Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Ωραια πραματα.Η καρινα απο ποιο μοντελο ειναι τελικα??

ANESTIS

Παράθεση από: itom32 στις Νοεμβρίου 12, 2011, 07:07:22 ΜΜ
Ωραια πραματα.Η καρινα απο ποιο μοντελο ειναι τελικα??

Καρίνα και πλαϊνα τα έβγαλα με πολυεστέρα απο Ζ750 ενός γνωστού που έκανα κονέ στο μάστωρά μου... το μασκακι το πηρα απο το louis σε προσφορά στα 35? + 15 μεταφορικά....

ANESTIS

Παιδιά χίλια συγνώμη αλλα μή έχοντας παλιούς κωδικούς για να ανεβάσω κανονικά τις φώτο μου... ανεβάζω χήμα μερικές φώτο που τράβηξα προχθές το βράδυ με το κινητό την καλή μου για τους θαυμαστές της που ζητούσαν οφθαλμόλουτρο....
http://www.mediafire.com/?k1o15dd1oe4o5l6 
http://www.mediafire.com/?ono3z4clmwvkok6 
http://www.mediafire.com/?nvqa6qhgnkpbhm7 
http://www.mediafire.com/?npp0czzqp4azgbz

itom32

1oν:H καρινα σου καθισε πολυ ομορφα,αν και νομιζω στο version r θα καθοταν ακομη πιο ομορφα σε συνδιασμο με το μασκακι.Ειμαι βαμενος R τι να κανω.
2ον:Τα πλαινα πλαστικα στο ψυγειο σε συνδιασμο με το μεγαλητερο μπουρι απο το FJ την κανουν να φενεται.... :scratchchin: πως να το πω,πιο ''μοσχαρισια/ογκωδης'' αλλα εγω δεν θα τα διαλεγα για το R.
3oν:Εχει προσωπικοτητα η γαλαζια σου αυτο ειναι σιγουρο,και αμα σου αρεσει εσενα,οτι ειπα στο 2 ...δεν το ακους.
4ον:Παντα ορθιοι και οι δυο σας.  :beerchug:

ANESTIS

Παράθεση από: itom32 στις Νοεμβρίου 26, 2011, 01:39:17 ΜΜ
1oν:H καρινα σου καθισε πολυ ομορφα,αν και νομιζω στο version r θα καθοταν ακομη πιο ομορφα σε συνδιασμο με το μασκακι.Ειμαι βαμενος R τι να κανω.
2ον:Τα πλαινα πλαστικα στο ψυγειο σε συνδιασμο με το μεγαλητερο μπουρι απο το FJ την κανουν να φενεται.... :scratchchin: πως να το πω,πιο ''μοσχαρισια/ογκωδης'' αλλα εγω δεν θα τα διαλεγα για το R.
3oν:Εχει προσωπικοτητα η γαλαζια σου αυτο ειναι σιγουρο,και αμα σου αρεσει εσενα,οτι ειπα στο 2 ...δεν το ακους.
4ον:Παντα ορθιοι και οι δυο σας.  :beerchug:

Φίλε μου Γιάννη
1ον: Ευχαριστώ για τα σχόλια τις ευχές και τις κατηγορίες  :P
2ον: Για να πω την αμαρτωλή μου αλήθεια ήθελα να βάλω τα πλαινά πλαστικα απο το Ζ1000 που είναι κάπως πιο τετραγωνισμένα και πιο λεπτεπιλεπτα.... τα είχα πάρει να τα βγάλω μόνος μου με πολυεστέρα και δν τα κατάφερα και επειδή μου τα έδωσε ο μάστωράς μου στα κλεφτά  δν είχα την ευκαιρία να τα ξανα πάρω.... απ' όσο τα δοκίμασα κάθισαν πιο ωραία πανω στην καλή μου και πιστεύω θα κάθονταν ωραία και στο R. Πάντος ενώ δεν με πολυ άρεζαν τώρα που μπήκε το μασκάκι πιστεύω ότι δέσανε ωραία με το σύνολο...  ;D :yoohoo:
3ον: Αυτό που πάντα προσπαθούσα ήταν η καλή μου να έχει προσωπικότητα και στήλ σαν και μένα  O0.... τα σχόλια και οι απόψεις του κάθε ενός είναι καλοδεχούμενες γιατι θέλω να ξέρω πως φαίνεται και στους γύρω η κούκλα μου....
4ον: Όλοι να είμαστε γεροί και όρθιοι με τις καλές μας να μπορούμρ να τις χαιρόμαστε.....

theios

Και δυο φωτογραφιες απο την σημερινη βολτα  ;D ;D ;D

theios


itom32

Kαμικαζε...ε...καμικαζε!!! :o  ;D ;D Προσεχε παλουκαριμ τις διαγραμμισεις(μπογια=γλυστρα).Μπορει να σε στειλει να αγορασεις οικοπεδο στο πι και φι.

klab


ANESTIS

Παράθεση από: klab στις Δεκεμβρίου 03, 2011, 08:15:24 ΜΜ
Ε τον Θείο :) σούζα το πάει.

Δέν το έκανε επίτηδες... απλα δεν κρατιέται απο τα πολλά τα γκάζια το μοτέρ...  ;)
Πάντος θείος μπράβο... εγώ κανα 2 φορές που δοκίμασα να το σηκώσω δν το κατάφερα.... προσπαθώ να το σηκώσω μόνο με γκάζι αλλά ενώ έχει δύναμη το μοτέρ δν μπορώ να βρώ που πρέπει να το τραβήξω.... με συμπλεκτάρισμα δν το κάνω γιατί πάντα μου διπλώνει....

theios

Και μενα με ζορισε παρα πολυ μεχρι να μαθω να το σηκωνω! Θελει τον συμπλεκτη του αλλοιως δεν μας κανει την τιμη! και καλη ασφαλτο γιατι αλλοιως πατιλικωνει!! δοκιμασε με πρωτη στις 5-7.000 να πατησεις συμπλεκτη και τερμα γκαζι στο αφημα και σηκωνει ;)

ΠΑΝΕΑΣ

Theios, πήγες βόλτα (εδώ κοντά φαντάζομαι) και δεν είπες τίποτα;;;; Θα σε μαλώσω...

theios

Μεσα στην λαμια ημουν! στον καινουργιο δρομο πανω απο τον αγ. Λουκα! εχουν στρωσει ενα κομματι και ειναι αρκετα ωραιο για στριψιμο!!  ;D ;D ;D ;D

ΠΑΝΕΑΣ

Α!!! Ναί!!! Στην παλιά γ@μιστρόνα!!! Είχαμε πάει πορεία με το Στρατό εκεί... ΒΡΑΔΥ!!! Γέλιο!!! Άλλοι να ντύνονται, άλλη να πηδάει από τον άλλο που ήταν επάνω, άλλος να βάζει μπροστά να φύγει και άλλα τέτοια!!!!
Κανόνισε να πεταχτούμε πουθενά κανένα Σ/Κ αν είσαι εδώ.

theios

χαχαχα αυτα ειναι να βλεπεις και να γελας!!! Αυτο το Σ/Κ θα κατευω Αθηνα οποτε αν ειναι θα κανονισουμε βολτα το επομενο (αν δεν κατευω Αθηνα) θα ξερω σιγουρα την δευτερα! οπτοτε θα σου στειλω inbox εντος της 'βδομαδας!! εχουμε κ αλλο ενα βυσσινι sf στην παρεα!