Το Κουίζ της ημέρας...

Ξεκίνησε από kat, Σεπτεμβρίου 01, 2019, 08:58:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kat

Καλημερες! Ανοιξα λοιπον το φαναρι και συνεδεσα τις φυσες απο τα καινουρια οργανα που ειχα στην ακρη. Βγηκα μια βολτιτσα, εδωσα γκαζι και ναι (!) ανεβασε ξυραφι οπως παλια!! Τι να πω, 3 μηνες και αρκετα πεταμενα ευρω μετα, η μηχανη ειναι οπως πρωτα.
Η ικανοποιηση ειναι γιγαντια οταν μπορεις με τα χερακια σου (και φυσικα τις συμβουλες των υπολοιπων cbακιδων) να φτιαξεις κατι στη μηχανη σου.
O0 O0 O0 O0
Κατερίνα

Alex400

Καλοτάξιδη λοιπόν . Να θυμάσαι, ότι όσα μπορείς να κάνεις με τα χέρια σου ΔΕΝ θα στα κάνει κανένα συνεργείο . [Και θα έχεις την ικανοποίηση ότι έφτιαξες κάτι που δεν μπόρεσαν αυτοί]. Καλούς δρόμους .  :)           

JEPE

Εύγε kat!οπότε επόμενη δουλειά να τσεκαρεις τα καλώδια στα παλιά όργανα!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Μπράβο! Καλές βόλτες και ευχαριστούμε για την την ενημέρωση!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giannis_t

Παράθεση από: kat στις Σεπτεμβρίου 11, 2019, 10:39:47 ΠΜ
Η ικανοποιηση ειναι γιγαντια οταν μπορεις με τα χερακια σου (και φυσικα τις συμβουλες των υπολοιπων cbακιδων) να φτιαξεις κατι στη μηχανη σου.
Εννοείται αυτό και νομίζω όλοι εδώ μέσα συμφωνούμε, ακόμα και για τις μικρότερες δουλειές. Καλά και απροβλημάτιστα χλμ στο εξής.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

kat

Thanx παιδια. Καλα που δεν τα πεταξα δλδ τα παλια καλωδια. Οταν εχω χρονο κ ορεξη θα ξεκινησω την εγχειρηση.
Κατερίνα