Τωρα τα CB κρεμαστετα ψηλααααααααα

Ξεκίνησε από wolfi, Αυγούστου 07, 2013, 01:04:57 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Καλησπέρα το έχω εγώ και ο λύκος αλλά εγώ έχω ένα θέμα ..δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες

itom32

Παράθεση από: toteras στις Φεβρουαρίου 08, 2019, 08:53:10 ΜΜ
Παράθεση από: wolfi στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 06:01:16 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 03:56:34 ΜΜ
To παραπάνω όπως το είχε ο προηγούμενος,δεν είναι μωβ.Είναι μπλέ.Μωβ διάλεξε ο Λύκος να βάλει.
Δεν το διάλεξα εγώ έτσι λέει η ταμπέλα


Βρε παιδιά αυτό το μωβ το έχει κανείς σε φωτογραφία γιατί πολύ με τρώει η περιέργεια να το δω.


ορίστε ήταν και δικού μας ανθρώπου εδώ απο το go4it:

toteras

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 09, 2019, 12:59:42 ΠΜ
Παράθεση από: toteras στις Φεβρουαρίου 08, 2019, 08:53:10 ΜΜ
Παράθεση από: wolfi στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 06:01:16 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 03:56:34 ΜΜ
To παραπάνω όπως το είχε ο προηγούμενος,δεν είναι μωβ.Είναι μπλέ.Μωβ διάλεξε ο Λύκος να βάλει.
Δεν το διάλεξα εγώ έτσι λέει η ταμπέλα


Βρε παιδιά αυτό το μωβ το έχει κανείς σε φωτογραφία γιατί πολύ με τρώει η περιέργεια να το δω.


ορίστε ήταν και δικού μας ανθρώπου εδώ απο το go4it:

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 08, 2019, 09:22:19 ΜΜ
Παράθεση από: toteras στις Φεβρουαρίου 08, 2019, 08:53:10 ΜΜ
Βρε παιδιά αυτό το μωβ το έχει κανείς σε φωτογραφία γιατί πολύ με τρώει η περιέργεια να το δω.

Για ρίξε μια ματιά εδώ...
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=4801.0

Φοβερό αυτό το μωβάκι.
Αλλά εγώ έψαχνα ένα μπλε που μωβίζει στον ήλιο ή κάτω από κίτρινο φως. Μην με κοροϊδεύετε έτσι είναι το δικό μου, αλλά λόγο του ότι το αυτοκόλλητο κάτω από την σέλα μου έχει σκιστεί δεν ξέρω τον κωδικό. Με βάση το βιβλίο που μου ανέφερε ο pansp25 μήπως να είναι το PB-215C γιατί στην σελίδα 7 που το δείχνει μοιάζει λίγο μωβ. Στην σελίδα 8 βέβαια που το ξαναδείχνει είναι καθαρό μπλε. Υπάρχει πάντα και η περίπτωση ο προηγούμενος ιδιοκτήτης να είχε βάλει άσχετο χρώμα...  ΟΥΦΦΦ μπερδεύτηκα

itom32

Καλό το μανουαλ για ψαξιμο,αλλα αυτό το τόπικ θησαυρός εχει φωτο τα μαμα χρώματα και τα μοντελα όπως βγηκαν απο την Honda με την σειρα χρονολογίας.Λένο κάνε κλικ πάνω στην φωτο για μεγενθυση.
https://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=2585.15
Συμφωνα με όσα λες προφανώς σου εχουν αλλάξει το μαμα χρώμα,ειδάλως αν είσαι με το μαμα χρώμα,θα πρέπει να έχεις το project big one FiiS του 1995 με μαύρο μοτερ(που δεν είναι ετσι το sf σου).Κανένα απο τα μοντελα FiiN (1993)FiiR(1994) δεν έβγαινε σε μπλέ PB215-C (Candy Tahitian Blue).

toteras

και επειδή μπήκα σε σκέψεις κατέβηκα μια κάτω και το ψαχούλεψα λιγάκι. ΚΑΙ ΙΔΟΎ. στο ντεπόζιτο έχει ένα χτυπηματάκι (έτσι το πήρα δεν το έκανα εγώ χαχαχαχα) και αχνοφαίνεται ένα κιτρινάκι από κάτω. Αλλά και στο τοπικ που μου έδωσες τα FiiR έχουν μαύρο κινητήρα ενώ το δικό μου όχι.

panosp25

Λένο αν το χρώμα σου κάτω από συγκεκριμένο φωτισμό κλπ κλπ αλλάζει χρώμα, ιριδίζει κλπ τότε μάλλον έχει μέσα μέταλλο. Τη λεγόμενη πέρλα. Τώρα για το χρώμα του κινητήρα, τι εννοείς δεν είναι μαύρος?

itom32

FiiN και FiiR έχουν γκρί-ποντικί μοτερ.Αλλό μαύρο άλλο γκρι.Εκτός αν σε βαψανε και το μοτέρ τίποτα αποχρώσεις ασημί γκρί(πως λέει ο αλλος;;Οι 50 αποχρώσεις του γκρι;;) και ψάχνεσαι ο έρμος!
Υ.Γ:Βαμμένο FiiR έχεις σε τσεκαρα στο φατσοβιβλιο. O0

toteras

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 09, 2019, 01:26:49 ΜΜ
Λένο αν το χρώμα σου κάτω από συγκεκριμένο φωτισμό κλπ κλπ αλλάζει χρώμα, ιριδίζει κλπ τότε μάλλον έχει μέσα μέταλλο. Τη λεγόμενη πέρλα. Τώρα για το χρώμα του κινητήρα, τι εννοείς δεν είναι μαύρος?
Το μοτέρ μου είναι ασημί όπως στην φωτογραφία παραπάνω.

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 09, 2019, 03:04:37 ΜΜ

Υ.Γ:Βαμμένο FiiR έχεις σε τσεκαρα στο φατσοβιβλιο. O0

Αυτά είναι.... Σαν να κάνεις διάγνωση από φωτογραφία χαχαχαχα