Νέος σίγουρα, για ωραίος δεν ξέρω!

Ξεκίνησε από NasosSF, Δεκεμβρίου 07, 2020, 08:32:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

NasosSF

Χαίρετε.

Με λένε Νάσο και μετά απο 7 χρόνια στην Αγγλία, γύρισα στην Ελλάδα λίγο πριν το λοκ-ντάουν. Συνειδητοποίησα γρήγορα, πως για μετακινήσεις εντός και εκτός πόλης, η μηχανή είναι αναγκαία.
Πριν φύγω, είχα βγάλει δίπλωμα οδήγησης Α2 και η αναζήτηση για μηχανή σε αυτήν την κατηγορία, με οδήγησε στη μηχανή που αγαπάτε, γύρο απο την οποία έχετε χτίσει μια όμορφη παρέα :)
Θυμάμαι από μικρός, πως η συγκεκριμένη μηχανή, μου έκανε εντύπωση.
Δεν έχω αγοράσει ακόμα, όμως είναι θέμα χρόνου. Ψάχνοντας στο φόρουμ σας, έχω βρει πληροφορίες και απεριόριστη έμπνευση, αν και είχα στο μυαλό μου κάποιες αναβαθμίσεις/βελτιώσεις.
Ανυπομονώ να πάρω CB400sf και θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω από κοντά.

panosp25

Καλως ηρθες Νασο στην παρεα μας. Σου εύχομαι να βρεις αυτο που ψάχνεις και να το χαρείς!

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


NasosSF

Παράθεση από: panosp25 στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 08:38:51 ΜΜ
Καλως ηρθες Νασο στην παρεα μας. Σου εύχομαι να βρεις αυτο που ψάχνεις και να το χαρείς!

Σε ευχαριστώ. Είμαι φανερά ενθουσιασμένος  ;D

stam

Καλωσήρθες και στο φόρουμ και στην Ελλάδα. Εύχομαι καλή αναζήτηση

NasosSF

Παράθεση από: stam στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 08:51:50 ΜΜ
Καλωσήρθες και στο φόρουμ και στην Ελλάδα. Εύχομαι καλή αναζήτηση


Ευχαριστώ πολύ!

itom32

Καλώς ήρθες στο superfour.gr,ελπίζω να διαλέξεις το sf που θα σου αρέσει. Καλή παραμονή στο φόρουμ.

NasosSF

Παράθεση από: itom32 στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 09:10:41 ΜΜ
Καλώς ήρθες στο superfour.gr,ελπίζω να διαλέξεις το sf που θα σου αρέσει. Καλή παραμονή στο φόρουμ.

Να είσαι καλά!

Alex400

Καλώς ηρθες στη παρέα Νάσο . Μη διστάσεις να ζητήσεις τη γνώμη μας , αν βρεις μηχανή που σε ενδιαφέρει . Αν θες πες μας απο ποια περιοχη εισαι Θεσσαλονίκη -Λιβαδειά-Αθήνα . . . Καλή συνέχεια .

NasosSF

Παράθεση από: Alex400 στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 09:29:42 ΜΜ
Καλώς ηρθες στη παρέα Νάσο . Μη διστάσεις να ζητήσεις τη γνώμη μας , αν βρεις μηχανή που σε ενδιαφέρει . Αν θες πες μας απο ποια περιοχη εισαι Θεσσαλονίκη -Λιβαδειά-Αθήνα . . . Καλή συνέχεια .

Σε ευχαριστώ πολύ, αν χρειαστεί θα σας ρωτήσω. Ελπίζω να έχετε υπομονή για ατελείωτες ερωτήσεις  ;D
Αθήνα, Καλλιθέα συγκεκριμένα.

giannis_t

Καλοσορισες Νάσο καλη τύχη στην εύρεση της κατάλληλης και καλά χιλιομετρα!

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

NasosSF

Παράθεση από: giannis_t στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 11:07:30 ΜΜ
Καλοσορισες Νάσο καλη τύχη στην εύρεση της κατάλληλης και καλά χιλιομετρα!

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ!

JEPE

Καλώς ήρθες!!πάρε  τον χρόνο σου για να βρεις ένα καλό SF!ότι θέλεις ρώτα και διάβαζε στα αντίστοιχα  θέματα  που υπάρχουν στο φόρουμ!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


NasosSF

Παράθεση από: JEPE στις Δεκεμβρίου 08, 2020, 06:29:38 ΠΜ
Καλώς ήρθες!!πάρε  τον χρόνο σου για να βρεις ένα καλό SF!ότι θέλεις ρώτα και διάβαζε στα αντίστοιχα  θέματα  που υπάρχουν στο φόρουμ!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ! Φυσικά κάθε συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη!

GiannisGeo

Παράθεση από: NasosSF στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 09:57:35 ΜΜ
Παράθεση από: Alex400 στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 09:29:42 ΜΜ
Καλώς ηρθες στη παρέα Νάσο . Μη διστάσεις να ζητήσεις τη γνώμη μας , αν βρεις μηχανή που σε ενδιαφέρει . Αν θες πες μας απο ποια περιοχη εισαι Θεσσαλονίκη -Λιβαδειά-Αθήνα . . . Καλή συνέχεια .

Σε ευχαριστώ πολύ, αν χρειαστεί θα σας ρωτήσω. Ελπίζω να έχετε υπομονή για ατελείωτες ερωτήσεις  ;D
Αθήνα, Καλλιθέα συγκεκριμένα.

Καποιος ειναι απο τα μερη μου ε Αλεξ??  ;D . Καλως ηρθες φιλε μου. Οτι χρειαστεις ειμαστε εμεις εδω. Μην διστασεις να μας ρωτησεις και γω καλλιθεοτης ειμαι.

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα ,

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk