Μανιτάρια προστασίας κινητηρα

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 28, 2015, 06:58:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Μαΐου 29, 2019, 11:54:46 ΜΜ
Γιατί μου αρέσει να φτιάχνουν κάποια άτομα εδώ μέσα κάτι έστω και μια βίδα .

Και εμάς αρέσουν τα κάγκελα  O0 O0 Αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση

panosp25

Μπράβο Χρήστο! Αχρείαστα να 'ναι!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Αχρείαστα να είναι Χρήστο , με τιμά ότι είναι στις μηχανές σας . Μακάρι την δική σου συμμετοχή [που ανεβάζεις θέματα και διαβάζουμε] να την βλέπαμε γενικότερα . Αναφέρομε στην ομάδα των Αθηνών που εκτός από Απόστολο , Jepe ,Stam, Harlock,ΤΖΟ , έχουν σιγήσει γενικότερα. Οι άλλοι 35 που είναι ;                 

TEOS CB SF

Παράθεση από: wolfi στις Μαΐου 30, 2019, 08:29:31 ΠΜ
Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Μαΐου 29, 2019, 11:54:46 ΜΜ
Γιατί μου αρέσει να φτιάχνουν κάποια άτομα εδώ μέσα κάτι έστω και μια βίδα .

Και εμάς αρέσουν τα κάγκελα  O0 O0 Αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση
Εσύ κρεμάστε τα ψηλά μην μιλάς !! περιμένω εναέριες φωτογραφίες ξέρεις εσύ

wolfi

Κρύβε λόγια εσύ.....
Και μέτρα σωστά καταναλώσεις....

TEOS CB SF

Στα 270 γύρισα ρεζέρβα ... λες άμα είχα κάγκελα να έβγαζε λιγότερα επειδή θα είχαν αντίσταση στον αέρα ???? Καλά που δεν έβαλα ακόμα

Ποντιος χρηστος

Teo και εγώ 92 δίπλα κιλά από εσένα καρμπ μαμά 92 280 χιλ με βγάζει . Λες να αλλάξω καρμπ και πλεξούδα να το κάνω 96αρη;  ;)
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

ammo77

Ήρθε και η δική μου η σειρά να βάλω τα καλούδια του Alex 400 τον οποίο τον υπέρευχαριστώ κι εγώ!
Δεν ξέρω για τα δικά σας αλλά σε εμένα οι βίδες ήταν σαν απλά να τις είχαν 'πατήσει' μάλλον πρέπει να κάνω ένα γενικό σφίξιμο!
Να και  φώτο




vagkouts

Την προηγούμενη εβδομάδα από απερσκεψία μου είχα μια πτώση με πολλά χιλιόμετρα ( περίπου 120 ) και συρθήκαμε εγώ και η μηχανή για αρκετά μέτρα. Από θαύμα δεν
έπαθα τίποτα άλλο παρά αρκετά εγκαύματα σε χέρια και πόδι κυρίως. Η μηχανή όμως; Εμένα με πήρε το ασθενοφόρο και τη μηχανή με την έφεραν ο Alex400 μαζί με τους
Γιώργηδες. Δεν έχω λόγια παρά ένα μεγάλο Ευχαριστώ πολύ απο καρδιάς. Μετά από 3 μέρες κατέβηκα να δω την έκταση της ζημιάς. Και τι βλέπω? Το δεξί μανιτάρι έσωσε
τη μηχανή. Παραθέτω τις φωτογραφίες για να δείτε και μόνοι σας. Και όλα αυτά επειδή κάποιος αφιέρωσε προσωπικό χρόνο και χρήμα για να έχουμε όλοι οι υπόλοιποι
την δυνατότητα να προστατεύσουμε τις καλές μας. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ. Παρεπιμπτόντως ο Alex400 μου έδωσε ήδη ένα καινούργιο μανιτάρι ( τι να πω )......














Alex400

Παράθεση από: vagkouts στις Ιανουαρίου 04, 2019, 07:31:28 ΜΜ
εκκρεμότητα του 18 .. :)




Αυτές ειναι οι φωτογραφίες σου Ευάγγελε απο οταν τοποθέτησες τα μανιτάρια . Είχες δίκιο προειϋπήρχε η γρατζουνιά στο καπάκι των δίσκων . Ίσως όχι σε αυτή την έκταση . Η δύναμη της πτώσης φαίνεται και απο το ότι κόπηκε τελείως το πατητήρι του ποδόφρενου απο το μαρσπιέ . ʼρα καλά τα πήγαν τα μανιτάρια  - τα κάγγελα θα τα πήγαιναν καλύτερα . ;) . Απο την πλευρά μου να ευχαριστήσω τους Γιώργο Χατζηπέτρου και Γιώργο Πετρομιχελάκη για τη βοήθεια που μας έδωσαν . ΑΑΑΑ και μην μου το παίζεις εμένα πονεμένος επειδή έχεις γύψους και γάζες σαν τη μούμια  ;D ;D ;D. . .! ! ! Την άλλη βδομάδα θα καβαλήσεις πίσω για βόλτα  >:D >:D >:D       

itom32

Περαστικα φιλε Βαγγελη.Τωρα ξερεις καλυτερα.Καλυτερο ντυσιμο για λιγοτερα εγγαυματα.Αφου εισαι καλα ολα γινονται και πλαστικα και σιδερα.Προσοχη στους δρομους.

klab


vagkouts

Σας ευχαριστώ πολύ...προς γνώση και συμμόρφωση :D

zi

Περαστικά φίλος. Εγώ δεν μπόρεσα να βάλω μανιτάρια αλλά κ μόνο που είσαι καλά εμένα αυτό μου αρκεί

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

giannis_t

Περαστικά και από μένα. Εσύ να σαι καλά η μηχανή φτιάχνετε σίγουρα. Πάντως μικρή θα έλεγα η ζημιά όντως τα μανιτάρια σώζουνε.

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.