ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ CB400 SF ΜΟΥ

Ξεκίνησε από the crow, Ιανουαρίου 17, 2012, 07:09:25 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

chiliplayer

pb1 έχω, αλλά μάλλον το γρανάζι είναι από v.s/r. Όταν έρθει η ώρα μάλλον θα βάλω είτε το μαμά, είτε 43.
Αυτό γιατί ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ να μην καίω βενζίνη. Στο κάτω κάτω για επιταχύνσεις έχω το φίλτρο αέρα και το τελικό  8)
(ναι σιγά) Απλά μετά από την οδήγηση ενός χόρνετ το cb μου δεν μπορεί πλέον να με εντυπωσιάσει  :(
Ρε γαμώτο είναι να μην σου μπαίνουν μικρόβια... Αλλά έτσι κι αλλιώς δεν έχω μάθει να χειρίζομαι τη μηχανή όπως θα ήθελα,
και έχει ακόμα πολλά να μου πει το cb! Ώρες ώρες με παίρνουν τα σάλια και οδηγάω σα μ@λ@κας με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.

Πολύ σπαμ και οφτόπικ - σρυ. ^

- Κώστας -

Headmaster

Παράθεση από: chiliplayer στις Ιανουαρίου 19, 2012, 10:17:51 ΜΜ
pb1 έχω, αλλά μάλλον το γρανάζι είναι από v.s/r. Όταν έρθει η ώρα μάλλον θα βάλω είτε το μαμά, είτε 43.
Αυτό γιατί ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ να μην καίω βενζίνη. Στο κάτω κάτω για επιταχύνσεις έχω το φίλτρο αέρα και το τελικό  8)
(ναι σιγά) Απλά μετά από την οδήγηση ενός χόρνετ το cb μου δεν μπορεί πλέον να με εντυπωσιάσει  :(
Ρε γαμώτο είναι να μην σου μπαίνουν μικρόβια... Αλλά έτσι κι αλλιώς δεν έχω μάθει να χειρίζομαι τη μηχανή όπως θα ήθελα,
και έχει ακόμα πολλά να μου πει το cb! Ώρες ώρες με παίρνουν τα σάλια και οδηγάω σα μ@λ@κας με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.

Πολύ σπαμ και οφτόπικ - σρυ. ^
Το καλό με το CΒ φιλέ ειναι οτι είναι πραγματικο σχολείο .Αρκετά δυνατο όσο πρέπει (και ειναι δυνατο) με σχετικά καλές και μερικες φορές ενδοτικές αναρτησεις (αναλόγως με το μηχανακί και την κατασταση στην οποία ειναι) αλλα ειναι γενικως ¨ελαστικο" μηχανακί και θα σου συγχωρέσει πολλά μα πολλά σφαλματα στην οδηγηση μεχρι να το μαθεις !!
Και μετά αρχιζει η διασκεδαση!!
Για μενα μία  απο τα καλυτερες μηχανες ever build!!

Καποια στιγμή στο μέλλον θα ξανααποκτησω μια "γιαγιά" και θα την κανω και πάλι του κουτιού!!Ας όψοτε το οικονομικο που είναι κομματι δυσκολο!!

chiliplayer

Σκέφτομαι να μην το πουλήσω, μέχρι να μου μείνει στα χέρια. Αλλά θα με σκίζει η εφορία...

- Κώστας -

the crow

παιδια καλησπερα και παλι
yes  εβαλα αλυσιδα did οπως μου ειπατε και ειδα τεραστια διαφορα και με την αλυσιδα αλλα και με τις μπουκαλες γιατι αλλαξα και τα 2 καλαμια γιατι ειχαν ενα θεμα
και πραγματικα ειναι σα να πηρα αλλη μηχανη
πιο στιβαρη πιο δεμενη πιο super
τωρα αυτο που μενει ειναι να ξεκινησουν τα γυαλισματα στα καπακια και οπου αλλου χρειαστει γιατι ως πρωην τσοπερας πρεπει ν ειναι οπου χρειαζεται γυαλισμενη..χιχιχιχιχι
παντως παιδια ειναι εξαιρετικη μηχανη και το καταλαβαινω οσο την οδηγαω και εχω ενα μονιμο ηλιθιο χαμογελο
δυστυχως ή ευτυχως εβαλα και βαλιτσα αλλα δε με χαλαει τοσο οσο νομιζα...τελοσπαντων δε θα πεφτει κι η ξανθια πισω μου (η γυναικα μου)
βεβαια τωρα θελει να ανεβει κι ο μικρος κι η μικρη αλλα ακομα το γλυτωνω λογω χειμωνα αντε να δουμε οσο φτιαχνει ο καιρος
θα ανεβασω φωτο οσο την ετοιμαζω
να στε καλα ολοι και παντα ορθιοι
caer esta permitido levantarse es obligatorio

itom32

Kωστα πολλους σας βλεπω.Μαλλον σε βλεπω να ψαχνεις για side car.Aν και δεν πρεπει να βγαινει για SF.. ;D ;D ;D ;D
Γελαω μεν,αλλα παντα αναρωτιομουν τι ειδους συνδεση εχει το side car με την μοτο και ποσο ασφαλες ειναι... :scratchchin:

klab

Κορόιδευε εσύ τα τσοπεροφιλαράκια μου και στο τέλος θα βάλω και μακρυά πιρούνια στο CB  :yelrotflmao: