T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

 Έχει ξανατεθεί και σε άλλο topic αλλά για να γίνει πιό επίκαιρο, σκέφτομαι να παραγγείλω ένα T-Shirt όπως της φωτογραφίας σε φίλο μου που φτιάχνει πολύ καλής ποιότητας μπλουζάκια, με φοβερό ύφασμα και καλή ποιοτητα στάμπες (ουδεμία σχέση με τα της σειράς) http://www.madebyzoe.com/en/tees/t-shirts-en/.

Το ενα θα μου κοστίσει 12Ε, αν ενδιαφέρονται και άλλοι και μαζευτουμε καμιά δεκαριά, θα πέσει στα 8Ε το κομμάτι. Ακούω αν υπάρχει ενδιαφέρον, προφανώς δεν υπάρχει καμία πίεση και ούτε έχω κανένα κέρδος για να μήν παρεξηγηθώ.
It ain't over till it's over

itom32

Aντώνη θέλω ενα,αλλά απο την στιγμή που δεν είμαι Αθήνα δεν ξέρω αν συμφέρει!!Πάντως αν το κάνεις έτσι οπως στην φώτο θα ηθελα κι εγώ.  :-[

wolfi


microvios

Στείλτε μου μεγέθη. Μη σας νοιάζει για έξοδα αποστολής, θα κάνω ένα πακέτο για Θεσνικη για όλους, όταν αποφασίσετε πόσοι θέλετε. (προστίθεται μπογάτσα στα ήδη χρεωστούμενα)
It ain't over till it's over

itom32

LARGE για να χωράν και οι μπουγάτσες.  ;D

xrhstos

μικκροβιοσ...προχωρα...αλλα δε βλεπω λαο.....θα μαζευτουμε παιδια τησ honda να παρουμε φανελακι ναι η οχι? εγω ειμαι μεσα γραψε + 1 X L.αλλα δε βλεπω κινηση....ελα λαε παρτε...

wolfi

Ε τότε δεν  μένει άλλη επιλογή φίλτατε Μικροβιε   
Το δεμα για Σαλλονικα θα εχει 3 T-Shirts
+1 XL ;D

xrhstos

giati  το xl den einai T-shirts?

Headmaster

Βαλτε ενα ακομα ΞΛ
να εχει χωρο για να γραφει GM!!
(Global Moderator)

stel89s


jah

Και γω θελω, αλλα μεχρι Κρητη τα μεταφορικα ειναι οσο 2 μπλουζακια.. Μπορω ομως να το τυπωσω μονος αν μου στειλετε τη σταμπα..

itom32

Παράθεση από: jah στις Μάρτιος 09, 2014, 04:08:28 ΠΜ
Και γω θελω, αλλα μεχρι Κρητη τα μεταφορικα ειναι οσο 2 μπλουζακια.. Μπορω ομως να το τυπωσω μονος αν μου στειλετε τη σταμπα..
Aντώνη είναι καλή ιδέα αυτό που λέει ο Jah.Απο όσο γνωρίζω τα αρχεία που χρειάζονται αυτοί που φτιάχνουν στάμπες είναι corel.Eγω δεν έχω την εφαρμογή,αλλά αν εχουμε τα σχέδια,νομίζω οτι μπορούμε να τυπόσουμε ο καθένας τα δικά του φανελάκια,στην πόλη του και να γλυτώσεις κόπο+εξοδα.Λέω τώρα δεν γνωρίζω τι συμφέρει...

microvios

Ολες οι προτάσεις δεκτές. Το καλο είναι πως ξεκίνησε το θέμα και κάπου θα καταλήξουμε. Από όσο ξέρω, στάμπες και σε αρχεία εικόνων είναι ΟΚ (jpg και ίσως και png). Η στάμπα πάντως είναι εύκολη μιά και έχω πάρει ένα από τα logo του go4it και δεδομένα σήματα Honda. Θα δώ τι μπορώ να κάνω με τη στάμπα, για να είναι κοινή. Θα μιλήσω και με το φίλο μου στην Κρήτη και θα ενημερώσω.
It ain't over till it's over

wolfi

Mικροβιε κανε τα κουμαντα σου για τα μπλουζακια της Σαλλονικας και ενημέρωσε για το ποσό.....
Το δεμα θα εχει μέχρι τωρα 4 τμχ   ;) ;)

xrhstos

kala...ειμαστε εδω μεσα μονο 4 ατομα απο θεσσαλονικη που θελουμε μπλουζακια?οι υπόλοιπη που ειναι?