T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

Headmaster

Ρε την επαυριο εγω το παω σε πλοττερ!!!!!!

itom32

Παράθεση από: microvios στις Απριλίου 03, 2014, 12:19:43 ΠΜ
Μου αρέσει και μένα για αυτοκόλητο. Το έφτιαξε ο JAS
Μπράβο Δημήτρη έχεις μεράκι και γούστο!

zentakias

πολύ καλή ιδέα και αυτή.
Jas πένα το σχεδιάκι.  O0

stauros 63

Αντωνη θελω και εγω αν δεν εκλεισε η παραγγελια.
Για το νουμερο μαλον....XXL... 

microvios

Δεν έχει κλείσει το θέμα. Θα επανέλθουμε ειδικά τώρα που ο JAS έφτιαξε μπομπάτο σχέδιο.
It ain't over till it's over

tnick

Θα πω και γω τη γνωμη μου δεν ξερω αν συμφωνησει κανεις αλλα αισθητικα που ειναι τελειως υποκειμενικο με χαλαει που βαζουμε τον διαδικτυακο ιστότοπο. δηλαδη για μενα θα ηταν προτιμότερο να μπει κατι άλλο που θα παραπέμπει στην ομάδα και όχι τον ιστότοπο του forum όπως π.χ το cb400sf greek community είναι αρκετο !

ξεκαθαρίζω πως δεν εχω κατι με την ονομασια του site απλα γενικα δεν μου αρεσει να βλεπω διαδικτυακούς ιστότοπους σε σχέδια και ονομασίες..

Headmaster

Σωστος σε αυτο που λες αλλα υπαρχει και η αναγκη να επικοινωνησουμε που βρισκομαστε
Αιντε εσυ και το κολλας το αυτοκολλητο στο μηχανακι και εισαι για καφε περναει αλλος CBας το βλεπει και γουσταρει που θα το βρει το CB400SF  Greek Community ?
το googlarisa και μεχρι την 25 σελιδα δεν μας ειδα πουθενα!!

tnick

έχεις δίκιο αλλα αν πατησεις cb 400 sf greece ή greece club σου πεταει το go4it 2 φορες στην πρωτη 3αδα. ισως ηταν καλυτερο να μπει ομως δεν αντιλέγω αν και οποιος το ψάχνει με το ιντερνετ δεν υπαρχει περιπτωση να μην το βρει το site αρκετα ευκολα αρκει να κάνει το απλό όπως έκανα και εγω πριν αγοράσω το super four μου που σε ολα τα φορουμ μοτοσυκλετας πηγαινα στο search και πατουσα cb 400 sf.

microvios

Ετσι υποθέτω θα μοιάζει το Τshirt με το σχέδιο του JAS που πιστεύω πως είναι φοβερό. Εμένα προσωπικά μου αρέσει το go4it.gr γιατί είναι σημείο αναφοράς και δε χρειάζεται googleαρίσματα κλπ. Διαφορετικά είναι σα να μοιράζουμε κάρτες χωρίς τηλέφωνο.

Πιστεύω επίσης πως είναι πολύ καλό το λευτό μιά και έχουμε μπουχτίσει σε μαύρα T-Shirts.
It ain't over till it's over

Headmaster

Παιδια πιστευω οτι πρεπει να κανουμε και μια version μαυρο!!!!!
(τινα κανω μεταλλοροκας ανθρωπος θα τριγυρναω με τα ασπρα)

microvios

Got it! (κάπως πρόχειρο αλλά δίνει εικόνα)
It ain't over till it's over

xrhstos

as poyme εχθες στην αριστοτελουσ εθεάθη σουπερ φουρ αν ειχα κανενα αυτοκολητο θα τον σταματουσα,και αν ηξερε την σελιδα η και το λογοτυπο ακομα καλητερα.υπαρχουν παιδια μηχανες σαν τησ δικες μασ οι οπιοι δεν γνοριζουν απο σαιτ και τετοια ουτε τα στοιχειωδη.θα ηταν πολη καλη πραξη τελωσπαντον...και επισησ να βγαλουμε και αυτοκολιτα μικρα να κολισουμε και στην μηχανη μας.πριν ενα μηνα σηναντισα εναν μαγκακο αλλα δεν τον ειδα πολη θετικο οσο αφορα τι μηχανη την ειχε κ ελαφρος....92 εωσ και 98 μοντελο πραγματα σπαζμενα αλλα χρωματα ε ηταν καπωσ...και του ειπα να μπει στο σιτε ακομα μπαινει...τεσπα.ο καθενας πιστευο κανει προσπαθειες μεγαλεσ.και αν ειμαι σε λαθος θεμα...σιχορεστεμε.το ενα φερνει το αλλο φουρασ ειμαι δεν αλαζω. 8)

JAS

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ας μπουμε σε μια σειρα και ολα θα γινουν.... σε πρωτη φαση αν συμφωνουμε ολοι ας βαλλουμε μπροστα για να το κανουμε επισημα λογο του φορουμ. αν θελει ο διαχειριστεις ας ερθει σε επαφη μαζι μου να του δωσω τα αρχεια σε οτι μορφη θελει για να το βαλει στο φορουμ που ειμαστε τοσο καιρο απροσωποι!!!!

απο εκει και περα μπορω να αναπαραγω και αυτοκολλητα (δεν θα χρεωθει κανεις αρκει να ειναι σε λογικη ποσοτητα... μην ζητησετε 2000 τεμ). να δουμε μονο διαστασεις και εφαρμογες...

οσο για τα μπλουζακια θα βαλουμε αμεσα μπροστα με τον αντωνη, απλα λογο αυξημενου φορτου εργασιας μας πηγε λιγο πισω.


stauros 63

Δεν βλεπω συμμετοχη ?

tsak

Παράθεση από: stauros 63 στις Απριλίου 05, 2014, 03:50:02 ΜΜ
Δεν βλεπω συμμετοχη ?

Σταυρο συμμετοχη υπάρχει αν διαβάσεις τα προηγούμενα post και δεις και το πόσοι έχουν ψηφίσει "Σύνολο ψηφοφόρων: 14"

Ακόμα υπάρχουν πολλοί που έχουν ζητήσει και δεύτερο, κάτι που θα εξακριβώσουμε όταν φτάσει η τελική στιγμή παραγγελίας. Απλά όπως αναφέρθηκε παραπάνω και με μια σύντομη συζήτηση σήμερα έχουν πέσει δουλειές στην μέση. Μέχρι να ανοίξει για τα καλά ο καιρός θα έχουμε και την στάμπα και τα μπλουζάκια πιστεύω!