ΟΕΜ αυτοκολλητα για ρεζερβουαρ/καπακια κλπ για SF

Ξεκίνησε από itom32, Απριλίου 14, 2012, 12:56:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Απριλίου 22, 2019, 01:39:07 ΜΜ
Καλησπέρα Ψάχνω αυτοκολιτο - προστατευτικό καλό και ενίσχυμενο θα έλεγα .. έχουμε κάποια ιδέα πρόταση να με συμβουλεύψετε. Θέλω να το βάλω μπροστά στο τεπόζιτο σαν προφύλαξη να μην γρατζουνιθει. Και φωτό δεκτές και σάιτ και ότι θέλετε .
Εννοείς για εκεί που ακουμπάει η ζώνη μας ?? Ρώτα τον Γιάννη νομίζω ότι έχει βάλει ,, και σίγουρα για να έβαλε θα το έψαξε αυτός

Alex400

Παράθεση από: giannis_t στις Απριλίου 03, 2019, 05:14:03 ΜΜ
Και ρετροφερνει οπως λες αλλα και επειδη δεν θα της αλλαξω χρωμα και θα μεινει φουλ μαυρο με χρυσες δαγκανες και ισως μποτες εμπρος, νομίζω το λογκο αυτο θα ταιριαξει παρα πολυ καλα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
AN θέλεις ρίξε μια ματιά και στο αυτοκόλλητο που είχε το CBX 400 F  του 1982 με κωδικό 87122 ΜΑ 6620  ήταν τρίχρωμο !!!! και με ιδιαίτερο σχήμα φτερού φαίνεται στο ποιο κάτω βίντεο στο 00.37 .      https://www.youtube.com/watch?v=IoqB_qQuhVA       

itom32

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Απριλίου 22, 2019, 01:39:07 ΜΜ
Καλησπέρα 🇬🇷 Ψάχνω αυτοκολιτο - προστατευτικό καλό και ενίσχυμενο θα έλεγα .. έχουμε κάποια ιδέα πρόταση να με συμβουλεύψετε. Θέλω να το βάλω μπροστά στο τεπόζιτο σαν προφύλαξη να μην γρατζουνιθει. Και φωτό δεκτές και σάιτ και ότι θέλετε .

To αυτοκόλλητο Τank Pad που τοποθέτησα εγώ ήταν oem Ηonda part.Στα περισσότερα site πλην κάποιων απο Ρωσσία το Tank pad αυτό δεν υπάρχει πλέον.Οπως και νά έχει ο κωδικός του ήταν 08P61MCS800.

panosp25

Χρήστο καλησπερα.
Εγώ πήρα από εδώ
https://www.motoracing.gr/axesoyar-mixanis/aytokollita-rezervoyar-c-36.html
20€ το πλήρωσα.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

Ωραία μπήκα στο κλίμα . .. άλλη μια ερώτηση να μην κουράζω και επειδή ήταν φθαρμένο ελαφρός ξεκολλημενο πίσω από την τάπα που βάζουμε βενζινα είχε ένα αυτοκόλλητο μαμά ορθογώνιο θα το έλεγα . Ψάχνω και αυτό . Οποία ξέρει ας μου πει . 🇬🇷 Έλα κρεμάω ψηλά νιώθω να με διαβάζεις ..
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

panosp25

Χρήστο το αυτοκόλλητο που ψάχνεις έχει κωδικό: 87560-mj6-722ZA

Ποντιος χρηστος

Ευχαριστο πανο. Η τιμή του από αντιπρωσοπεια είναι στα 3€.ξεκινησε ήδη .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

Ο δαβα με έδωσε αρνητική απάντηση ξέχασα να γράψω . Τελικά μου λέει δεν ήρθε επειδή δεν βγαίνει ξανά και ξανά . Δεν ξέρω . ΝΑΘΑΝΑΗΛ 2-4 , ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Εάν έχει πάει κάποιος ; Εάν του το δείξω σε υπολογιστή θα μπορέσει να το κάνει ;
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

Τελικά ήρθε μετά από καιρό δυνατό . Να μπει να κλειδώσει και να ξανά γίνω μαμά .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Πάντως, για να λέμε και του στραβού το δίκιο τώρα αυτά ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αργοπορημένα μιας και έπεσε βερνίκι στο ρεζερβουάρ
Μπαίνουν  τα αυτοκόλλητα και μετα πανω απο αυτα το βερνικι 

Ποντιος χρηστος

Σωστά λες βάση νόμου αλλά γιωργη δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο κάλιο αργά παρά ποτέ . Τώρα τουλάχιστον θα το ξανά έχει ως νέο .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης