Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

figalos

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 28, 2012, 06:32:18 ΜΜ
figale...Τι να λεμε τωρα...μιαμ,μιαμ,μιαμ...γυαλιζει σαν καραμελα,φτουφτου,μη την ματιασω
πρεπει να ανασανει ομως
δεν δουλευει καλα
μεθαυριο παω μαστορα
αλλα το topic του dimitris   με θεμα  ΠΡΟΒΛΗΜΑ με αγχωσε
αν ολα πανε καλα θα τα φτιαξουμε και τα υπολοιπα

itom32

Παω να το διαβασω,μπας και καταλαβω τιπτα.........διαβασα.Δεν μου λες,ποια μπουζι φορας??Αν φορας τα πιο ψυχρα CR9,για δοκιμασε τα CR8.Κανει κρυο και η μαμα Honda λεει να φοραμε CR8.Oσοι βαλαμε τα CR9 καναμε πατατα χειμωνιατικη.Την προηγουμενη βδομαδα δεν μου ξεκινουσε καν.Ανοιξα τα μπουζι και ηταν τιγκα στην ακαφτη βενζινη.Χωρις λογο ετσι στα καλα καθουμενα.Δοκιμασε πρωτα αυτο και μετα βλεπουμε.Μη παει ο νους σου κατευθειαν στο TPS.

figalos

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 28, 2012, 06:49:56 ΜΜ
Παω να το διαβασω,μπας και καταλαβω τιπτα.........διαβασα.Δεν μου λες,ποια μπουζι φορας??Αν φορας τα πιο ψυχρα CR9,για δοκιμασε τα CR8.Κανει κρυο και η μαμα Honda λεει να φοραμε CR8.Oσοι βαλαμε τα CR9 καναμε πατατα χειμωνιατικη.Την προηγουμενη βδομαδα δεν μου ξεκινουσε καν.Ανοιξα τα μπουζι και ηταν τιγκα στην ακαφτη βενζινη.Χωρις λογο ετσι στα καλα καθυομενα.Δοκιμασε πρωτα αυτο και μετα βλεπουμε.Μη παει ο νους σου κατευθειαν στο TPS.
ξεκιναω με μπουζι δηλ
μπουζοκαλωδια
να μην παω σε ηλεκτρολογο να τσεκαρω ρευματα πρωτα???

itom32


hondacrxvtec

kalhspera paidia mporw na kanw mia erwthsh?pws mporw na anevasw fotos tou cb mou???

itom32

Παράθεση από: hondacrxvtec στις Μάρτιος 19, 2012, 07:10:58 ΜΜ
kalhspera paidia mporw na kanw mia erwthsh?pws mporw na anevasw fotos tou cb mou???
Ανοιξε ενα λογαριασμο στο  http://photobucket.com/?ref=nue   ανεβασε εκει τις φωτο σου,και μετα στο πινακακι της φωτο που γρεφει image code πατα copy και μετα κανης αντιγραφη εδω.

supernova

Οταν είσαι στο reply (για να γράψεις) κάνε κλίκ στο ''Additional Options... '' και μετά στο ''attach:'' και βρίσκεις την φωτό που θές να ανεβάσεις.
Πρέπει όμως να είναι maximum 256kb αλλιώς ή της αλλάζεις μέγεθος με κάποιο πρόγραμμα (π.χ. ζωγραφική) ή τις ανεβάζεις σε άλλο site (π.χ. imageshack) και ποστάρεις εδώ τα Link!

Με πρόλαβε ο γιάννης!!! :D

hondacrxvtec


trip238

Σε λιγοτερο απο μια ωρα θα ανεβασω φωτο με το κιτρινακι μου και το cb του κολλητου και μελους hondacrxvtec απο το σ/κ στο μαραθωνα!! Αναμείνατε!! ;)

trip238


trip238


supernova

Ωραία τα cbδιααααααααα....Τρέλααααααααααα!!!  :yoohoo:
Αντε να πλυθαίνουμε........!!!!  :beerchug:
Τα μπιφτέκια τι τα ήθελες τωρα...? πεινάωωωωωωωωωω!!!

trip238

Να σαι καλα φιλε μου!!!! Τέλεια τα cbδια!!! ΕΕΕ ειπα να προσθεσω και μια φωτογραφια ασχετου περιεχομενου και ολως τυχαιως το ματι μου επεσε σε αυτη με τα μπιφτεκια!!!!!

itom32

Παμε ολοι μαζι παιδια:"Δυο δυο στην ψηστιερα δυο δυο,δυο δυο στα μπιφτεκια δυο δυο ,δυο δυο και στον δρομο δυο δυο"Σας ειπα και τραγουδακι.
Μπραβο ρε παιδια ωραια φροντισμενα pb1 και ωραια μπιφτεκια.Με τον trip τα εχουμε πει τα καλωσορισματα,αλλα εσενα hondacrxvtec ξεχασα να σε πω:καλως ηρθες στο go4it  :beerchug:

hondacrxvtec

sas efxaristw poly paidia naste kala k efxaristoume gia ta kala sas logia9sygnwmh gia ta greeklish alla den mporw na to allaksw sto pc),prospathoume na krathsoume tous maxhtes(honda cb400sf) stous dromous!!!prostethike allo ena cb sthn parea mas ena cb400 version r syntoma tha anevoun k apo ton filo fotos!!!sygnwmh k pali gia ta greeklish!!!