χιλιομετρα ποσα εχει ο καθενας...

Ξεκίνησε από xrhstos, Φεβρουαρίου 17, 2014, 10:57:29 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Headmaster


JAS

αγνωστο..... δεν μπορεις να ξερεις ποσα εχει κανει το μηχανακι. εκτος αν εννοεις ποσα εχει κανει ο καθε ενας με το μηχανακι! αν ειναι ετσι πανω απο 60κ

J053F

Με μέσο όρο 10 ΚKm / έτος (δική μου κατά βάση εντός πόλης χρήση) και βάζοντας κάτω την ηλικία της... δε θέλω καν να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ πόσες φορές ενδέχεται να έχει τερματίσει το οδόμετρο...

Who cares...  8)

Πολύ θα ήθελα όμως να ξέρω τα μέρη που έχει οργώσει...
CB400sf PB-1 FII-R (2010 - 2013)

xrhstos

ο κινητηρας τισ μηχανησ ποσα χιλιομετρα εχει αυτο λεο... ???

microvios

Παιδιά, εμένα πάντως είναι πρώτο χέρι (ορκίστηκε στην Πεθερά μου, ο πωλητής), μοντέλο 1997 και έχει μόνο 15.646 χλμ.

(Έχει και ένα κυλινδρικό εξόγκωμα στο πλάι, αλλά δεν παίρνω όρκο πως είναι Turbo...
It ain't over till it's over

microvios

It ain't over till it's over

SAC


xrhstos

e re trela..... τρελαααα¨) :)  σημερα θα το πας στον ινδιανο....πας να το κανω ολιγον....μαμα 8)

Ποντιος χρηστος

 Eνας εσυ και ένας γουολφι άσε της μηχανές εκεί καλά κάθονται και άσε Τία ημέρες της ζεστές .  Έχεις τόσα χιλιόμετρα που ακόμα έφτασες σε σημείο να κανείς ξανά και ξανά ρύθμιση καρμπ. Κάνε κανένα χιλιόμετρο και άσε τα φακιρικα σου
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 20, 2019, 03:35:01 ΜΜ
ένας εσυ και ένας γουολφι άσε της μηχανές εκεί καλά κάθονται και άσε Τία ημέρες της ζεστές .  Έχεις τόσα χιλιόμετρα που ακόμα έφτασες σε σημείο να κανείς ξανά και ξανά ρύθμιση καρμπ. Κάνε κανένα χιλιόμετρο και άσε τα φακιρικα σου

Έχεις δεί πολλά μοβ να κυκλοφορούν Πόντιε....
Είναι ίδιος υπό εξαφάνιση γι'αυτο δεν πολύ τα κυκλοφορούν  ;) ;D :D

TEOS CB SF

Τεμετερον 89.600 χλμ έχω .. τα 70.000 όσο ήμουν Αθήνα ..τώρα κόβω κάθε μέρα στην δουλειά χειμώνα καλοκαίρι (για αυτούς που ξέρουν ) οπότε δεν τρελαίνομαι για έξτρα χλμ με την cb Δούκα ΓΚΕ ΓΚΕ ?

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

Παράθεση από: wolfi στις Φεβρουαρίου 20, 2019, 04:29:38 ΜΜ
Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 20, 2019, 03:35:01 ΜΜ
ένας εσυ και ένας γουολφι άσε της μηχανές εκεί καλά κάθονται και άσε Τία ημέρες της ζεστές .  Έχεις τόσα χιλιόμετρα που ακόμα έφτασες σε σημείο να κανείς ξανά και ξανά ρύθμιση καρμπ. Κάνε κανένα χιλιόμετρο και άσε τα φακιρικα σου

Έχεις δεί πολλά μοβ να κυκλοφορούν Πόντιε....
Είναι ίδιος υπό εξαφάνιση γι'αυτο δεν πολύ τα κυκλοφορούν  ;) ;D :D
🇬🇷Ναι μια φορά είδα μια κοπέλα ξεχασμένη με ένα μωβ
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

🇬🇷Ωραιως τότε θαρω και άσε μεν εναξα κιαλον πολλά εχς.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 20, 2019, 03:35:01 ΜΜ
🇬🇷Ναι μια φορά είδα μια κοπέλα ξεχασμένη με ένα μωβ

Μια φορά και ξεχασμένη......
Τίς καλές τις βγάζουν μόνο για πασαρέλα ;) ;D