Μολις εφτασα

Ξεκίνησε από gianis, Ιουλίου 13, 2010, 10:01:09 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

gianis

Γεια χαρα σε ολους και σε ολες.Ενα cb 400 sf version r εχω και'γω και γραφτηκα στο φορουμ πριν απο δυο-τρεις μερουλες.Παντως το cb ειναι πιο γρηγορο απο εμενα.

akaposto

καλώς ήρθες Γιάννη
:beerchug:
<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

Headmaster

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!
Πες μας και μερικά πράγματα για σενα !! :goodboy:

freethan

Γειά σου Γιάννη καλωσόρισες και καλή παραμονή  :wave:

point zero

Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

gianis

Παράθεση από: headmaster στις Ιουλίου 13, 2010, 11:17:19 ΜΜ
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!
Πες μας και μερικά πράγματα για σενα !! :goodboy:
Τωρα τελευταια αρχισα να ασχολουμαι με το cb παρολο οτι το εχω 5 χρονια.Ειχα και παλιοτερα ενα συλεκτικο μοντελο της honda και μ' αρεσει να ασχολουμαι.Θα προτιμουσα κατι μεγαλυτερο απο το cb αλλα προς το παρον τη δουλεια μου την κανω ανετα.Εχει και γκαζι απο μαμα δεν μπορω να πω και με αλλαγμενες αναρτησεις μεταρφωνεται κυριολεκτικα.

desmond

καλώς όρισες.

Παράθεση από: gianis στις Ιουλίου 14, 2010, 11:29:08 ΠΜ
Εχει και γκαζι απο μαμα δεν μπορω να πω και με αλλαγμενες αναρτησεις μεταρφωνεται κυριολεκτικα.

Άχ αυτές οι αλλαγμένες αναρτήσεις, πληγές ξύνεις.
Για πές τι φοράει;
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

gianis

ΠαράθεσηΆχ αυτές οι αλλαγμένες αναρτήσεις, πληγές ξύνεις.
Για πές τι φοράει;
Ελατηρια white power εμπρος και αν δεν κανω καποιο λαθος , εχουν βαλει λιγο πιο χοντρο λαδακι στα μπροστινα ωστε να μην εχει πολυ γρηγορη επαναφορα.
Τα πισω πρεπει να στειλανε τα αμορτισερ για επισκευη-συντηρηση και "τους" περασανε ελατηρια hyper pro μαυρα.Δεν ξερω βεβαια αν υπαρχουν αλλα χρωματα και αν εχει και σημασια φυσικα , το χρωμα.

itom32

Γεια σου συνονοματε : :beerchug:Να ρωτησω,περτικαλι κι εσυ???Αν ναι ε τοτε πρεπει να εχεις κοκκινα πισω ελατηρια αμορτισερ.Ετσι ειμαστε οι περτικαλι R.

desmond

φυσικά και έχει σημασία το χρώμα.
Αισθητική!!  ;D
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Να ρωτησω κι εγω κατι μιας και σκεφτομαι να αλλαξω εμπρος ελατηρια.Να προτημησω White Power ή Hyper Pro,μιας και απο οσα διαβασα αυτα παιζουν πιο πολυ για το cb μας.Υπαρχει καποιος που να την εψαξε,δηλ.να συγκρηνε τα+και τα-???

desmond

Παράθεση από: itom32 στις Οκτωβρίου 24, 2010, 01:37:50 ΜΜ
Να ρωτησω κι εγω κατι μιας και σκεφτομαι να αλλαξω εμπρος ελατηρια.Να προτημησω White Power ή Hyper Pro,μιας και απο οσα διαβασα αυτα παιζουν πιο πολυ για το cb μας.Υπαρχει καποιος που να την εψαξε,δηλ.να συγκρηνε τα+και τα-???
Γιάννη, και τα 2 πολύ καλά είναι. Νομίζω πως θα διάλεγα white power πάντως, χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Ξέρεις εγώ τα άλλαξα την περίοδο που γραφτηκα στο forum και φοράω wirth-federn(κάτι γερμανικά που συνηδητοποίησα πως τα ξέρει μόνο ο μηχανικός μου και η μάνα τους  :D) φτιαγμένα για άλλο μοντέλο.
Η διαφορά που θα δείς θα είναι τεράστια πάντως ότι και να βάλεις.
Και μιά και είμαστε εντελώς  :offtopic: κοίτα εδώ μία, και το συνεχίζουμε εκεί ή σε ένα καινούριο post
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

Enigma

Παράθεση από: itom32 στις Οκτωβρίου 24, 2010, 01:37:50 ΜΜ
Να ρωτησω κι εγω κατι μιας και σκεφτομαι να αλλαξω εμπρος ελατηρια.Να προτημησω White Power ή Hyper Pro,μιας και απο οσα διαβασα αυτα παιζουν πιο πολυ για το cb μας.Υπαρχει καποιος που να την εψαξε,δηλ.να συγκρηνε τα+και τα-???
Hyper pro ειχε η δικια μου πισω ...ωραιο ελατηριακι και βγαινει και σε οτι χρωμα ηθελες ...
white power ειχε βαλει ο jimis στην δικια του εμπρος ...και ηταν παααρααα πολυ καλα ....σχεδον σαν να λεμε για τα ιδια ειναι ...
οποια μαρκα σου βγαινει ποιο φθηνη φιλε μου ειναι πολυ καλες και ισαξιες !