T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Microvios + 2 L
itom32 + 2 L
Stavros +2 XXL
trip238 + 1 L
Head +1XL
stel89s +2L
zentakias +2L
Wolfi +2XL update+1L
Xrhstos +1 XL
MetalRage8 +1L
Zi +2L
It ain't over till it's over

xrhstos

mikροβιε εγω εαν θελω να γραψω το ονομα μου απο κατω γίνεται?

microvios

Χρήστο, δυστυχώς το κόστος είναι χαμηλό όσο έχουμε ομοιομορφία. Πιστεύω πως μπορείς να προσθέσεις το όνομά σου στη Θεσνίκη σε ένα μαγαζί που κάνει σιδερότυπα σε T-Shirts μετά.
It ain't over till it's over

itom32

Microvios + 2 L
itom32 + 2 L
Stavros +2 XXL
trip238 + 1 L
Head +1XL
stel89s +2L
zentakias +2L
Wolfi +2XL update+1L
Xrhstos +1 XL
MetalRage8 +1L
Zi +2L
Desmond +1M

microvios

Η παραγγελία έγινε.

Τελικά μαζεύτηκαν ΠΟΛΛΑ μπλουζάκια δέστε τον παρακάτω πίνακα για cross-check.

Έχω παραγγείλει μερικά επιπλέον για ασφάλεια οπότε αν κάποιοι δεν πρόλαβαν κάτι θα γίνει.

Λόγω αρχής σαιζόν και αυξημένης πίεσης, περιμένω να μου τα στείλουν μεταξύ 8 και 12 Μαίου. Μόλις τα λάβω θα αρχίσει η διαδικασία διανομής!

ʼντε με το καλό.

Παρεπιπτόντως, κάποιοι που είχαν πεί πως θέλουν και δεν επανέλλαβαν (π.χ. ο ammo) μην ανησυχούν, τους έχω υπολογίσει (δέστε το επισυναπτόμενο doc).
It ain't over till it's over

xrhstos

SE ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ  για την απαντηση και διευκρινιση  εισαι ωραιος

itom32

Aντώνη καλά έκανες και υπολόγισες τον συνονόματό σου Αmmo77 πριν λιγο μίλησα μαζί του και επιβεβαιώνω την παραγγελία όπως και για τον Desmond.
Microvios + 2 L
itom32 + 2 L
Stavros +2 XXL
trip238 + 1 L
Head +1XL
stel89s +2L
zentakias +2L
Wolfi +2XL update+1L
Xrhstos +1 XL
MetalRage8 +1L
Zi +2L
Desmond +1M
Ammo77 +1L+1M

stel89s

Νομιζω οτι οι βορειοι πρεπει να συναντηθουμε καποια στιγμη για να μαζεψουμε τα λεφτα της αντικαταβολης....

itom32

Xωρίς να ξέρω αν τελειώσαμε με τις παραγγελίες,θέλω να ευχαριστήσω για τον κόπο,τον χρόνο και το μεράκι τους,τον Aντώνη(microvio)&Δημήτρη Jas και όποιον άλλο βοήθησε και σε αυτήν την προσπάθεια και φέτος.Να είστε καλά!!

JAS

Παράθεση από: MetalRage8 στις Απριλίου 29, 2014, 09:09:19 ΠΜ
Καλημέρα κι από εμένα σε όλη την παρέα! Αν δεν έχει κλείσει η παραγγελία θα ήθελα κι εγώ ένα large! Μένω Πειραιά και πρόσφατα έγινα υπερήφανος κάτοχος ενός super four του 1992! :-D
Από το λίγο χρονικό διάστημα που έριξα μια ματιά στα topics, απλά δεν υπάρχουν! Μακάρι να κανονιστεί και καμιά βολτίτσα με τις ομορφιές μας! ;-)
φιλε μου καθε σαββατο πρωι 11.30 περιπου πινουμε καφεδακι στην αργυρουπολη.  ;)

microvios

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 29, 2014, 02:02:26 ΜΜ
...θέλω να ευχαριστήσω για τον κόπο,τον χρόνο και το μεράκι τους,τον Aντώνη(microvio)&Δημήτρη Jas και όποιον άλλο βοήθησε και σε αυτήν την προσπάθεια και φέτος.Να είστε καλά!!

Αν πιστεύεις πως με τέτοιες γαλυφιές πρόκειται να γλυτώσεις τις μπογάτσες που χρωστάς, είσαι γελασμένος...  ;D  ;D ;D
It ain't over till it's over

microvios

ʼσχετο (όχι εντελώς). Μου ήρθε ένα T-Shirt από το Ace Cafe του Λονδίνου, όπως αυτό της φωτογραφίας. Δυστυχώς είναι XL αλλά στην πραγματικότητα πιό κοντά σε XXL οπότε εμένα μου είναι τεράστιο και κατα συνέπεια εντελώς άχρηστο! Είναι αφόρετο και ολοκαίνουριο (στο νάυλον του μέσα ακόμα).

Αν ενδιαφέρεται κανένας, (ξαναλέω είναι πιό κοντά σε XXL), ας μου το πεί και θα τα βρούμε στην τιμή.

- AKYΡΟ, ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ -
It ain't over till it's over

xrhstos

Παράθεση από: stel89s στις Απριλίου 29, 2014, 01:54:25 ΜΜ
Νομιζω οτι οι βορειοι πρεπει να συναντηθουμε καποια στιγμη για να μαζεψουμε τα λεφτα της αντικαταβολης....
stel ela gia kafe....otan jakaκσα ξανακανουμε συναντηση.και μετα στην επομενη ρε σι θα συναντιθουμε για αυτο που λες.σημφωνεις?

tsak

εμενα καντο large!! και οχι medium ;)

Marian

Παιδιά βλέπω άργησα... ένα small για Κοζάνη μπορούμε να έχουμε ή δεν...?
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole