Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

snipereps

Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 17, 2011, 04:36:51 ΜΜ
Φτου φτου ομορφιά :]

Παιδιά πάντως έχω να το πω ... ειδικά το χρυσό ανάποδο τα 'σπασε...



Μας δουλεύουν με τα ανάποδα (και ρυθμιζόμενα) ... θεοί, είναι απο RVF λένε http://www.superfour-club.com/index.php?topic=15329.0
  :popcorn:


version R? ισως το πρωτο που δεν με πειραζει που του βγαλαν το μασκακι :o :o :o αλλα ενταξει, να χαλασεις RVF? δεν ειναι ιεροσιλια? ασε που στην Ευρωπη ειναι πολυ σπανια! Λες να αγοραζουν απο την honda μονο το μπροστινο καινουριο και να το φορανε??? Τι γινετε ρε παιδια εκει? θα μεταναστεψουμε μου φαινετε!
Το κατω μου κανει για RVF το πανω πιο πολυ σε monsterακι μου φερνει η κατι πιο συγχρονο πιστιαρικο. Αναρωτιεμαι ποσο κοβει το τιμονι με τα clip on? και Γιaτι δεν εχει βαλει μονοσελο σε στυλ cafe racer!!??????? Που μπορω να βρω και αλλες φωτο απο το πρωτο? I need my daily dose man!!!

freethan

Daily dose, coming up!

** Προσέξτε και διαφορές στα καλάμια **








>:D :beerchug: :yoohoo:

freethan


itom32

Παράθεση από: freethan στις Ιανουαρίου 21, 2011, 04:21:07 ΜΜ
Daily dose pt II (epilepsia nervosa mode)





Καλα αν ειχα vtec παιζει να το ειχα κανει ετσι.Δες ποσο της παει η πορτοκαλια ζαντα και τα σχεδια της repsol,αναθεμα τα λαδια μου!!!!Πωωωωω :abeye-popping:

desmond

πολύ καλά τα σχέδια Γιάννη, αλλά με χάλασε που προσπαθεί γυμνό μηχανάκι να το ντύσει.
ΑΑΑΑΑΑσε βρε άνθρωπε τον κινητήρα να φαίνεται; Ο Γιαπωνέζος κάτι ξέρει που το έβαλε έτσι...

Freethan τι θα γίνει με την περίπτωσή σου;
Αρχίζει να με πιάνει απογοήτευση!
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

point zero

Φριθαν  σταματα  τωρα γιατι δεν θα ειμαι  υπεθυνος  για οτι συμβει απο εδω και περα ....

Εκει εχουν τα ανταλακτικα  σαν πασατεμπο  στα περιπτερα πουλανε  dyno jet και usd πηρουνια ...
εμεις εδω  φατε ματια ψαρια ....
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

snipereps

 :yelrotflmao: epilepsia nervosa mode ,χαχαχα, konteyoyme!!!!

Ενταξει, κατι πρεπει να κανουμε ρε παιδια δεν γινετε. Το μαυρο με ταναποδα ομως απο που το βρηκες? και ενα αλλο ψαχνω να βρω v teck απο εναν Ουγρο που του ειχε βαλει μπροστινο και ψαλιδι με αναρτηση απο zx-r 400 kawasaki.

Headmaster

Γαμάτο το Repsol πάντα με γοήτευε το συγκεκριμενο σχέδιο όπως και της Nastro Azzuro!!!!

Tην μπαγαζιέρα τι σκατα την βάζεις εκει και χαλάς όλο το μηχανάκι!!!!

klab

Ξέρω αυτό που ποστάρω είναι άσχετο με τα CB μας, οπότε δείξτε επιείκεια αλλά το έναυσμα ήταν διάφορες αναφορές για φορτολαγνεία :)
Γύρος Πελοποννήσου, Αύγουστος 1998 όταν δεν υπήρχαν ψηφιακές φωτογραφικές παντού.
Ένα Vulcan 400, εγώ και στο πίσω κάθισμα ένας φιλαράκος από Αθήνα άσχετος εντελώς με δίκυκλα με κύστη στον κόκκυγα.....αλλά τρελά γέλια και πολύ περιπέτεια.



Και μία κοντινή


point zero

Καπου εκει αναμεσα στα μπαγκαζια ειναι και η μηχανη .... :)
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

vavilakis


itom32

Παράθεση από: vavilakis στις Ιανουαρίου 24, 2011, 06:37:50 ΜΜ
Καναμε και μπανακι....
M'αρεσει το βουλωμα της εξατμισης,οχι σαν κι εμενα που βαζω σακουλα.... ;D

point zero

Φιλαρακι λυπαμαι που θα το κανω εγω  αυτο αλλα καποιος πρπει να στο πει .....

( καποιος πηγε και σου εριξε αφρο στη μηχανη ) ....
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

MIKEGOUD

Tosa antallaktika kai modes pou ston koraka ta vriskoune? Emeis Ellada giati den exoume??? Kai ekei poios sto diaolo ta ftiaxnei ola auta???

vavilakis

Παράθεση από: point zero στις Ιανουαρίου 24, 2011, 06:53:05 ΜΜ
Φιλαρακι λυπαμαι που θα το κανω εγω  αυτο αλλα καποιος πρπει να στο πει .....

( καποιος πηγε και σου εριξε αφρο στη μηχανη ) ....
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: