Kαλή όρεξη...και τα μυαλα στα καγκελα

Ξεκίνησε από itom32, Οκτωβρίου 10, 2010, 01:57:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

point zero

Παράθεση από: itom32 στις Μάρτιος 19, 2011, 12:25:40 ΜΜ
Point το παραπανω ισχυει και για σενα αν σε ενδοιαφερουν τα καγγελα του τυπου που βρηκα...που σε ενδοιαφερουν,λεμε με τον desmond τωρα που τα βρηκα να παμε σε εναν γνωστο του σιδερα που εχει κουμπαδορο,και να φτιαξουμε αντιγραφα.Βλεπεις και ο desmont οπως κι ο klab δεν τους αρεσουν αυτα σε σχημα π που εχουν.Τα αντιγραφα προφανως θα ειναι απο ενυσχιμενη σωληνα μισης ιντζας κι εγω θα προτεινα να ειναι και ανοξυδωτη.Τωρα με επινικελωση δεν ξερω πως θα την παλεψεις. :-\ Oπως και να εχει οποιος ενδιαφερεται ενημερωνει....


Μεσα με χιλια .... εχω ανατριχιασει και εγω με εκεινες  τις φωτο και τα ανοιγμενα καπακια ...
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Τελικα τα στοκαρισα,τα ασταρωσα,τα εβαψα,σε λιγο παω κατω να τα τοποθετησω...Οπωτε Κλειτο γραφε ενα σετ για point+ενα για klab.

snipereps

κι ενα για μενα!!! Ποτε θα μαθουμε την τιμη? να πουμε και το τελικο οκ? ;) Αυτα ειναι τα πιο ομορφα καγκελα....Γιαννη ειδα μια κληση αλλα το χα ξεχασμενο το κιν.

itom32

Bαγγελη Θεσσαλονικη εισαι??Θα ερθεις ρε μπαγασα??Η λαθος καταλαβα??Το ξερω οτι ειναι τα πιο ομορφα ...βαζουμε τα καλητερα στα CBια μας :goodboy:

snipereps

Οχι  :'( :'( αυτο εγραφα τωρα ενα σκ δεν κατεβηκα.... και .... :'( :'(. Τεσπα. ;D Να περασετε καλα θα τα πουμε την επομενη φορα :grouphug:

klab

Γιάννακο βάλε μας μία φωτογραφία μόλις βάλεις πάνω κάγκελα και baster.
Καλλιτεχνική ε ;

itom32

Οτι θελει το φιλαρακι μου :hug:

snipereps

Εννοουνται οι φωτο.... ;D :P

desmond

Άαααααλλος για τα κάγκελα;

Γιάννη μέσα στη βδομάδα ένα απόγευμα κανόνισε να πάμε να δούμε τι παίζει με αντιγραφή-τίμη. Το μηχανουργείο του φίλου είναι κοντά στο φοίνικα λίγο πιο κάτω από το γηπεδο του ΠΑΟΚ.
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Το λοιπον νομιζα οτι θα τελειωνα σε καμια ωρα την τοποθετηση των καγκελων.Κουνια που με κουναγε.Ελα που οταν εβαλα μανιταρια εβγαλα τις μαμα βιδες και εβαλα αυτες των μανιταριων.Εεε μεχρι πριν μια ωρα δεν εβρησκα τις μαμα βιδες με αποτελεσμα να μην μπορω να δεσω....
Τες πα πριν απο λιγο τελειωσα και βραδιασα αλλα klab την φωτο θα την εχεις.Αλλα απο κινητο,καλλιτεχνικη αλλη φορα οταν θα με φωτογραφισεις με την canon σου:

freethan


snipereps

Παράθεση από: itom32 στις Μάρτιος 19, 2011, 08:25:17 ΜΜ
Το λοιπον νομιζα οτι θα τελειωνα σε καμια ωρα την τοποθετηση των καγκελων.Κουνια που με κουναγε.Ελα που οταν εβαλα μανιταρια εβγαλα τις μαμα βιδες και εβαλα αυτες των μανιταριων.Εεε μεχρι πριν μια ωρα δεν εβρησκα τις μαμα βιδες με αποτελεσμα να μην μπορω να δεσω....
Τες πα πριν απο λιγο τελειωσα και βραδιασα αλλα klab την φωτο θα την εχεις.Αλλα απο κινητο,καλλιτεχνικη αλλη φορα οταν θα με φωτογραφισεις με την canon σου:


Πωπωωωωω δεν υπαρχει το πως παταν αυτα τα καγκελα θα μπορουσε να βγαινει ετσι απο το εργοστασιο!!!!

klab


ammo77

Με γειες itom32! :sun_smiley:
Κι εμένα με ενδιαφέρει η copyα ;D
:wave: :wave: :wave:

itom32

Παράθεση από: snipereps στις Μάρτιος 19, 2011, 09:49:17 ΜΜ
Πωπωωωωω δεν υπαρχει το πως παταν αυτα τα καγκελα θα μπορουσε να βγαινει ετσι απο το εργοστασιο!!!!
Snipereps δεν το καταλαβες,αλλα αυτα οπως και τα πιο πανω νικελ του Μorriwaki δεν ειναι αfter market αλλα οriginal part της honda,για αυτο εβγαιναν ακριβα.Και για αυτο ο σχεδιασμος τους δενει τοσο καλα με το σχημα του σασι και του κινητηρα.Τα Φιλιππινεζικα του Τolits παιζει να ηταν αντιγραφα,αλλα αυτος ακομη δεν μου απαντησε αν βρηκε τροπο να στελνει Ελλαδα.Τες πα αφου βρηκαμε ακρη κατι γινεται...