T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Μήν ανησυχείς, σε είχα υπ όψη! Δές την απάντησή μου στο FB που θα βοηθήσει την αποστολή του T-Shirt στην Κοζάνη.
It ain't over till it's over

itom32

Παράθεση από: microvios στις Απριλίου 29, 2014, 03:04:05 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 29, 2014, 02:02:26 ΜΜ
...θέλω να ευχαριστήσω για τον κόπο,τον χρόνο και το μεράκι τους,τον Aντώνη(microvio)&Δημήτρη Jas και όποιον άλλο βοήθησε και σε αυτήν την προσπάθεια και φέτος.Να είστε καλά!!
Αν πιστεύεις πως με τέτοιες γαλυφιές πρόκειται να γλυτώσεις τις μπογάτσες που χρωστάς, είσαι γελασμένος...  ;D  ;D ;D
Aντώνη σε περιμένω!!Εν τω μεταξύ οι Ηeadmaster(1XL),Wolfi(2XL+1L),Demond(1M),Ammo77(1L+1M)και τα 2L τα δικά μου σύνολο 9 φανελάκια με ζήτησαν να τα παραλάβω εγώ.Επομένως Αντώνη να τα στείλεις αντ/λη στο όνομά μου,με τον τρόπο-courier-ταχ/μείο που θα αποφασίσεις.

microvios

Με εννιά φανελάκια, και την προ-οπτική τσάμπα μπογάτσας, θα σκεφτώ να τα φέρω αυτοπροσώπως!

ʼσε που μπορεί να βρούμε ευκαιρία να μαζευτείτε να γνωριστούμε!

(ΥΓ. Δεν κάνω πλάκα)
It ain't over till it's over

Headmaster

Ελα εσυ πανω και σιγα να μην μεινουμε στις μπουγατσες!!!!!!

itom32

Αν θες για διανυκτέρευση σε περιμένω και στο φτωχικό μου!!Δεν είναι ανήθικη πρόταση οκ;Για να λέει έτσι ο Μήτσος μας βλέπω για πατσά!!!

xrhstos

μικροβιε προχορα σε θελει ολη η SF PAREA .

ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ

Εγω τα εχω ζητησει στο φβ...αν γράψω κ εδω τι θέλω θα γίνει μπέρδεμα?

itom32

Παράθεση από: ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ στις Απριλίου 30, 2014, 06:02:20 ΜΜ
Εγω τα εχω ζητησει στο φβ...αν γράψω κ εδω τι θέλω θα γίνει μπέρδεμα?
Mιχάλη ο Αντώνης ανάφερε πως όποιος ζήτησε απο FB να μην ζητήσει ξανά απο εδώ,για αποφυγή μπερδέματος στην ποσότητα.

microvios

Μιχάλη, μας έχεις μπλέξει με τα profil σου! Σαν Akis Good έχεις δηλώσει σωστά?
It ain't over till it's over

microvios

Παράθεση από: microvios στις Απριλίου 30, 2014, 07:42:11 ΜΜ
Μιχάλη, μας έχεις μπλέξει με τα profil σου! Σαν Akis Good έχεις δηλώσει σωστά?

Μιχάλη, επιβεβαίωσε.
It ain't over till it's over

microvios

ΠΑΙΔΕΣ. Από όσους έχουν παραγγείλει μπλουζάκια, ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ.
It ain't over till it's over

microvios

Παιδιά να ενημερώσω για να ξέρουμε που βρισκόμαστε: Έχω παραγγείλει...75 μπλουζάκια (!!!). ʼ και ένα "μωρουδιακό" (για το φίλο μας Γιώργο από την Κοζάνη). 

Τη στιγμή αυτή, έχουν κλείσει ΟΛΑ τα XS, XL & XXL.

Υπάρχουν διαθέσιμα: 4 S, 2 M & 2 L.

Τη Δευτέρα πιθανόν (παίζεται, δεν υπόσχομαι) να είναι η τελευταία ευκαιρία να προσθέσουμε κάτι, αν κάποιοι αποφασίσουν νούμερα που δεν έχω.

Αυτά.

Καλό ΣΚ.
It ain't over till it's over

stam

Αντώνη εγώ θα ήθελα ένα Μ ή L (εξαρτάται τι θα μου κάνει) αρκεί βέβαια να υπάρχει διαθέσιμο, όπως λες, διαφορετικά δεν θέλω να δημιουργήσω πρόβλημα επειδή άργησα να το πάρω απόφαση.

microvios

Stam, κατ αρχάς, υποθέτω δεν έχεις παραγγείλει και στο Fb. Δεύτερον, για να αποφασίσουμε μεγεθος, πές μου τί μέγεθος T-shirts  φοράς συνήθως.

Όσο για το τί υπάρχει αυτή τη στιγμή:

έχουν κλείσει ΟΛΑ τα XS, M, XL & XXL.

Υπάρχουν διαθέσιμα: 3 S & 2 L.

Μόλις αποφασίσεις τί θέλεις, αν δεν υπάρχει, θα προσπαθήσω να αλλάξω ένα από τα υπάρχοντα.
It ain't over till it's over

stam

Μ φοράω συνήθως, αλλα αν δεν υπάρχει μην σε μπλέκω. Δεν θέλω να σε ταλαιπωρώ. Απλά επειδή είχες γράψει πιο πάνω οτι υπήρχαν διαθέσιμα 2Μ κ 2L αποφάσισα να πάρω.
(Δεν έχω FB )