Repsol Greece εκπλήξεις

Ξεκίνησε από itom32, Ιουνίου 20, 2019, 05:32:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Παράθεση από: Alex400 στις Ιουνίου 22, 2019, 12:07:02 ΜΜ
Μαχαιριά στη καρδιά με έκανες Γιάννη ....... Harrys spot ....και δεν βλέπω στις μηχανές ούτε Κίτσο ούτε Νέλλη ......Να περάσετε καλά και πιείτε ένα και για μας στον ʼγιο Παύλο . :)           
O Kίτσος και η Νέλλη έχουν ανοιχτή πρόσκληση απο το Μακεδονικό τιμ αδερφέ.Υπάρχουν και οι ξέρες-ύφαλοι της Ιερισσού που χρήζουν ανίχνευσης....για οργανωθείτε! ;)

giannis_t

Καφές εφ' όλης της ύλης ο σημερινός. Ευχαριστώ και για την καρτούλα. ʼντε στον επόμενο να μαζευτούμε και περισσότεροι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

itom32

Παράθεση από: giannis_t στις Ιουνίου 22, 2019, 12:43:42 ΜΜ
Καφές εφ' όλης της ύλης ο σημερινός. Ευχαριστώ και για την καρτούλα. ʼντε στον επόμενο να μαζευτούμε και περισσότεροι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Mια χαρά...ευχαριστώ για το λινκ Γιάννη.Παράγγειλα ήδη.

panosp25

Παράθεση από: itom32 στις Ιουνίου 22, 2019, 12:33:55 ΜΜ
Παράθεση από: Alex400 στις Ιουνίου 22, 2019, 12:07:02 ΜΜ
Μαχαιριά στη καρδιά με έκανες Γιάννη ....... Harrys spot ....και δεν βλέπω στις μηχανές ούτε Κίτσο ούτε Νέλλη ......Να περάσετε καλά και πιείτε ένα και για μας στον ʼγιο Παύλο . :)           
O Kίτσος και η Νέλλη έχουν ανοιχτή πρόσκληση απο το Μακεδονικό τιμ αδερφέ.Υπάρχουν και οι ξέρες-ύφαλοι της Ιερισσού που χρήζουν ανίχνευσης....για οργανωθείτε! ;)

Μπράβο ρε παιδιά! Το Μακεδονικό team πάντα μπροστά! Ευχαριστώ και για την πρόσκληση, αν και με το τρέξιμο των τελευταίων ημερών δεν έχω καταφέρει ούτε να μιλήσουμε...καλά να περνάτε!

ammo77

Δυστυχώς δεν ήμουν στην Θεσσαλονίκη!
Θα ήταν μια ευκαιρία να γνωρίσω και το Γιάννη.
Την επόμενη φορά......
Να είμαστε καλά.