Καλησπέρα παιδιά!!

Ξεκίνησε από zentakias, Ιανουαρίου 22, 2014, 01:01:04 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

zentakias

Γεια σας παιδια και καλη χρονια σε ολους!!
:D

ειμαι νέο μέλος στο φόρουμ και ειμαι στο ψαξιμο για αγορα ενος cb εδω και 1μιση μηνα,
αλλά δεν βρηκα κατι αξιολογο (απο σαβουρες και τρανσφορμερς οτι τραβαει η ψυχη σας) κοντα στο μπατζετ μου.

Ρωτόντας τον Γιωργη (klab) για ορισμενες αγγελιες στο καρ να μου πει τη γνωμη του, τελικα με εκανε πάσα σε 2 παιδια απο το φορουμ εδω, ωστε να με βοηθησουν με το τσεκαρισμα, μετα απο μια ιστοριουλα που ειχα με μηχανικο-φιλο πωλητη cb.

Εχθες λοιπον, καναμε με τη βοηθεια φυσικα του φιλου Δημητρη (JAS) και του φιλου Αγγελου (δεν θυμαμαι nick) μια επισκεψη, για να τσεκαρουμε ακομα ενα cb, το οποιο ισως γινει δικο μου συντομα. ειδωμεν!!

Αυτα τα ολιγα προς το παρον. :)

itom32

Καλως ήρθες.Καλή ευκολία στην ανεύρεση sf!!!

trip238

Ελα ρε Στελαρα!!!! Καλως ηρθες και απο εδω λοιπον!!!! Αντε να δουμε πως θα κανονιστει με το μηχανικο και μακαρι να το παρεις το εργαλειο!! Αγγελος

JAS


zentakias

Eυχαριστω κ απο δω παιδες!!

Αγγελε, τωρα αναγκαστικα περιμενουμε να δουμε ποτε μπορει ο πωλητης για τον μηχανικο.
Ελπιζω αυριο ή το πολυ μεθαυριο να μπορεσει (ειπε θα προσπαθισει οσο πιο συντομα).

Headmaster

Καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε!!

tsak

Καλός ήρθες στην παρέα μας...Αλλα έπρεπε να με πάρετε τηλέφωνο να έρθω και εγώ!!!

Όταν πας να δεις CB με 3 CBαδες έχει άλλο κύρος από δυο..... Κάποιοι εδώ μέσα θα θυμηθούν έναν έλεγχο κατά Νίκαια πλευρά :P

microvios

Καλώς ήρθες και από μένα αν και φαίνεται να έχεις ήδη καλά "κονέ" στην παρέα. Και εγώ έψαχνα δύο μήνες μέχρι να βρώ το CB που τελικά διάλεξα και έκλεισα (άσχετα αν δεν το έχω πάρει ακομα) και το τί είδα και άκουσα δεν περιγράφεται. Αλλά τα είδες και εσύ βλέπω. Όταν βρεθούμε θα ανταλάξουμε φοβερές ιστορίες "τρέλας".
It ain't over till it's over

ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ

Καλορίζικο να ναι κ καλά χιλιόμετρα. ..

microvios

ΕΠΕΙΓΟΝ: Φίλε περίμενε να δείς το ΠΜ μου πρώτα πρίν κάνεις όπιαδήποτε κίνηση.

JAS, Trip238, ομοίως.

Νεα στοιχεία έρχονται στην επιφάνεια από τον επιθεωρητή Κλουζώ...
It ain't over till it's over

JAS


trip238


microvios

Zentakias, JAS, Trip, Tsak, δέστε τα ΠΜ σας και θα καταλάβετε.

H ΕΙΚΜ (Ειδική Ομάδα Καταπολέμησης Μαιμουδιάς) του go4it, ποτέ δεν κοιμάται!
It ain't over till it's over

zentakias

Παιδια ευχαριστω για το καλωσορισμα.

Αυτη τη βδομαδα λογικα θα ειμαι κατοχος ενος CB400 SF project big-1.
Θα υπαρξουν και νεοτερα.   O0

Αντωνη εμεις τα ειπαμε μεσω pm.
Καλοριζικο και το δικο σου.


JAS

στελιο κανονισε την πορεια σου.... το ΣΚ εχει cbδοκαφεδακι  ;)

ΕΛΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΑΡΕΑ!!!