hi!!!!!!!!

Ξεκίνησε από jackie_83, Αυγούστου 14, 2008, 01:35:25 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jackie_83

Γεια σας παιδια Γιαννης απο κρητη ! εχω cb 400 μοντ. 1996 !!! all time classic  O0 !

tonina

Καλός όρισες σύντεκνε....καλή διαμόνη με τους κουζουλούς επαέ!!!!!!!!!!!Ειναι όλοι διακόπες μόλις γυρίσουν θα σε καλοσορίσουν και αυτοί.Από ποιο μέρος της Κρήτης είσαι?Εγω ειμαι απο το Ρέθυμνο απο το Αμάρι.

egm

εχμ....εχμ.....      εγώ κατέχω τον τόπο σου φουντουλάκαινα, μα δέ μιλώ........!!!!
Ακου λέει απο το αμάρι. Ντρέπεσαι μρε να πείς του κοπελιού απο που εισαι?

Καλώς τον κουμπάρο.....καλές ρακές να πίνουμε και καλή διαμονή στην παρέα.
Αν και εγώ ειμαι απο τσι ζωνιανους του μαγαζιού που δεν έχουν CB. Ουτε κάν χόντα δηλαδή.....

Αλήθεια, για πες μας τόπο καταγωγής.  Και μη στενοχωριέσαι, απο γραμβούσσα μέχρι το φαράγγι των νεκρών ή τον αθερινόλακκο, τα έχουμε όλα γυρισμένα, οπότε σίγουρα το ξερουμε το χωριό σου......αντε, μολόγα τα!!!!! Εβίβα τση κουτσής, να τζη γιάνει ο μάτης :beerchug:
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

Headmaster

Καλώς το κοπέλι!!!!!!!!!
Κάτσε να βγάλουμε μια τσικουδια!!
Πέρα από την πλάκα καλώς ήρθες στην παρέα μας και του σαιτ και των CBs καλή διαμονη και καλά ποσταρίσματα!!

egm

μάστερ κοιτα τα pm σου..........
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

Enigma

Είμαι κοπέλι κρητικό απο την Νιθαυρη του Ψηλορείτη και ολους σας αγαπώ και ας μην πηγα φέτος στην Κρήτη!!!!!!!!!!!!!
(Τονινα απο τον λογαριασμο μου)

jackie_83

apo irakleio eimai paidia...o logos pou mpika kirios...na vrw fthna antallaktika gia to cb mou giati me ena atyxhma rhmaxthe to mporistino mou systhma kalamia roda diskofrena kai ta nikel plastika ton konter...ekana ena post alla den ekana douleia...mporei kapoios na me voithisei???

ArxOn

Καλώς ήρθες και ελπίζω να παραμείνεις στη παρέα!
Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου!

http://kevan.org/brain.cgi?Sniper3