ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ CB!!!!!!

Ξεκίνησε από JAS, Απριλίου 05, 2012, 10:46:40 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Ναι και τα δυο εχουν το ιδιο ΤPS.Tωρα απο ρυθμισεις δεν ξερω αν ειναι διαφορετικες.

klab

Μην γλύφεστε, το πήρα ολόκληρο.
Συμφωνήσαμε στα 280?.




















































































































Να σας πήγε ε ;
Καλή πρωταπριλιά αν και καθυστερημένα χι,χι,χι

itom32

Παράθεση από: klab στις Απριλίου 05, 2012, 06:33:13 ΜΜ
Μην γλύφεστε, το πήρα ολόκληρο.
Συμφωνήσαμε στα 280?.
Να σας πήγε ε ;
Καλή πρωταπριλιά αν και καθυστερημένα χι,χι,χι
Μουργο,οτι πηρες κι εσυ κατι το εμαθα....ο ανθρωπος μου ειπε οτι τον πηραν τηλ. απο Πατρα.χα,χα,χα

klab

Όχι δεν τον πήρα εγώ από Πάτρα.......άλλο πουλάκι ήταν :)

itom32

Ο Jas πηγε απ'εκει για τις αναρτησεις του,πριν κανα μισαωρο,πηρε και τις ταπες καλαμιων για μενα.Μιλαμε πανικος κανονικος...

klab

Τι πανικός με λες ρε παπάννντζα, τον μίλαγα στο τηλέφωνο όσο ήταν στην μάννντρα.
Που τον είδες τον πανικό ;
Ακούς φιλλλλαράκι ή κλάιν μάιν ;

ΥΓ Πως σου φάνηκε η Σαλλλλλονικιώτικη version μου ;   χαχαχα

itom32

Καλλλη ηταν,το λλλ το λλλες βαρια??Tωρα ακου και προφορα ορεινης Πιεριας:
"Κανε προβς αμα εθρς στου χουριω σα παν στου Κιτρους να μη σιε πηρναν οτ'εισιαι απ'του Μοριά"
Xa,xa,xaaaa...τα ειδες ολλα τωρα??
Για πες με τωρα τα χτυπησες τα καγκελλλλα ή τα αφησες να προσπερασουν??

klab

Μπα ήταν χάλια, δυστυχώς η δεξιά πλευρά της μοτοσυκλέτες την έφαγε καλά σε σημείο το τελικό να είναι κομμένο στα 2 και το προστατευτικό κάγκελο χαλκομανία, πλαίσιο-ψυγείο-χταπόδι έχουν πάρει όλα.
Μου είπε ο Δημήτρης ότι ακόμα και το μοτέρ είναι χτυπημένο.
Ανάθεμα αν έχει μείνει κάτι εκτός από 3-4 βίδες που να μην χτύπησε κατά την πτώση.

itom32

Ελα ρε,αν με το εφερνες εμενα το χτυπημενο,καινουριο θα στο εφτιαχνα και ας ηταν τσαλακομενο-τσακισμενο το καγκελο.Δεν υπαρχει σιδερο που να με λεει οχι εμενα!!

JAS

γιωργη το μηχανακι εφαγε ολο το ζορι μπροστα και στα δεξια αλλα το κρατησε το καγκελο και η εξατμιση.... το καγκελο εχει γινει χαλια και εχει βρει πανω στο μοτερ, αλλα το μοτερ ειναι οκ! δεν εχει ουρε γρατζουνια!!!

αρι τα καρμπς παρτα! εκει ημουν οταν τον πηρες τηλ, στα 150 που σου ειπε δεν θα τα ξαναβρεις!!!

γιαννη τις ταπες σου λεω να τις κρατησω!!!! χαχαχαχαχαχαχα


itom32

Λεγε με τετοια,να γενεις αμονι να σε βαραω. ;DΦωτος πλιιιζζζζ!!!

JAS


figalos

Παράθεση από: Aris στις Απριλίου 05, 2012, 06:18:09 ΜΜ
Χαχαχαχα παιδια γινετε της ποπης λεμε!!! εχουνε πεσει ολοι πανω του!

Λοιπον μιλησα μαζι του για τα καρμπυρατερ και μ λεει να παω να τα παρω αλλα επειδη ειμαι Ηρακλειο ειναι λιγο δυσκολο......παιζει καποιος αθηναιος να παει να μου τα παρει?? Τα λεφτα του τα στελνω αυριο πρωι πρωι!!!!!
φιλε μπορω να βοηθησω
αλλα αυριο ελεγα να φυγω τριημερο
πρωι δουλευω και μετα φευγω κατευθειαν
αν δεν φυγω αυριο και φυγω σαββατο θα παω να στα παρω
θα σε ενημερωσω
στειλε σε πμ το τηλ να σε παρω αυριο να σου πω

itom32

Δημητρη,οπως με τα ελεγες στο τηλ.και ακομη καλητερα.Τα αμορτησερ σου νομιζω οτι τα γλυτωσε η λασποβρωμια,απο την σκουρια.Εχουν μεχρι και τα αυτοκολλητα.Αυτα που ειχα βρει εγω δεν ειχαν και εφτιαξα μονος μου.Προσπαθησε,καθαρισμα οπως ειπαμε.Οταν τα ξεμονταρης τα ελατηρια,πιεσε το εμβολο με το χερι.Οσο πιο γρηγορα επανελθει στην θεση τοσο σε καλητερη κατασταση ειναι.Κατι με λεει παντως οτι γενικα αυτο το s ειχε λιγα χιλιομετρα,πριν φαει την σουπα.Πολυ καλη αγορα φιλαρακι.
Θα σε πω αλλη μια φορα χιλια ευχαριστω για την εξυπηρετηση. :beerchug: :beerchug: :beerchug:

JAS

οπως τα λες γιαννη.... το ποιο πολυ ειναι μπιχλα!!! με ενα καλο καθαρισματακι θα ειναι σενια. οπως τα λες παντως δεν πρεπει να ειχε πολλα χιλιομετρα η τουλαχιστον ηταν σε πολυ καλη κατασταση.

για τις ταπες με ευχαριστεις αμα στις στειλω πρωτα!!!! χαχαχαχαχαχα  :goodboy: