επειδή είσαι νέος όπως λες και στο φόρουμ πρέπει πρώτα να διαβάσεις τα πρώτα ποστ που λένε τους κανόνες και  το ποστ για νέα μέλη!άρχιζειςαπό κει αδερφέ και με τον καιρό  προχωράς σε ποιο κάτω θέματα! Οι κάρτες βγήκαν για ανθρώπους που το cb ειναι δεύτερη γυναίκα τους και όχι  άλλο ένα μηχανάκι!πες στην οικογένειά εδώ μέσα(γιατί οικογένειά ειμαστε )ποιος είσαι ποιο έχεις πόσο καιρό το έχεις ρωτα καποιο πρόβλημα να σου βρούμε λύση και μετά έλα να ρωτήσεις για προσφορές!συγνώμη στα αδέρφια για το μακροσκελές μηνυμα μου!!