Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Αυτά ειναι,παρε λιγη νησιωτικη αλμυρα και για μένα εκει κάτω Αγγελε.Καλά να περνάς  :beerchug:

trip238

Οριστε και μερικες ακομα.




jokey

Εεεε! όχι και όμορφη η Φολέγανδρος
Το CB είναι όμορφο
το CB με φόντο την θάλασσα είναι όμορφο
Ο κόσμος που πάει στην Φολέγανδρος είναι ωραίος
Η Φολέγανδρος όμως είναι ένας ξερός βράχος που θέλει πολλά κιλά ιδρώτα για να ρίξεις μια βουτιά και να πας σε μια καλή παραλία
Δύο ημέρες είχα κάτσει και κατευθείαν το καράβι για Αμοργό
Τρομάρα μας είχαμε νοικιάσει και μηχανάκι για 5 μέρες και το δώσαμε πίσω άρων άρων

Προσωπική άποψη πάντα!!!
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

klab

Ωραίος Άγγελε να περάσεις καλά και να γυρίσεις μαυρισμένος.
Ααα τώρα που το θυμήθηκα καθάρισε την πινακίδα σου γιατί την βλέπω θολή  :yelrotflmao:

trip238

Παιδια εννοειται πως καθε γνωμη διαφορετικη και παντα δεκτη! Μιας κ ειναι η καταγωγη μου απο δω ερχομαι εδω και χρονια καθε καλοκαιρι οποτε εχω ακουσει ενα σωρο γνωμες κ αποψεις κ δεν διαφωνω με καμια! Εμενα προσωπικα μου αρεσει να ερχομαι μερικες μερες καθε χρονο μιας κ γνωριζω τα κατατοπια. Γιωργο λιγο χρωμα θα το παρω που θα παει αλλα αυτο το ρημαδι το 'μανικι' που σου κανει η μηχανη το καλοκαιρι δεν ξερω αν θα φυγει!!! Λες και εχω βγει απο την οικοδομη ειμαι!!!!

itom32

Aν ειχα "βαση"κι εγω καποιο νησι,ειχα φυγει μονιμα.Μηχανοτρατα κι Αγιος ο Θεος.Και μερικες μερες στην πολη....ετσι για θυμομαστε το καζανι

JAS

κουφαλες το εχετε ριξει στις διακοπες ε???? καλα θα σας φτιαξω εγω..... 2 & σημερα! (καλα μπανια αγγελε)

trip238

χαχαχαχαχαχαχ τι να κανουμε ρε συ δημητρη;;;; ηρθαμε λιγο να τιμησουμε τα πατρια εδαφη. Αντε πλησιαζουν κ σενα!!! Καλα να περασεις! :yelrotflmao:

itom32


klab

Ε ζημιά που μου έκανες με το άσπρο.

JAS

Καλημερα καθαρματα!
το ειδα χτες το βραδυ στην Αργυρουπολη(!) και επαθα ζημια...... βλεπετε τιποτα αξιοπροσεκτο???






itom32

To ψεκαστό ειναι αυτο ετσι?Κυκλοφορουν και τετοια εδω??

JAS

γιαννη δεν κυκλοφορουν καν στην ευρωπη!!!! ισως ειναι το μοναδικο στην ελλαδα! ο τυπος το αγορασε απο εναν που ηρθε απο αυστραλια και το εκανε εισαγωγη απευθειας!!!! ειναι μοντελο του 10!!!!

itom32

 :abeye-popping:Δες τι πηγε και πετυχε,κατσαβιδιά στο ματι,με εφαγε η ζηλια....φτου του να μη το ματιασω....κλαψ!!!
Μακαρι να ηταν εδω στο site o ιδιoκτητης να μαθεναμε απο πρωτο χερι καταναλωσεις... :scratchchin:

JAS

γιαννη τον ρωτησα ηδη!!!!  :yoohoo:

10 ευρο 120-150χλμ αναλογα ποσο τον τρωει το χερι του!!!!