Δισκόπλακες Ferodo

Ξεκίνησε από itom32, Οκτωβρίου 13, 2018, 11:19:08 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Toν τελευταίο καιρο έψαχνα τον κατάλογο της Ferodo,του οποίου είχα link παλαιότερα απο την εταιρία ekon,της οποίας το link όμως χάθηκε(ίσως επειδή σταμάτησαν συνεργασία με την Ferodo)χωρις να προλάβω να κατεβάσω το pdf.Βρέθηκε λοιπόν νέος κατάλογος pdf της Ferodo του 2018 τον οποίο και κατέβασα αλλα και έδωσα νέο λινκ στο μόνιμο θέμα με τον κωδικό τακακίων. Eπειδή δεν είδα πουθενα στον κατάλογο,δισκόπλακες για το Superfour,διασταύρωσα λοιπόν τις δαγκάνες που φορά το VTR1000Firestorm oι οποίες είναι ίδιες με του version S FIIIT και του Project Big One FIIV (κωδικός τακακίου FDB533)και οι δισκόπλακες του VTR λογικά κάνουν και για μας μιας και το VTR1000Firestorm έχει ίδιο offset με εμας.Ο κωδικός της Ferrodo για της δισκόπλακες είναι
για εμπρός FMD 0112RX  X2  και FMD 0090R X 1 για πίσω.Για τιμές δεν έμαθα ακόμη αλλα θα μάθω μιας και πρέπει να το κοιτάξω το θεμα διότι έχω στραβή την δεξιά(λόγω λουκέτου). >:(

Alex400

Γιάννη πάρε τιμές από τακάκια και δισκόπλακες στη Θεσσαλονίκη [Ferodo] για όλα τα SUPER FOUR ώστε να έχω ένα ''μπούσουλα''όταν θα έχω μηχανή για να πάω να παζαρέψω . Η ELTRAK νομίζω τα φέρνει τώρα.           

itom32

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 13, 2018, 12:38:14 ΜΜ
Γιάννη πάρε τιμές από τακάκια και δισκόπλακες στη Θεσσαλονίκη [Ferodo] για όλα τα SUPER FOUR ώστε να έχω ένα ''μπούσουλα''όταν θα έχω μηχανή για να πάω να παζαρέψω . Η ELTRAK νομίζω τα φέρνει τώρα.           
Πήρα τηλ.αλλά με κόπηκαν τα πόδια.Τιμή μονάδας της κάθε δισκόπλακας FMD 0112R X 260e με ΦΠΑ. :o αλλα για να μην πάει τζάμπα το ποστ ας προσθέσω μερικά χρήσιμα στοιχεία τα οποία δυσκολεύτηκα αρκετά να τα βρώ τα οποία αφορούν τις δισκόπλακες μας.
Δυστυχώς για μένα τα στοιχεία αυτά δείχνουν πως ο κωδικος δισκόπλακας της Ferodo που περιέγραφα στο αρχικό ποστ,δεν μας κάνει.