Καλοτάξιδο και καλορίζικο............!!!!

Ξεκίνησε από jokey, Ιουλίου 20, 2010, 09:30:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jokey

Εύχομαι τα καλύτερα για το νέο μηχανάκι σου . :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Ελπίζω να το φορτώσεις εκδρομές και να κάνεις ότι χιλιόμετρα δεν έκανες με το προηγούμενο
Το μηχανάκι που επέλεξες το εγκρίνω

Περιμένω να πάμε βόλτα!!!!

Ονόματα δεν αποκαλύπτω ούτε μοντέλα.
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

freethan

ΑΑΑΑΑΑ δεν ξεκινάμε καλάάάάάάάάάάάάάάάά

Δώσε ένα χιντ! Είναι το "ασπρο το μπατσικό" ;  >:D :yelrotflmao:

akaposto

ε τι είναι αυτά !!!!!!!

Μα δεν υπάρχει ένας admin να τον βάλει να μαρτυρήσει; 
8)
<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

jokey

ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

Atanassio

Ποιό είναι πιο καλό κορίτσι?  Ποιά μ'αγαπάει περισσότερο?





























Μετά από μια ολόκληρη βραδιά έχοντας και τις 2 τελικά με κέρδισε η γκριζούλα.... XRV750 Africa Twin '96.  Μετά από ενάμιση χρόνο παρέα με την μπλεδούλα XTZ750 Super Tenere '94 την παρέδωσα σε ξένα χέρια.  Ήταν άγρια και δυνατή αλλά και με ιδιαίτερο & ασυμβατο χαρακτήρα.  Μου έβγαλε προβλήματα και με κούρασε πολύ...  Ενώ η καινούρια... πιο γλυκιά, πιο απλή και προπαντώς ισορροπημένη & αξιόπιστη...

Για κάποιους η έσχατη προδοσία και μάλιστα για δεύτερη φορά αλλά.... C'est la vie!!!

point zero

Αυτααααα ειναι ..καλοριζικη η Αφρικανα και παντα ορθιος Θαναση  :beerchug:
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

Headmaster

Μετά από μια ολόκληρη βραδιά έχοντας και τις 2 τελικά με κέρδισε η γκριζούλα.... XRV750 Africa Twin '96.  Μετά από ενάμιση χρόνο παρέα με την μπλεδούλα XTZ750 Super Tenere '94 την παρέδωσα σε ξένα χέρια.  Ήταν άγρια και δυνατή αλλά και με ιδιαίτερο & ασυμβατο χαρακτήρα.  Μου έβγαλε προβλήματα και με κούρασε πολύ...  Ενώ η καινούρια... πιο γλυκιά, πιο απλή και προπαντώς ισορροπημένη & αξιόπιστη...

Εμμμμμμμ χοντα ειναι αυτη!! :yelrotflmao:

desmond

Honda forever.
Καλή επιλογή!!!

Ελπίζω να σου δώσει πρωτόγνωρες εμπειρίες και να κάνετε πολλά, μα πάαααρα πολλά χιλιόμετρα παρεά.

Και μην ξεχνιόμαστε! Πάντα όρθιος...
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Mε γειες με γειες, καλοταξιδη. :beerchug:

freethan

Το'πες και το'κανες ρε θηρίο :D
Θεριό ανήμερο με τρελοπεριγραφές άρλεκιν  :hug: :beerchug:

Καλοτάξιδος και πάντα όρθιος. Οπότε τώρα έχουμε dos-africanos en la forum  :grouphug: :beerchug: :yelrotflmao:

Με'γειεςςςςς  ;D

akaposto

καλοτάξιδη  ρε γερολάγνε ! :beerchug:

(είναι ελαφρύτερο το africa? )
<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

Atanassio

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την θερμή υποδοχή της κοπελιάς της αφρικάνας!!!

Ελπίζω να μη μου βγάλει κι αυτή το λάδι...  Πάντως με το θέμα honda σίγουρα είναι μεγαλύτερη η αξιοπιστία, τουλάχιστον από την προσωπική μου εμπειρία με το CB.  Τελικά η διαφορά με την yamaha είναι κάβλα vs αξιοπιστία.  Εντάξη, 10 ολάκερα αλόγατα ήταν αυτά.
Με τον Σαρακαξ πως θα την παλέψω δεν ξέρω...  Ήδη αρχισαν τα όργανα.  Θέλω να αλλάξω το ρουμπινέτο της βενζίνης.....................................76? και μόνο παραγγελία >:D

Σχετικά με το βάρος, είναι καμιά 10αριά κιλά βαρύτερη από το τενερέ (στο περίπου 200vs210) αλλά είναι πολύ πιο χαμηλόβαρη και μου φαίνεται πραγματικά σαν πούπουλο!!!

Atanassio

Παράθεση από: freethan στις Ιουλίου 21, 2010, 10:15:48 ΠΜ
Θεριό ανήμερο με τρελοπεριγραφές άρλεκιν  :hug: :beerchug:

Αφού το ξέρεις βρε πως είμαι Je t'aime à la folie τύπος...!!! :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

Enigma

Καπου εδω πρεπει να ανοιχτει το καθιερομενο ποστο του freethan το μελλον του αθανασιο στο τενερε κλαμπ ....αλλα εδω δεν ειμαστε τενερε κλαμπ και ...την γλητωσες ...
Με γειες μαν πολυ κουκλιτσα δειχνει ...αλλα ....τι ειναι αυτα πλημενη την βλεπω; εσχος ....θελει χωμα για ναδειξει  >:D >:D >:D

freethan

Παράθεση από: Enigma στις Ιουλίου 23, 2010, 12:20:50 ΜΜ
Καπου εδω πρεπει να ανοιχτει το καθιερομενο ποστο του freethan το μελλον του αθανασιο στο τενερε κλαμπ ....αλλα εδω δεν ειμαστε τενερε κλαμπ και ...την γλητωσες ...
Με γειες μαν πολυ κουκλιτσα δειχνει ...αλλα ....τι ειναι αυτα πλημενη την βλεπω; εσχος ....θελει χωμα για ναδειξει  >:D >:D >:D

Επιέλους ένας άνθρωπος που με καταλαβαίνει. Ο άνθρωπος μου!