Αλλαγή Μπροστινού

Ξεκίνησε από black_seed, Αυγούστου 22, 2014, 10:52:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

black_seed

γεια και χαρα σε ολους,

καλο χειμωνα σε οσους εχουν γυρισει απο διακοπες και καλη συνεχεια για οσους οι διακοπές έπονται!

εχει αλλαξει κανενας πιρουνι στο SuperFour του?

με χαρα θα ηθελα να μαθω πιθανα μηχανάκια δότες, διαδικασια, κοστος, και λοιπες λεπτομέρειες!

εννοειτε οτι θελω να το αλλαξω με usd!

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων. 8) 

JAS

ελα για καφε αυριο το πρωι αργυρουπολη να σου πω απο κοντα οτι θες (γειτονες ειμαστε). ειμαι ηδη στην διαδικασια μετατροπης


black_seed

Παράθεση από: JAS στις Αυγούστου 22, 2014, 01:24:31 ΜΜ
ελα για καφε αυριο το πρωι αργυρουπολη να σου πω απο κοντα οτι θες (γειτονες ειμαστε). ειμαι ηδη στην διαδικασια μετατροπης

πολυ ενδιαφερον!

που μαζεύεστε και τι ωρα?

JAS


trip238

Παράθεση από: JAS στις Αυγούστου 22, 2014, 01:24:31 ΜΜ
ειμαι ηδη στην διαδικασια μετατροπης



Προχωραει ρε θηριο;;;;;;;;

JAS

 με ταχυτητα σαλιγκαριου.... σε περιμενω

zi

Δηλαδη για εμας ? Τπτ εμεις στην απεξω ?????? Θα σας μετατρεχω ολους σε "Σαμαρα" μην πω τον αλλον κ πεσει ο server!!!!!!!!  :P
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

real_manik

Λιγο παλιο το θεμα αλλα η αναγκη!:P Kαι γω θελω να αλλαξω καλαμια και να βαλω απο bandit 400,θα ταιριαζουν?

mhakio

Μόνο καλάμια?? Μετρησέτα πρωτα

real_manik

ιδια ειναι 41mm αλλα θα πρεπει να αλλαξω ολο το συστημα για να μουν δλδ και τη ροδα?

mhakio

κατα πασα πιθανοτητα ναι....μαζι με δαγκανες τρομπες ζαντα και προσοχη στην τιμονοπλακα και το σταυρο να ταιριάζουν στο cb....

real_manik

Τελικα βρηκα μποτες και δαγκανες απο cb 400 version s θα πρεπει και σε αυτη την περιπτωση να παρω ολο το συστημα?

itom32

Κι έκανες την καλύτερη επιλογή. Οχι δεν χρειάζεται να αλλάξεις σταυρούς και τιμονόπλακες. Τοποθετείς τις μπότες στα καλάμια τα περνάς απο τις τιμονόπλακες,σφίγγεις τις 4 βίδες και είσαι οκ.

real_manik

Επισης ρωτησα και εμαθα οτι και με ανταπτορα γινεται δουλεια!Βρηκα τις χρυσες brembo!ευχαριστω για τη βοηθεια