karina question...

Ξεκίνησε από ANESTIS, Φεβρουαρίου 06, 2011, 02:22:27 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

johnnybe


itom32

Αν καποιος θελει να βαλει καρινα ειναι η πιο ομορφη για CB,oντως.Αξιζει τον κοπο.

ANESTIS

Ο μοριγουακι μου ειπε οτι δν υπαρχει πλεον αυτη η καρινα οταν του εστηλα φωτο και μου προτεινε http://www.magicalracing.co.jp/LineUp/cb400sf.html και αυτο http://www.dax.co.jp/shasyuindex/cb400sf3/gaiso.html...
Εγω του ειπα να βγαλει τιμη για την πρωτη, για πλαστικα καληματα ψυγειου απο z1000 και για πισω φτερο ροδας.... αν ολα μαζι μου βγουνε καμια 180? τοτε θα τα παρω αλλιως θα του ριξω ακυρο και θα τον ρωτησω απο ποια αλλη μηχανη μπορω να ταιριαξω καρινα και θα παραγγειλω απο αλλου....

itom32

Για ψαξε την λιγο και με αυτον,γιατι νομιζω οτι εχει καρινες απο αυτες που εβαλε ο johnnybe: http://www.sulit.com.ph/index.php/view+classifieds/id/1401528/PARTS/ACCESSORIES+for+Honda+S4+%26+Etc.
Mιας και δεν ησουν online του εστειλα mail και τον ρωτησα για τα καγκελα που ψαχνω,γιατι ειδα οτι εχει και απο αυτα.Φυσιολογικα επειδη ειναι Φιλιππινες και οχι Ιαπωνια πρεπει να ειναι πιο φθηνα απο τιμες,αλλα το καλοκαιρι που ειχα μιλησει μαζι του για αλλο θεμα,μου ειχε πει οτι δεν μπορουσε να στειλει ευκολα εξωτερικο.Τον ρωτησα αν ελυσε το προβλημα και αν μπορει να στειλει με ΕΜS και αν δεχεται paypal.
Y.Γ:Point τι λες αμα μπορει να στειλει και εχει καλη τιμη,να του την πεσουμε για καγκελα???Νικελ εχει απο οτι δειχνουν οι φωτο που εχει ανεβασει.

Aν διαβασα σωστα τις τιμες ειναι για τα καγκελα 2.500 Φιλιππινεζικα πεσος δηλ.42.46ευρω.Το bellypan 1.500 πεσος δηλ.25.36ευρω!!!

ANESTIS

Ευχαριστω Γιαννη... οι τιμες μου ακουγονται πολυ καλες... θα δω του στηλω να δω τι θα μου απαντησει... απο τον μοριγουακι ακομα περιμενω απαντηση

itom32

Θα σου απαντησει και ο Moriaki αλλα αυριο κατα απογευμα.Αυτος θα σου βγει σαν tolits ή καπως ετσι στο mail.

ANESTIS

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 20, 2011, 08:14:11 ΜΜ
Θα σου απαντησει και ο Moriaki αλλα αυριο κατα απογευμα.Αυτος θα σου βγει σαν tolits ή καπως ετσι στο mail.
τον μοριγουακι τον περιμενω εδω και καμια βδομαδα να μου απαντησει.... στη σελιδα που εδωσες εστηλα μνμ και εκανα ενα search για καρινα και η τιμες που εβγαλε ηταν 250,000.00 πεσος και 1,000.00 πεσος

itom32

Δηλ.σε ευρω??Κατι δεν κανης σωστα ή εγω??Που ειδες τις τιμες? Εγω ειδα για τα καγκελα P2,5k και για το bellypan P1,5k.To P πρεπει να ειναι το πεσος το  k τι σημενει??

klab

Το k σημαίνει 1000 (χίλια)
Πχ 2,5k = 2500 άρα 42?

itom32

Μπραβο ρε Γιωργο,αρα καλα τα υπολογησα.Εννοειται + ταχυδρομικα ΕΜS αν μπορει να στηλει.Περιμενουμε mail να μας απαντησει γι'αυτο.

itom32

Ο κυριος Tolits απο Φιλιππινες,μου απαντησε οτι εχει την καρινα της φωτο και νικελ καγκελα,στις τιμες που αναφεραμε.Μολις βρει πια κουριερ μας συμφερει θα μου απαντησει για τις τιμες των ταχυδρομικων.

freethan

Ωραίος, αμα κάνουν και για 'S με κόβω για αγορά και βάψιμο σε gun mat black.
:beerchug:

itom32

Γιωργο θες να τον ρωτησω αν κανουν για S??Nομιζω οι πανω βιδες που πιανουν στο σασι ειναι κοινες σε pb1/R/S μονο τα vtec διαφερουν.

freethan

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 23, 2011, 06:49:39 ΜΜ
Γιωργο θες να τον ρωτησω αν κανουν για S??Nομιζω οι πανω βιδες που πιανουν στο σασι ειναι κοινες σε pb1/R/S μονο τα vtec διαφερουν.

Αν δεν σε βάζω σε κόπο και μπορείς ναι. Έχω μια μικρή επιφύλαξη για τα σημεία που κάθεται το κάγκελο. Είδομεν + ευχαριστώ!

itom32

Aν ειναι σαν του Moriaki που ειναι τοτε κανουν και για S,δες τις φωτο:

Aλλα θα τον ρωτησω για να ειμαστε σιγουροι.
Edit:Toυ εστειλα ειδη mail.