Ντιζα ταχυμετρου CB400SF

Ξεκίνησε από itom32, Απριλίου 07, 2011, 08:02:25 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

trip238

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την υποστηριξη αλλα οταν παιρνεις μια μηχανη 1300 ευρω και βλεπεις οτι θελκει τσιμουχα μπροστα, αλυσιδα, το τεποζιτο απο κατω που το σηκωσα λιγακι σημερα ειναι σκουριασμενο και λειπουν και τα 2 σωληνακια στο πισω μερος, στον δεξι καθρεφτη εχει κλωτσησει το σπειρωμα δεν αναβε το στοπ πισω και μου λεει λαμπες ειναι. αλλαζω λαμπες τπτ παλι. και τελικα ειχε κοπει το ενα καλωδιακι μπροστα στη μανετα και ειχε πιασει μακα ο αισθητηρας στο φρενο ποδιου. τι να πεις. το καταπινεις και λες μαζευονται αλλα συγγνωμη εγω δλδ πληρωσα τοσα λεφτα για το μοτερ μονο και το σκελετο?? ή μηπως για το όνομα. θα μου πειτε και με το δικιο σας παιδια μ@λ@κια σου που δεν την εψαξες και ουτε την πηγα σε μαστορα απλα ασχολουμαι καιρο με μηχανες (μηχανικα τουλαχιστον) και το μονο που καταλαβα ειναι οτι οντως το μοτερακι ειναι διαμαντι!! μακαρι να κανονιστει καποια συναντηση εδω στην αθηνα παιδες να ερθω να τη δειτε και να μου πειτε γνωμες και να γνωριστουμε κιολας. Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

itom32

Τrip δεν υπαρχει ατομο εδω που να μην εχει ρηξει απο 500και βαλε ευρω για βελτιωσεις αλλαγες εξτρα για το cb του.Οπως σου ειπε ο Supernova,αφου το μοτερ σου ειναι οκ,καποια στιγμη αργα ή γρηγορα θα την φερεις στα δικα σου μετρα. :beerchug:
Θα ηθελα πολυ να γνωρησω τα παιδια που μπηκαν τωρα στο site τον figalo,τον soupernova,τον PsDim66,εσενα,αλλα δυσυχως ειμαι πολυ βορεια,παντως κανονιζεται πανελληνια συναντηση για το 2012,εχετε τον νου σας να βρεθουμε. :beerchug:

supernova

Γιάννη κανονίστε για καμιά βόλτα απο βόρεια εύβοια να βρεθούμε (εγω είμαι απένταντι απο τον αγ κωνσταντίνο), είναι πανέμορφα!!!
sorry για το off topic

dimitris

Μην στεναχωριεσαι φιλε μου.ολοι εχουμε ριξει το κατι τις μας για να την φερουμε στα ισια της.αφου το μοτερ ειναι οκ μην στεναχωριεσαι για τα αλλα.ο Τογελος στην Λιοσιων που πηρες την ντιζα εχει σχεδον τα παντα για την μηχανη μας.εχω παρει αρκετα ανταλακτικα.αν δεν σου κανει κοπο να κατεβαινεις Λιοσιων στον συστηνω για οτι χρειαστεις.

klab

Τι 500κόσια , αυτά είναι αστεία ποσά και δεν το έχω βάψει ακόμα.
Όπως και να το κάνεις είναι μηχανάκια 20 χρόνων και θέλουν τα μαζέματα του έτσι και αλλιώς.

Headmaster


figalos

τι ειπες τωρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρε συ εχει κανει καταπληκτικη δουλεια.......
το μοτερ το εβαψες ????????
ειναι σαν να εβαλες αλλο...
και αν επιτρεπεται ποσο πηγε και που το εκανες?????

figalos

Παράθεση από: itom32 στις Μάρτιος 16, 2012, 08:14:08 ΜΜ
Θα ηθελα πολυ να γνωρησω τα παιδια που μπηκαν τωρα στο site τον figalo,τον soupernova,τον PsDim66,εσενα,αλλα δυσυχως ειμαι πολυ βορεια,παντως κανονιζεται πανελληνια συναντηση για το 2012,εχετε τον νου σας να βρεθουμε. :beerchug:
και εγω θα ηθελα να σας γνωρισω παιδια
και εσενα γιαννη και τον snipereps και τον klab
θα ερθω  αν ολα πανε καλα και εχω παρεα  ψινομαι τρελα!!!!!!!!!!!