Ανάσταση του Λαζαρου

Ξεκίνησε από Alex400, Ιανουαρίου 22, 2021, 11:04:39 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400


Alex400


zi

Παράθεση από: Alex400 στις Μάρτιος 27, 2021, 05:45:41 ΜΜ

Συγνώμη ο νεαρός πίσω σου ποιος είναι?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Γιάννη τον εχουν επικηρύξη οι τσομπαναρέοι . . . Βαίτσης ο Προβατινοφάγος . . . ;D ;D ;D

JEPE

Συνέχεια της επισκευής του Λαζάρου είχαν τα καρμπ που δυστυχώς εμφάνισαν διαρροή από τα ταφ οπότε λύθηκαν και αλλάχτηκαν όλα τα ο ρινγκ προληπτικα

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Βρήκαμε και τον δράστη

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Κάναμε και την δοκιμή μας και είμαστε έτοιμοι για τοποθετηση

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Αν και Μεγάλη Παρασκευή και δεν κάνει ούτε καρφί να καρφώσεις εμείς το παραβηκαμε λόγω μη εύρεσης ελεύθερου χρόνου!την αμαρτία την βαραινεται ο μεγαλύτερος από τους δυο μας Alex 400!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Δημήτρη το παίρνω πάνω μου  ;D . Σε κόλασα ʼγιες μέρες . . . Επι του θέματος τα καρμπυρατέρ πλέον έχουν καινούργια ο-ρίνγκ , τζέτ , λάστιχα στεγανοποίησης στα λεκανάκια . . . Με τη βοήθεια του Δημήτρη το κάναμε και αυτό . Με τη Βοήθεια του Σταμάτη όλα τα άλλα . . . Να το λέμε και αυτό γιατί τον εχω κάνει τρένο τον άνθρωπο . . .  ;) .

itom32

 ;DΤα καρμπ πρεπει να εχουν φαει 666,αφορεσμους με την φατσα που βλεπω...χα,χα,χααααα!!!! ;D

Alex400

Και ο κωδικός απο τα ο-ρινγκ . . .


Alex400

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 30, 2021, 08:29:54 ΜΜ
;DΤα καρμπ πρεπει να εχουν φαει 666,αφορεσμους με την φατσα που βλεπω...χα,χα,χααααα!!!! ;D
Αρχηγέ . . . ΑΣΤΟ να πάει . . . Θα έπρεπε αν είχαν φιλότιμο να βγαίνουν μόνα τους , να πλένονται και να ξαναμπαίνουν στη θέση τους , χωρίς να τα ακουμπήσω . . . ;D ;D ;D 

Alex400

Μικρή βόλτα δοκιμή σήμερα  :) . Δυστηχώς με περιμένουν ηλεκτρολογικά τώρα . . . :-[


itom32

Θα αναφερθώ σε παραπάνω ηλεκτρολογικο θεμα του Λάζου σου Αλεξανδρε.Μερικές φορες ειναι να απορει κανεις.Ειδικα αν η δουλεια,εχει γινει απο "επαγγελματια" βρασε ρυζι.Εχουμε αναφέρει πως τα βηματα στο μανουαλ είναι ο μπούσουλας,ειναι στανταρ και σωζουν,αλλα μερικες φορες πρεπει να ακολουθεις και το ενστικτο.Απο την πρωτη στιγμη που με ειπες πως δοκιμασες τρεις ανορθωτες και γνωριζοντας πως τα πηνια μας πολυ πολυ δυσκολα βγαζουν ζημια,σε ειπα να ψαξεις ρελε μιζας και πλεξουδα.Ηλεκτρολογος δεν ειμαι,αλλα πριν ακομη φτασεις σε ελεγχο πηνιων,το αφορεσμενο αυτο ρελε με την 30αρα το ειχα για πρωτο υποπτο οτι κατι τρεχει.Τωρα αν σκεφτει κανεις,πως αυτη η τριανταρα δεν κανει ουτε 50λεπτα,αναρωτιεται κανεις,γιατι δεν την αλλαξε αυτος που παρενεβει και παρενέβει με τον τρόπο  που αν θες θα μας πεις ο"επαγγελματιας".Οπως και να εχει χαίρομαι που ξεμπλεξες σχετικα ανώδυνα.

panosp25

Δηλαδη απο τα συμφραζόμενα να υποθέσουμε πως το πρόβλημα λύθηκε. Ακολουθησε ελεγχος πηνιων κλπ

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk