γεια σε όλους

Ξεκίνησε από rockakis89, Ιανουαρίου 24, 2019, 12:32:04 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

rockakis89

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά και σας ευχαριστώ για την αποδοχη


rockakis89

ʼκης λέγομαι και είμαι πολύ κοντά στην αγορά μιας cb400sf του '96
Καινούργιος γενικά στον κόσμο των μηχανων. Διαβάζοντας και ακούγοντας διάφορες γνώμες θεωρω πως το μοντέλο είναι αρκετά αξιόπιστο και ιδανικό για πρώτη μηχανή. Πιστεύω να βρω και από εδώ αρκετές χρήσιμες πληροφορίες πριν την οριστική αγορά της μηχανής αλλά και για μετα

JEPE

Καλώς ήρθες!με το καλό να την πάρεις και καλούς δρόμους να χεις!

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στο φόρουμ.. εύχομαι να βρεις ένα καλό μηχανάκι.

rockakis89

Γενικά η μηχανή είναι σε αρκετά καλή κατάσταση εκ πρώτης όψεως. Περιμένω τον μηχανικό να μου πει. Βέβαια έχει θέμα με το κοντέρ(χαλασμένη η ένδειξη της θερμοκρασίας και δεν έχει καθόλου ένδειξη βενζίνης) και θέλει αλλαγή ελαστικων. Πιστεύετε πως 1700-1800 ευρώ είναι καλά?(αν μου δώσει και το οκ ο μαστορας)

Alex400

Καλησπέρα Ακη και καλώς ήρθες στη ομάδα. Για να σου δώσουμε απάντηση χρειαζόμαστε περισσότερα στοιχεία . Αν μας βάλεις φωτογραφία θα μπορέσουμε να αξιολογήσουμε το οπτικό μέρος, μιας και δεν ακούμε το μοτέρ και δεν το οδηγούμε για να πούμε για το σώμα-πλαίσιο. Καλή συνέχεια.
                   

itom32

Kαλώς ήρθες στην κοινότητα των CB400SF καλή παραμονή και καλό βόλι στο Superfour που θα διαλέξεις.

TEOS CB SF

Θα συμφωνήσω και εγώ ότι μια φωτογραφία θα βοηθήσει πάρα πολύ .. πρώτα απ'όλα για να σου πούμε με σιγουριά ποιο μοντέλο πραγματικά είναι και τι χρονιάς .. από εκεί κ πέρα εάν είχες κάποια γνωριμία με κάποιο από τα μέλη πιθανόν να σε βοηθήσει και πέραν του μηχανικού εάν το έβαλε από κοντά ..

panosp25

Ακη καλως ηρθες στην παρεα! Με το καλο και η αγορα!

rockakis89

Παιδιά και πάλι ευχαριστώ για το καλωσορισμα! Δεν θέλω να ανεβάσω κάποια φωτογραφία ακόμα μιας και η μηχανή δεν μου ανήκει... Όπως είπα φαίνεται σε πολύ καλή κατάσταση και ο θόρυβος της αρκετά σωστός αλλά όπως είπα περιμένω τον μηχανικό για τα περαιτέρω

wolfi

Παράθεση από: rockakis89 στις Ιανουαρίου 24, 2019, 05:10:13 ΜΜ
Δεν θέλω να ανεβάσω κάποια φωτογραφία ακόμα μιας και η μηχανή δεν μου ανήκει...
Δεν σε είπαν να βάλεις την συγκεκριμένη μηχανή φωτογραφία αλλά κάποια άλλη από το νετ που τής ΜΟΙʼΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

apostolos1

Καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα Οπως ειπαν και οι υπολοιποι η φωτο η οπτικα οι μηχανες ειναι κουκλες Δεν ξερω εαν την εκανες βολτα και βεβαια ρολο παιζει ο μηχανικος σου αλλα και ποσες γνωσεις εχει ο μηχανικος σου για το συγκεκριμενο μηχανακι Οσο για τα χρηματα εαν αξιζει παντα υπαρχει το παζαρι απο εσενα εξαρτατε!!!Οτι χρειαστεις παντως ολοι εδω ειναι προθημει να σε βοηθησουν και να σου λυσουν ολα τα προβληματα και τις αποριες !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jah

Τα λάστιχα και μόνο κοστίζουν περίπου 200€.. Συν τα 1800 που λες πας στα 2000€. Όσο για την ένδειξη της θερμοκρασίας εξαρτάται το κόστος από το τι ειναι χαλασμένο.  Εγώ θα σου πρότεινα να αγοράσεις fazer με τόσα λεφτά.. Βέβαια αυτό δεν ειναι απόλυτο, μπορεί να ειναι τοοοοσο καλό που να τα αξίζει τα 2000€..

Κρις Β

V. K.