Αναρτηση sf

Ξεκίνησε από theios, Σεπτεμβρίου 19, 2012, 03:55:16 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

theios

Χαιρετω ξανα το παρεακι! μετα απο αρκετο καιρο σκεψης και αφου αποφασησα να κρατησω ακομα κανα χρονο το cb ειπα να ασχοληθω λιγο με το στησημο του γιατι αν το αφησω ετσι 8α φαω τα μουτρα μου σιγουρα! Αφου ειδα και το topic με το σερωιψε των πισω αναρτησεων αποφασισα να κανω μερικες αλλαγες στην μηχανη! Ξεκιναω λοιπον λυνοντας τα παντα σχεδον! ολα τα πλαστικα και τεποζιτο φευγουν για βαψιμο, τα μπροστινα κατεβηκαν και ψαχνω μηπως βρω κανενα αναποδο κομπλε μπροστινο ετσι για την αλλαγη, και αποστατες για πισω για να σηκωσω λιγο τον κωλο της μιας και μου αρεσε η ιδεα ! Λυνω λοιπον τις πισω αναρτησεις και τις παω σε ενα βουλκανιζατερ διπλα στο σπιτι μου να μου ξεπρεσαρει τα ελαττηρια! μου τα βγαζει λοιπον με ιδιαιτερη ευκολεια και χωρις εργαλεια, και μου λεει οτι δεν δουλευει καμια αναρτηση απο τις 2! τις πατας και μενουν μεσα, καμια επαναφορα! (απωριας αξιο πως ειμαι ακομα ορθιος τετοιο στριψιμο που εχω κανει στο cb.... Και τωρα ερχοται οι ερωτησεις!! Υπαρχει σωτηρια με ενα σερωιψε στις πισω αναρτησεις??? και απο ελαττηρια? τι να βαλω? OHLINS,WP η hyperpro? απο τιμες τι παιζει? προσπαθω να ειμαι οσο πιο οικονομικος γινεται γιατι το ταμειον ειναι μειων για ακομα μια φορα!

itom32

 Για ρήξε μια ματιά εδώ: http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=3549.0 η τσιμουχες θα σε βγουν γυρω στα 15 ευρω και αλλα τοσο περίπου τα λαδια.Για ελατηρια καινουρια υπαρχουν αρκετες επιλογες αλλα απο τιμες δεν ξερω ακριβως.Ψαξε λιγο και τα ikon,εκτώς απο αυτα που αναφερες.Τα hyperpro βγαινουν 150 ευρω.Η δικές μου showa παντως μετα το service που δεχτηκαν,λειτουργούν μια χαρα.