Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Ταιβανέζικο Version s FiiiT με ουρά FiiiV το έχει ονομάσει Dragon Song:

stel89s

Αν και κακογουστο κανεις δε μπορει να πει οτι ο ιδιοκτητης του δε το αγαπαει!!!!

itom32

Παράθεση από: stel89s στις Δεκεμβρίου 03, 2013, 10:30:15 ΜΜ
Αν και κακογουστο κανεις δε μπορει να πει οτι ο ιδιοκτητης του δε το αγαπαει!!!!
Kακόγουστο μεν,δές όμως πόσο φροντισμένο το έχει.Λέγαμε με τον Μicrovio τώρα που είναι στο ψάξιμο για sf,περί παρόμοιας φροντίδας που έχουν τα περισσότερα sf που βλέπει κανείς στις αγγελίες στα δικά μας site.

point zero

Παράθεση από: stel89s στις Δεκεμβρίου 03, 2013, 10:30:15 ΜΜ
Αν και κακογουστο κανεις δε μπορει να πει οτι ο ιδιοκτητης του δε το αγαπαει!!!!

ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟ ...
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

microvios

Παράθεση από: itom32 στις Δεκεμβρίου 03, 2013, 10:45:16 ΜΜ
Παράθεση από: stel89s στις Δεκεμβρίου 03, 2013, 10:30:15 ΜΜ
Λέγαμε με τον Μicrovio τώρα που είναι στο ψάξιμο για sf,περί παρόμοιας φροντίδας που έχουν τα περισσότερα sf που βλέπει κανείς στις αγγελίες στα δικά μας site.

Επισυνάπτω ενδεικτική φωτό με εξαιρετικό "Ελληνικής" Custom Βαφής σε πρωτοποριακό στύλ "γδαρμένη αρκούδα" Αυτό το νέο φινίρισμα προτείνω ανεπιφύλακτα στον itom32 για να αναβαθμίσει το R του και να ξεφύγει από το βαρετό περτικαλί...

Το ορισμένο SF υπάρχει ακόμα σε αγγελίες αν ενδιαφέρεται κάποιος....

Μήν παρεξηγηθώ, δεν είναι όλα έτσι. Ούτε πιστεύω πως υπάρχει έστω και ΕΝΑΣ μέσα στο φορουμ που θα ανεχόταν τη μηχανή του έτσι.
It ain't over till it's over

microvios

ʼλλη μία άποψη του θαύματος!

Φαντάζεστε τώρα τί έχω δεί όσο ψάχνω για SF!
It ain't over till it's over

Headmaster

αυτο ειναι σαν να βαφεις με το....ποδι!!!

Headmaster

μπορεις να βαλεις την αγγελια να την δουμε??

microvios

Την έψαξα σήμερα αλλά έχει διαγραφεί από το Car.gr. Λέτε να την πούλησε? Αν θέλετε και άλλες φωτό όμως, έχω πολλές που έβγαλα επι τόπου όταν πήγα να την οδηγήσω (χαρά το κουράγιο μου).
It ain't over till it's over

itom32


Headmaster


microvios

Παράθεση από: headmaster στις Δεκεμβρίου 04, 2013, 12:41:17 ΜΜ
να και ενα καλοπροσεγμενο http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4300018/

Το έχω δεί και εγώ (στο ψάξιμο) και είναι όμορφο. Όμως, το άτιμο το SF είναι τόσο όμορφο από τη μάνα του που το να το κάνει κανείς cafe racer μάλλον το χαλάει, στα δικά μου μάτια πάντα. ʼσε που άμα είναι και κόκκινο...(έχω κάποιο κόλλημα με το R-157, γιατί να το κρύψω άλλωστε.)
It ain't over till it's over


Headmaster


Headmaster