Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Πολυ περιπτωση,καλα αυτος περα απο την μεση,ειναι δυνατον να τη δωσει σε ενα μηνα??Περιεργο...αλλα αφου ειναι δικια σου πλεον.Αδειες,αριθμοι πλαισιων-κινητηρα ολα οκ ετσι??
Desmond τα αμορτισερ του ειναι showa σαν τα δικα μας μονο που εχουν το αυτοκολητο καθετα,τουλαχιστον ετσι νομιζω.

vavilakis

Δεν την εδινε...εγω την πηρα......μεχρι να το σκεφτει.....Α!και αν την ειχε για δωσιμο θα εκανε service???Οσοι φιλοι παντως μηχανοβιοι την ειδαν τους αρεσε....
Φιλε την ανοιξα λιγακι,πως παει ετσι???στις 7000 αλλαζει ο θορυβος και στις 9500 σε κολλαει πισω....αλλα..............πολυ αερα εχει αδερφακι μου....

itom32

Παράθεση από: vavilakis στις Νοεμβρίου 30, 2010, 07:09:47 ΜΜ
Φιλε την ανοιξα λιγακι,πως παει ετσι???στις 7000 αλλαζει ο θορυβος και στις 9500 σε κολλαει πισω....αλλα..............πολυ αερα εχει αδερφακι μου....
Σου ειπα ,νομιζω σε αλλο ποστ,βαλε ενα τετοιο μασκακι να διαχεεις τον αερα και εισαι πληρης: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/WINDSHIELD-CB400-CB750-CB1300-XJR400-XJR1300-GL1000-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2ead3b09fdQQitemZ200474823165QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
Eδω η κοπελα του vavilaki μπανιαρισμενη σε νυχτερινη εξοδο. ;D ;D


itom32

Aς βαλουμε και μια με τον CBaκια επανω


ritoras


itom32

Ακομη ενα project big 1 στην παρεα,Ammo77 για δες κι αλλη μπλε κουκλα. :grouphug:

ammo77

Βρέ βρε να και μια ακόμα μπλέ κουκλίτσα! Έλα σιγά σιγά να μεγαλώνει η παρέα μα τα μπλέ γιατί μόνο πορτοκαλί βλέπω τώρα τελευταία!  :yelrotflmao: :yelrotflmao:

Καλώς ήλθες φίλε μου ritoras!

Ελπίζω να απολάφσεις κι εσύ την συντροφιά αυτής της παρέας    :beerchug:

desmond

Παράθεση από: ammo77 στις Ιανουαρίου 09, 2011, 01:22:31 ΜΜ
μόνο πορτοκαλί βλέπω τώρα τελευταία!  :yelrotflmao: :yelrotflmao:
:yelrotflmao: :yelrotflmao:
Θεσσαλονίκη κυριαρχούμε πάντως, δεν μπορείς να πείς;

ritora, ωραίος. Να καλωσορίσουμε και την κούκλα σου στην παρέα.
Αν θές γυάλισμα για την πολλαπλή σου, υπάρχει σχετικό post του enigma (παλιό) με αναλυτικές οδηγίες,
και φυσικά το απίστευτο γυάλισμα που έχει ρίξει ο klab σε οτιδήποτε δεν έχει χρώμα επάνω  :beerchug:
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

ritoras

Η αληθεια ειναι πως η photo ειναι παλια , φανταστητε πως πλεον ειναι παρατημενη και ενα χρονο  :-[ οποτε θελει πολυ δουλεια ! θα ψαξω τα σχετικα και θα την κανω ομορφη οπως της αξιζει !  ;)

Ευχαριστω και παλι για την θερμη υποδοχη απο ολους!!!  ειστε ωραιο παρεακι αποτι βλεπω και θα χαρω πολυ να συμμετεχω !

ammo77

ritoras  Απο που μας γράφεις;
Είσαι μήπως κι εσύ κοντά στην Θεσσαονίκη,να μεγαλώνει η παρέα μας εδώ πάνω;

itom32

Αmmo77 ως γνωστον οι ρητορες ηταν πρωτα απο ολα Αθηναιοι ;D ;D ;D :goodboy:

ritoras


freethan

Καλωσόρισες και καλή διαμονή :]

desmond

ritora τώρα που παρατηρώ καλύτερα, έχει βαμμένα μπλέ τα καβούκια των οργάνων και τα πλαινά πλαστικά.
Ωραία φαίνεται  :beerchug:
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

ritoras

το καπακι μου αρεσει , τα οργανακια θα νικελοθουν  μιας που βρηκα το καταλληλο τοπικ ;)