Θα παρεξηγηθω άραγε....

Ξεκίνησε από wolfi, Οκτωβρίου 11, 2019, 04:43:29 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

wolfi

Δεν έχει και πολύ μεγάλη απόκλιση από το τωρινό μου χρώμα....

itom32

 Ναι θα παρεξηγηθείς ;D ;D ;D ;D ;D Εκτός απο το μωβ στις ζάντες προτείνω να κρεμάσεις και μωβ κορδέλες...μετά μένει και ενα χαρτί απο οίκο τελετών (κηδειόχαρτο) για πινακίδα και είσαι κομπλέ... ;D ;D ;D ;D

panosp25

Οχι γιατί να παρεξηγηθεις; Πφφφφφφχχχχ
Μενεξεδί!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giannis_t

Πολύ μωβ ρε λύκε. Δεν σε παρεξηγώ όμως δεν έχουν όλοι καλό γούστο τι να κάνουμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

JEPE

Όλο τέλειο αλλά να βάψει και τα ελατήρια!!!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Ουδείς  αναμάρτητος , αλλά αυτός δεν έχει Σωτηρία .....Στο πυρ το εξώτερο τάχιστα  >:( >:( >:( Να διατηρήσεις και τις κόρνες που έχουν μια ιδιάζουσα αισθητική .... :P :P :P . Νομίζω έχει εξασφαλισμένη πρόσκληση για συμμετοχή στο καρναβάλι της Πάτρας μη σου πω και στο Guy parade ..... :o :o :o Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ ..... >:D >:D >:D           

itom32

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 12, 2019, 10:20:04 ΠΜ
Ουδείς  αναμάρτητος , αλλά αυτός δεν έχει Σωτηρία .....Στο πυρ το εξώτερο τάχιστα  >:( >:( >:( Να διατηρήσεις και τις κόρνες που έχουν μια ιδιάζουσα αισθητική .... :P :P :P . Νομίζω έχει εξασφαλισμένη πρόσκληση για συμμετοχή στο καρναβάλι της Πάτρας μη σου πω και στο Guy parade ..... :o :o :o Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ ..... >:D >:D >:D         

Μή μιλάς έτσι για τους Φιλιππινέζους και τους Σιγκαπουριανούς.Τους ξεπερνάμε και σε αυτό το θέμα. http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=317.660

Ποντιος χρηστος

Αυτό κρεμάω ψηλά τι είναι ; Καλά δε βλέπεις οδηγάει άτομο που αρσενοθυληκο ;
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης