ΠΡΟΣ ΝΕΑ ΜΕΛΗ

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 10, 2015, 12:57:57 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Προειδοποιηση προς νεα μέλη που έχουν κάνει εγγραφή αλλά δεν εχουν γράψει κανένα μηνυμα.
Τέλος Μαίου θα υπάρξει εκκαθάριση λογαριασμών λόγω εγγραφής bot.
Υπάρχει σήμανση πάνω δεξια,η οποία αναφέρει πως όλα τα νέα μέλη υποχρεουνται να γράψουν τουλάχιστον ενα μηνυμα.
Σε περιπτωση που δεν την είδατε,υπάρχει αυτη η διορία εως το τελος Mαίου.
Μετα το πέρας αυτης της ημερομηνίας οι λογαριασμοί χωρις κανενα μυνημα θα διαγραφουν.

itom32

Διστυχώς η παρεμβολή bot σε διαφορα ποστ με αναγκάζει να κάνω την εκκαθάρηση λογαριασμών χωρις κανενα μυνημα νωρίτερα και οχι τέλος του μήνα.Σε περίπτωση που διεγράφει λογαριασμός που δεν ανοίκε σε bot,λυπάμαι αλλα θα μπορούσατε να πείτε ενα γειά,κάτι τελος πάντων,όπως απαιτουν και οι τρόποι καλής συμπεριφοράς.
Παρακαλώ λοιπόν είναι σημαντικό προς αποφυγή ταλαιπωρείας μετά την εγγραφή σας και σε σύντομο χρονικό διάστημα,να γράψετε ενα πόστ χαιρετώντας τους υπόλοιπους και να συστηθείτε.Εδω είμαστε πάλι για όσους πραγματικά θέλουν.

itom32


Headmaster

Συμφωνω και επαυξανω Γιαννη

itom32

Αγαπητά νέα μέλη-σύντροχοι.Υπενθυμίζω πως στους κανόνες του φόρουμ προς όλα τα νέα μέλη υπάρχει η υποχρέωση να γράφουν τουλάχιστον ένα μήνυμα αυτοσύστασης- αυτοπαρουσίασης στον πίνακα Νέα Μέλη.  Αυτό είναι υποχρεωτικό.Oι λογαριασμοι χωρίς κανενα μυνημα θα διαγράφονται χωρίς καμιά ειδοποίηση.

TEOS CB SF

Γιάννη τα έχω ξαναπεί ... Εκτός ότι είναι αγένεια δεν θέλω να το περιγράψω κάπως πιο αυστηρά. .... Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν λόγο κάποιος δεν γράφει τίποτα απλά μόνο (κλέβει ) ότι μπορεί από γνώσεις και εμπειρίες χωρίς να προσφέρει ούτε ένα απλό χαιρετισμό. .. Η γνώμη μου είναι ότι άργησες πολύ να το κάνεις αυτό ...  >:(

itom32

Γι'αυτό ας το ξαναθυμήσουμε.Αγαπητά νέα μέλη-σύντροχοι.Υπενθυμίζω πως στους κανόνες του φόρουμ προς όλα τα νέα μέλη υπάρχει η υποχρέωση να γράφουν τουλάχιστον ένα μήνυμα αυτοσύστασης- αυτοπαρουσίασης στον πίνακα Νέα Μέλη.  Αυτό είναι υποχρεωτικό.Υπάρχει αυτόματη διαγραφή στους λογαριασμούς χωρίς κανενα μυνημα,χωρίς άλλη προειδοποίηση.