ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ CB!!!!!!

Ξεκίνησε από JAS, Απριλίου 05, 2012, 10:46:40 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JAS

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ειναι μεσα κανεις να μαζεψουμε 400 ευρα να το κατσαβιδιασουμε???? εγω θελω ουρα μαρσπιε πισω αναρτηση και ψαλιδι!!!! το υπολοιπο δικο σας

http://www.car.gr/parts/view/2358943/

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ!!!

itom32

Εγω θελω το μπροστινο,δαγκανες ,δικοπλακες,μποτες αν δεν στραβωσαν,ταπες καλαμιων....μεσα.

ANESTIS

το ψήνω άσχημα για το κινητηράκι αν ειναι και δουλεύει αλλα δν παίζουν λεφτά....  :'( :'( :'( :'(

chiliplayer


- Κώστας -

JAS

εγω ετσι και τα ειχα τα 400 θα το επαιρνα χωρις συζητηση..... τα αμορτισερ και τα καρμπς μονο τα βγαζουν. εχε χαρη που δεν τα εχω.....  :absad:

ANESTIS

δν μου λές κάνα παζάρεμα σηκώνει ο τύπος????
έχω μεγάλα σχέδια για το κινητηράκι αυτο αν καταφέρουμε και το πάρουμε με κάνα 300αρι...
και εκτός αυτού πως θα το κανονίσουμε με τα μάνεη????

JAS

μολις αγορασα τα πισω αμορτισερ.... θα παω το μεσημερι να τα παρω. το παλικαρι το εχουν τρελανει στα τηλ και το σκεφτετε σοβαρα να το σπασει. τα αμορτισερακια του παντως τα τσιμπησα, ειναι λιγο οξιδωμενα αλλα θα τα μαζεψω!!!  :yoohoo:

klab

Δημήτρη σου έστειλα ΡΜ ρίξε μία ματιά please.

itom32

Παράθεση από: JAS στις Απριλίου 05, 2012, 01:19:37 ΜΜ
μολις αγορασα τα πισω αμορτισερ.... θα παω το μεσημερι να τα παρω. το παλικαρι το εχουν τρελανει στα τηλ και το σκεφτετε σοβαρα να το σπασει. τα αμορτισερακια του παντως τα τσιμπησα, ειναι λιγο οξιδωμενα αλλα θα τα μαζεψω!!!  :yoohoo:
Εγω πηρα τις ταπες με τους αποστατες της εμπρος αναρτησης.Δημητρη,αντε μεγειες η αναρτηση version s,αν θες για οπτικη βοηθεια δες εδω τι εκανα με τις δικες μου version s που ειχα πετυχει:
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=3027.90
Υ.Γ:Οχι οτι την πεσαμε στο φουκαριαρικο το s σαν πειναζμενοι.... :yelrotflmao: :yelrotflmao:

JAS

κορακια γιαννη....! ο θανατος σου η ζωη μου!!!

itom32

Oχι ας μην το σκεφτομαστε ετσι...Απο αυτο το περηφανο,αλλα ατυχο s,θα παρουν τα πανω τους, αλλα δεκα superfour.  ;D ;D
Με αυτην την αγορα ομως,βγαινει ακυρο το ταξιδι στην Καρδιτσα για επιθεωρηση δυο ομοιοπαθων version r,την οποια σχεδιαζα το ΣΚ.

figalos

Παράθεση από: JAS στις Απριλίου 05, 2012, 03:47:15 ΜΜ
κορακια γιαννη....! ο θανατος σου η ζωη μου!!!
εεε  αφηστε κανα κοκαλακι και για εμας εε??? 
πλακα κανω  παιδια και κριμα το παλικαρι που τουτυχε κατι τετοιο
μακρυα απο μας

παντως το μοτερακι γυαλιζει εε???

supernova

Αυτά είναι!!!
Παλικάρια ρίχτε και μια ματιά στο τελικό, λέει τπτ..?
Πληροφοριακά.

Aris

Χαχαχαχα παιδια γινετε της ποπης λεμε!!! εχουνε πεσει ολοι πανω του!

Λοιπον μιλησα μαζι του για τα καρμπυρατερ και μ λεει να παω να τα παρω αλλα επειδη ειμαι Ηρακλειο ειναι λιγο δυσκολο......παιζει καποιος αθηναιος να παει να μου τα παρει?? Τα λεφτα του τα στελνω αυριο πρωι πρωι!!!!!

Aris

και κατι συμαντικο που ξεχασα, τα καρμπς του version S κανουν για το version R?? στα δικα μου καρμπς εχει το tps (ενα μαυρο κουτακι στα δεξια των καρμπς) και απ οτι λεει αυτος εχει κ το δικο του tps......οποτε δεν θα υπαρξει προβλημα ε?