Καλησπερα και Καλο Πασχα

Ξεκίνησε από SuperKots, Απριλίου 18, 2014, 07:11:16 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

SuperKots

Γεια σας παιδια και καλως ηρθα στην παρεα σας. Με λενε Κωστα, ειμαι 25 χρονων και μενω Αθηνα. Ειμαι στην φαση που θα βγαλω διπλωμα μηχανης και μαντεψτε γιατι γραφτηκα στο forum  :P.
Ναι, σκεφτομαι η πρωτη μου μηχανη να ειναι μια cb400sf. Πανω σε αυτο το θεμα θα φτιαξω ενα καινουργιο topic στο καταλληλο μερος γιατι χριεαζομαι την βοηθεια σας και τις αποψεις σας.

So... καλως σας βρηκα και ελπιζω να γινω μονιμος στην παρεα σας (αν τελικα παρω την παραπανω μηχανη) και οχι περαστικος. Καλο Πασχα κιολας  :).

xrhstos

kalΟΣ ηρθες και εφοσον ηρθες θα μεινεισ.σου ευχομαι καλη διαμονη και να ξερεις εδω ειμαστε μια παρεα και οι περισοτεροι ξερουν πολλα και μπορουν να σε βοηθησουν σε οτιδιποτε θεσ.καλη ανασταση και στο επανιδείν...

itom32


microvios

Καλώς ήρθες Κώστα. Βρήκες το μπελά σου, να ξέρεις, με το φόρουμ αυτό. Κινδυνεύεις πολύ άμεσα να κολλήσεις οπότε σου προτείνω να αγοράσεις βεσπα και να γραφτείς σε άλλο φόρουμ...

Στα σοβαρά τώρα, εδώ θα πέσει πολλή βοήθεια σε ότι θέλεις, υπάρχουν ΠΟΛΛΑ παλλιά θέματα που αξίζει να τα ψάξεις πολύ για να μάθεις πολλά πράγματα για το SF πρίν αγοράσεις. Υπάρχει και ομάδα κρούσης κατά της Μαιμουδιάς και της Καγκουριάς (συνηθισμένες ασθένειες σε SF) http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=4941.0

Επίσης, μιά και είσαι Αθηναίος, εδώ υπάρχει και ανεπίσημη Τ.Ο. Νοτίου Τομέα που πίνει καφέ καθε Σάββατο (όταν είμαστε εύκαιροι και δε βρέχει) στην Αργυρούπολη.

Δε γράφω άλλα γιατί φεύγω και εγώ για καφέ (μήπως και τους προλάβω)...
It ain't over till it's over

microvios

Παράθεση από: microvios στις Απριλίου 19, 2014, 12:36:50 ΜΜ
...φεύγω και εγώ για καφέ (μήπως και τους προλάβω)...

Δεν τους πρόλαβα!
It ain't over till it's over

Headmaster

Καλως ΄ηρθες φιλε στην παρεα μας!!!

SuperKots

Ευχαριστω πολυ παιδια! Θελω να αποκτησω αυτη τη μηχανη, αλλα οπως ολοι γνωριζετε δεν γινεται παντα αυτο που θελουμε. Θα δειξει...

Μικροβιε ευχαριστω, θα το διαβασω το τοπικ που μου εστειλες. Καλη Ανασταση σε ολους και καλο Πασχα!

(Νοτια προαστια μενω και συγκεκριμενα Τερψιθεα  :) )

JAS

εισαι και γειτονας, εισαι και ακαταδεκτος!!!  :P δες κανα δυο μηχανακια και κανονισε να παμε να τα δουμε απο κοντα!!! θα χαρουμε να μεγαλωσουμε και αλλο την παρεα μας  ;)