Αλλαγή ελαστικών

Ξεκίνησε από Alex400, Αυγούστου 03, 2018, 09:00:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Καλησπέρα Αντώνη ... Δυστυχώς στην Θεσσαλονίκη δεν έχουμε πολλές επιλογές . Νομίζω ακόμη ένας δύο είναι που ασχολούνται μόνο με μηχανές ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Αντώνη πρώτο από όλα είναι ένα ΜΠΡΑΒΟ που τρέχεις και προσπαθείς για τις ανάγκες της ομάδας . Το όποιο αποτέλεσμα προκύψει μόνο θετικό είναι. Οι τιμές της Αθήνας προέκυψαν με επιμονή και πολύ ''Βαρδαριώτικο'' παζάρι ,πολλές επισκέψεις σε πολλούς εμπόρους μέχρι να βρούμε ανθρώπους που μας κοιτάν στα μάτια και αγαπούν τις μηχανές όσο εμείς. Ο ΨΥΧΟΓΙΟΣ είναι παράδειγμα προς μίμηση, Ανθρώπου και όχι ''εμπόρου''στο χώρο της μοτοσυκλέτας. Σίγουρα θα πετύχουμε και στη Θεσσαλονίκη πράγματα , γιατί έχουμε δυνατή ομάδα. Πέτυχες κατευθείαν μια έκπτωση στα λάστιχα μην το ξεχνάμε....Εδω είχα βρει - φάει ''πόρτα'' :-[πολλές φορές στην αρχή, άρα κάτι έκανες καλύτερα.  ;)                                                   

panosp25

Καλημέρα.
Αντώνη θα συμφωνήσω με τον Alex. Οποίο κι αν είναι το αποτέλεσμα, είναι μία προσπάθεια για την ομάδα και αυτό που της αρμόζει είναι ενα μεγάλο μπράβο κι ενα ευχαριστώ!!!

itom32

Εγώ δεν έχω κάρτα ακόμη.Αρα σε παίρνω "αγκαζέ" και πάμε παρέα να ρωτήσω για τα lazertec.Περιμένω να με πεις. ;)

Alex400

Σε διόρθωση των παραπάνω γραφόμενών μου όσον αφορά τα ελαστικά πρώτης τοποθέτησης από τη Honda.


ammo77

Σας ευχαριστώ πολύ για την παρότρυνση! Θα επιπείνουμε στην αναζήτηση καλύτερης προσφοράς αλλά και θα προσπαθήσουμε να πάρουμε καλύτερες τιμές από τον ίδιο....
Αυτό το τελευταίο θέλει λίγο καιρό να δει πως δεν είμαστε ευκαιριακοί πελάτες αλλά οργανωμένη ομάδα!!!  Μετά θα είναι πιο εύκολο το να μας κάνει καλύτερες τιμές.
Εδώ είμαστε να τα λέμε και να μαθαίνουμε καθημερινά για 'παζάρια' και πραγματικές προσφορές  ;D
Όσο για την πρώτη εντύπωση του αναβάτη..   
απλά η μηχανή έχει αλλάξει τελείως συμπεριφορά και δεν 'γλιστράει'!


Alex η πρώτη τοποθέτηση ελαστικών δεν είναι ντεφακτο από τις εταιρείες όπως ξέρεις πολύ καλά, άρα δεν αποκλείεται να έχει βάλει  και ΒΤ45!

Taskon

Καλήμερα καλή εβδομάδα,

σε ερώτηση μου σχετικά με τα Bridgestone s20 πλέον υπάρχει ο αντικαταστάτης του, η νέα σειρά s22, με βελτιωμένα χαρακτηριστικα.

Alex400

Τάσο όσο αφορά τα ελαστικά , έχουμε  κάποιες καλύτερες τιμές  από τους συνεργάτες μας . Αν σε ενδιαφέρουν τα S 22  είναι συνήθως ετοιμοπαράδοτα , αλλά πάντα περνούμε ένα τηλέφωνο πρώτα για να κλείσουμε το ραντεβού . Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου Π.Μ .[προσωπικό μήνυμα ] . Με τη Ριτσώνα δύστυχος ΔΕΝ ήμασταν ενημερωμένοι , θα μπορούσαμε να έχουμε  περισσότερες συμμετοχές  :-[ :-[ :-[ . ʼλλωστε έχουμε και παπούδια εδώ μέσα που ξέρουν από αναβάσεις και στροφές .....

[/URL

Τερματισμένο εμπρόσθιο ελαστικό δια χειρός Ξένοιαστου ...κατά κόσμων Γιάννη ....       

Ποντιος χρηστος

η παραγγελία για το κάθε ελαστικο ζευγαρι μεσω ιντερνετ βλεπω εχει πολλα να διαλεξεις απο μαρκες και τιμες.σε καθε βουλκανιζατέρ ομως εχει 2 εως 3 μαξ. ν εγγύηση 2 ετη. ειμαι στο ψαξιμο ελαστικου μαρκας γιατι θελω να αλλάξω για να δω πως ειναι και τα αλλα σε συμπεριφορά. πανω κατω 20 ευρω σε χρημα έχουν οι τιμες ..
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης