Προστασία ξύστρας πιρουνιού

Ξεκίνησε από itom32, Μάρτιος 02, 2019, 06:26:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποντιος χρηστος

Απόστολε ούτε από εμένα . Κάνε και εσυ νομίζω εσένα θα βγουν και ποιο φτηνά .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Οπότε να κάνετε κ οι δύο .. ΧΑ χααα , εγώ παίδες το έγραψα για παν ενδεχόμενο ,μην δημιουργηθεί θέμα από κακή συνεννόηση . Θέληση να υπάρχει και μεράκι

zi

Θελωωωωω

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Παράθεση από: zi στις Μάρτιος 06, 2019, 12:49:00 ΠΜ
Θελωωωωω

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Που είσαι εσύ ρε παλικάρι ??

itom32

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Μάρτιος 04, 2019, 07:41:21 ΜΜ
Χαχαχα ❤ Το σχέδιο Γιάννη το πρώτο θα σε το φτιάξω για τεσεν εννοείται σε το στέλνω να το δεις






Χρήστο σε δίνω μερικά στοιχεία των προστατευτικών ξύστρας που φορά η "Ρηνιώ"και προέρχονται απο το VTR1000Firestorm που φαίνεται στην φώτο.Η τιμή τους δε στο cmsnl ανέρχεται στο 8 ευρω,με τα ταχυδρομικά υπολογίζω κανα 20ευρω https://www.cmsnl.com/honda-vtr1000f-firestorm-1997-v-japan-sc36-100_model49723/protector-fork-pi_51460mt3611/#.XITrPCgzbIU

και το οποίο φορά επίσης μπότες-καλάμια 41mm.(φυσικά πρέπει με παχύμετρο να μετρήσεις την κορυφή της μπότας για να βγάλεις την διάμετρο του προστατευτικού).Bασικά όπως βλέπεις αυτά είναι μονοκόματα,δεν κάνουν το "σπάσιμο"που έχεις εσύ στα σχέδιά σου.Εχουν υψος μέχρι την άκρη του φρυδιού 6cm και το φρύδι έχει πλάτος 8cm.
Y.Γ:Να αναφέρουμε πως στο link του cmsnl τα 8ευρώ αφορουν την τιμή μονάδας αρα το κόστος για 2 είναι 16ευρω +τα όποια ταχυδρομικά.

TEOS CB SF

Αυτά που έχει στο σχέδιο ο Χρήστος .. είναι σχεδόν απίθανο να κατασκευαστούν (εκτός από ασύμφορο ) το μόνο που θα έβρισκα σχετικά εύκολη κατασκευή είναι να γίνει η επιγραφή σε μια κατασκευή σαν την δική μου .. Αλλά στην περίπτωση που τα κατασκευάσει ο Πόντιος θα τον κεράσω ένα φουστουρο

Ποντιος χρηστος

Λοιπόν 🇬🇷 Η Ελλάδα μας η ζωή μας . Γιάννη τα δυο 8€ η το ένα ; Αυτά που φοράει η ρηνιω είναι ποιο εύκολη κατασκευή και φυσικά και εκεί μπορούμε να βάλουμε λογοτυπαρα μας . Με το βιδακι από πίσω το κόστος για μόνο άτομα δικά μας εδώ μέσα go 4 .14€ Ζευγος .Ακριβώς .η μελέτη Γιάννη για την φωτό κάτω τελευταία θα βγει ποιο φτηνά στις προσεχές ημέρες θα ενημερώσω με φωτό και με λογότυπο μας . Εγώ πρωσοπικα ένιωσα όμορφα με το βιδακι θα το κάνω και θα σας το αναρτήσω . Να το δείτε . Αυτά είναι ελληνικά ποντιακά χέρια έλληνα σιμπα.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Μάρτιος 10, 2019, 02:43:34 ΜΜ
Αυτά που έχει στο σχέδιο ο Χρήστος .. είναι σχεδόν απίθανο να κατασκευαστούν (εκτός από ασύμφορο ) το μόνο που θα έβρισκα σχετικά εύκολη κατασκευή είναι να γίνει η επιγραφή σε μια κατασκευή σαν την δική μου .. Αλλά στην περίπτωση που τα κατασκευάσει ο Πόντιος θα τον κεράσω ένα φουστουρο
Έτσι συμφωνώ είναι απίθανο κοιτά μην αλλάξεις γνώμη . ..τώρα η επιγραφή είναι ποιο εύκολη πιστέψεμε απλά τρώει χρόνο αρκετό το μηχάνημα.καλα ρε φουστουρο ; Οι πεθερές τάιζαν τους γαμπρούς φουστορον ους να περτς την κουτσινατς . Λοιπόν σας χερετω με πλήρη ειλικρίνεια . Cb
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

Καλησπέρα . Παιδιά της Ελλάδας . Το θέμα προστασίας θα βγει δυστυχώς σε τιμή πολύ ακριβή όπως είναι η φωτό επάνω με το βιδακι. Δεν μας συμφέρει ότι και να πω και ότι και να κάνω απλά δεν θα κάνω . Χαλαστηκα αλλά οκ . Όποτε Απόστολε ξεκινά εάν θέλεις εσυ . Ευχαριστο παιδιά .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

apostolos

Χρηστο αδελφε χιλια ευχαριστω για την παραχωρηση ξεκιναω απο αυριο και για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις  θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας !!!!!! :) :) :) Περιμενω παραγγελιες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

panosp25

Καλημερα. Που παραγγελνουμε;

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 31, 2019, 01:05:58 ΜΜ
Καλημερα. Που παραγγελνουμε;

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εδω Pano  μου εδω !!!! Οκ αδελφε 1 ζευγαρι για σενα Επομενος ......next!!!!!!!!!!!!!!!!!!