Kalos Sas brikaaa!!

Ξεκίνησε από Jaque, Φεβρουαρίου 13, 2006, 11:51:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jimis

Παράθεση από: Jaque στις Απριλίου 05, 2006, 08:44:53 ΜΜ
Την εβγαλα καθαρη με απλες,αλλα,πολλες γρατσουνιες και ενα διαστρεματακι στο ποδι..

περαστηκα σου φιλε μου  :o . Παλι καλα που δεν ηταν τιποτε σοβαροτερο...

Το CB θα γινει καλυτερο και απο πριν  ;)

Jaque

Ειναι μεσα και τα οργανα και σκεφτομαι να βαλω,αν φυσικα μπαινουν,τα οργανα του Version S με το βενζινομετρο στην μεση..ξερει κανεις αν γινετε κατι τετοιο?Και τα δικα μου τα παλια οντως αστα να βρισκονται...................................
                                                                                               ...............................
                                                                                                         .........................
ΒΟΥΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜ.........

Ouzo Power

Για να λειτουργήσει το βενζινόμετρο πρέπει να έχεις και το κατάλληλο ρεζερβουάρ με το flowter
Ροπη στο max..........

GeorgeSta

μια και μιλατε για βενζινομετρα και φλοτερ υπαρχει ενα καλωδιο με κονεκτορα που φευγει απο το ντεποζιτο κατω δεξια και ενα αλλο που ερχεται απο τα οργανα αλλα δεν ειναι συνδεδεμενα απο τοτε που την πηρα (ειναι proj 1 χωρις βενζινομετρο..)
εχει σχεση με το βενζινομετρο? παντως φλοτερ δεν εχει μεσα το ντεποζιτο εκτος και ειναι τοσο μικρο που δεν το προσεξα..

Headmaster

Κατά 90% είναι για το βενζινόμετρο!!τυχερε!!! :-*

Jaque

Εχω floter και βενζινομετρο,εχω το Version R bebaia μου εχει κολησει το φλοτερ αλλα θα το φτιαξω που θα παει..
ΒΟΥΒΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜ.........

Enigma

Παράθεση από: GeorgeSta στις Απριλίου 06, 2006, 04:41:29 ΜΜ
μια και μιλατε για βενζινομετρα και φλοτερ υπαρχει ενα καλωδιο με κονεκτορα που φευγει απο το ντεποζιτο κατω δεξια και ενα αλλο που ερχεται απο τα οργανα αλλα δεν ειναι συνδεδεμενα απο τοτε που την πηρα (ειναι proj 1 χωρις βενζινομετρο..)
εχει σχεση με το βενζινομετρο? παντως φλοτερ δεν εχει μεσα το ντεποζιτο εκτος και ειναι τοσο μικρο που δεν το προσεξα..

Ασε τα project 1 κτλ...Και εμενα ετσι ειναι....Οντως βενζινομετρο εχεις αλλα οπως και εγω αλλα να δω τι θα το κανουμε??????Οσο για το πως εχεις τετοιο ρεζερβουαρ???Απλο ο τιπας που εφαγε σουπα με την μοτο μας διαλυσε το δικο του και το καινουργιο που εβαλε ηταν απο R ...Βασικα και δυστηχως σχεδον ολλων μας τα cb εχουν φαει την σουπιτσα τους πριν τα παρουμε αλλα αφου ειναι καλα ......μην στεναχωριομαστε!!!! :'(